Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval:14 hetes terhes vagyok és nemsokára esküvő!De a párom ugy akarja hogy 2 tanu(az ő testvérei)meg mi ketten legyünk ott!De tuti jönni fog az ő családjuk is és anyukája is!De viszont azt nem akarja hogy az én családom itt legyen(csak anyukáméról van szó)Miközben ők még a seggét is kinyalják...Nagyon rosszul esik hogy ilyen!Azt mondja nem akar semmi felhajtást viszont ha anyukája csinál egy kaját az nem gond..De az én szüleim ne legyenek itt!:(Nagyon rosszul érzem magam:(Elegem van...kikészülök...
2013. jan. 31. 09:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Megszülöd a babádat. Babusgatod, felneveled. Házasodik. Te nem lehetsz ott, a párja szülei igen. Csak, hogy ne legyen felhajtás. Rendben van ez így? Kérdezd meg a "párodtól", aki amúgy nem az. Te szereted. És ő?
2013. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Ez ugy van hogy a párom egyáltalán nem is akarja hogy az ő szülei ott legyenek de mondtam neki hogy el fog jönni mert nekem mondta!Erre a párom azt mondta nem akar felhajtást!De az anyja mondta hogy majd föz kaját amire a párom azt mondta hogy az nem gond!
2013. jan. 31. 10:13
 23/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt nem elsősorban a pároddal van gond (vele is persze), hanem a kedves mamával...Hihetetlen, hogy felnőtt emberek ennyit sem tudnak megbeszélni, és egy elvileg örömteli eseményen megy a marakodás.

De tényleg ne hagyd magad, mert ha te nem szeretnél kéttanús esküvőt, akkor ezt a vőlegényednek meg kellene érteni. Az nehezebb eset lenne, ha egyikőtök nagy felhajtást akarna, a másik meg nem, de ti ugyanúgy kis esküvőt akartok, és az már túlzás, hogy a családod se lehet ott, mikor TE szeretnéd. Ezek szerint abszolút nem érdekli, neked mi a fontos, ez pedig nem jó előjel a jövőre nézve.

2013. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy anyukád csak sütit hoz azon a napon. Ha a kaja nem gond, akkor ez se legyen :)
2013. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Off: mondjuk a mama részéről is érthető, hogy ott szeretne lenni a fia esküvőjén, de az ő vitájuk kellene hogy legyen, a te kérésed ettől független.
2013. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Hát azóta sem válaszolt egy kicsit hagyom had gondolkodjon..
2013. jan. 31. 10:30
 27/32 anonim ***** válasza:

NEm értem, hogy abban mi a felhajtás, ha mindkettőtök szülei és testvérei ott vannak. Tény, hogyha 2 tanúsat akartatok eredetileg, akkor ez ahhoz képest az, de ha már a párod ennyire beletörődik, hogy hát nem baj ha anyuja kaját főz, akkor az se legyen baj, ha a te szüleid is ott lesznek. Vagy 2 tanú, vagy 2 család. Ha ő tartja magát az 1 családhoz, akkor bizony a tiednek is ott a helye.


Tényleg mondd neki azt, amit már előttem is tanácsoltak. Anyukád csak egy kis sütit süt...ha a kaja nem gond, akkor a süti se.

2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A te párod abszolút nem akarja ezt a házasságosdit, gyerekesdit. Konkrétan ez egy púp a háta közepén. Jó-jó, ha már jön a gyerek legyen esküvő, de ne legyen felhajtás, a saját anyja se menjen el de azért megfőzhet(!) Aztán majd nem kell babakocsi, minek a felhajtás, úgysem jársz sehova - bár ha anyádék nagyon akarnak, vehetnek, később minek új szandál a gyereknek, még csak kicsit lóg ki a lába, és főleg, minek nektek saját otthon, neki jó az anyjánál, ha nem tetszik mehetsz. Azt írtad, nem vagy könnyen kihasználható, de már most bólogatós kutyaként viselkedsz a pasival, te is érzed, ha másképp tennél, fütyülne rád. És a picire is.
2013. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Felháborítónak tartom a hozzáállását és igen, ez már mindennek a teteje, hogy várandósan egy kéttanús esküvőn nem lehetnek jelen a szüleid. Kikérném magamnak és én is meggondolnám a helyedben, hogy milyen ember is ő, ha ezt így gondolja. Nem nagy felhajtás az, hogy az embernek a szülei eljönnek az esküvőre. Egyáltalán nem nagy kérés. Alap. Legalábbis annak kellene, hogy legyen.

Sajnálom, hogy túl korán ugrottatok bele ebbe a helyzetbe. A legjobbakat kívánom neked!

2013. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Lukács Mariann válasza:
Ne haragudj, de akartátok ti azt a babát? Biztosan felkészült az apaszerepre? Lehet így akar tiltakozni az állapotod ellen, és arra megy ki a játék, hogy szakítasz vele.Én a szüleim nélkül nem mennék hozzá, sőt még a végén azt is megszabja mikor, miről beszélhetsz a szüleiddel? A te párod nem tisztel mint leendő feleségét, és nem is fog ha engedsz neki.Nekem ilyen nem kéne!!
2013. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!