Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval:14 hetes terhes vagyok és nemsokára esküvő!De a párom ugy akarja hogy 2 tanu(az ő testvérei)meg mi ketten legyünk ott!De tuti jönni fog az ő családjuk is és anyukája is!De viszont azt nem akarja hogy az én családom itt legyen(csak anyukáméról van szó)Miközben ők még a seggét is kinyalják...Nagyon rosszul esik hogy ilyen!Azt mondja nem akar semmi felhajtást viszont ha anyukája csinál egy kaját az nem gond..De az én szüleim ne legyenek itt!:(Nagyon rosszul érzem magam:(Elegem van...kikészülök...
2013. jan. 31. 09:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szépen higgadtan mondd meg, hogy vagy megbeszélitek ezt normálisan (tehát bökje ki, mi az isten baja van, már bocsánat), vagy részedről esküvő lemondva, és a kapcsolatotokat is átértékeled (nem szakításra buzdítalak terhesen, félreértés ne essék, de azért ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled!).
2013. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Akkor tisztázd vele már az elején. Ha a te szüleid nem lehetnek ott (ami elég abszurd!) akkor nem lesz esküvő. Ne hagyd, hogy már az elején a fejedre nőjön és az ő (rossz) akarata győzedelmeskedjen, mert különben egész életetekben elnyomottak lesztek a gyerekkel együtt.
2013. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen azért elég nehéz lenne szakítani meg csak igy itthagyni hisz szeretem és babát várok tőlle!Lehet ez miatt is érzékenyebb vagyok!De nagyon rosszul esik:(
2013. jan. 31. 09:56
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Na ez tuti nem a terhesség miatti érzékenység miatt esik rosszul neked...Ez a viselkedés nagy tahóság.
2013. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Mindig is tudtam hogy majd nem akarunk nagy esküvőt de jo lenne ha a szülök testvérek itt lennének:(
2013. jan. 31. 10:03
 16/32 anonim ***** válasza:
84%

Csak miattad jelentkeztem be!!!!!


Légy szíves állj a sarkadra, és mondd meg neki,amit itt már előttem is tanácsoltak, hogy vagy a Te szüleid is ott lesznek, vagy nincs esküvő!

Mélységesen felháborító!

Mi az, hogy az az indok, hogy nem akar felhajtást?!?!?!?!

A leendő házastársam szülei nem felhajtás.Ennyivel igazán megtisztelhetné Őket!

Igen is ott a helyük!!!!

Legyen hálás nekik, hogy felneveltek Téged neki!


Az írásaid annyira ilyen elnyomott, beletőrődő,magadat másnak alárendelő, hogy nem igaz!


Ne itt siránkozz, (és ez nem rosszindulatú megjegyzés) hogy milyen rosszul esik,meg milyen rosszul érezd magad ez miatt!!!

Állj ki magadért és a szüleidért!!! Azokért, akik felneveltek,és akikre mindig számíthattál!

Az a minimum, hogy ott lesznek ők is!

Ez az "úriembert" meg nagyon gyorsan billentsd elyre, mert később rossz vége lesz!

Tudom,mert tapasztalatból beszélek!

NE HAGYD MAGAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mivel magyarázza ezt? Mármint, hogy az ő anyja igen, a tiéd nem? Én lefújnám az esküvőt. Inkább mennék szülni szimplán egy apasági nyilatkozattal a kezemben. Mit ér az esküvő, ha a egy ilyen eseményen nem lehetnek velem azok az emberek, akik fontosak számomra? Tényleg nem kell nagy felhajtás, de a szülők azért megérdemlik, hogy ott legyenek. Én elmondanám a páromnak, hogy rendben, nem kell dínom-dánom, de azért a szüleimet igenis szeretném ott tudni. Utána megeszünk egy szelet rántott húst egy étteremben, és ámen, ez nem nagy felhajtás! Talán szégyelli a szüleidet a saját családja előtt? És ha megszületik a gyerek, akkor majd az ő anyja meglátogathatja az unokát, a tiéd meg nem?
2013. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem nem teljesen egyértelmű, amit írsz, bocs ha hülyeséget kérdezek.

Szóval hogy is van pontosan? A párod kéttanús esküvőt akar a tanúkkal, és nem akarja, hogy ott legyenek a szülők, azaz az ő anyja sem? Mert írod, hogy főzni fog, de abból nem világos, hogy az esküvőn is ott lesz? És ez csak a te feltételezésed, vagy így van biztosan? Nem lehet, hogy a párod valamiért nem akarja, hogy az Ő anyja ne legyen ott, ezért tiltakozik a tiéd ellen is? Ezt persze mint menyasszony, neked kellene tudni.

Mondjuk így sincs joga megtiltani, hogy a te anyukád, családod ott legyen, de mégis picit más a helyzet, meg kellene beszélni...

2013. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

de most komolyan a tanút sem te választhatod magadnak ???


jesszsum

ezekkel a feltételekkel hozzá sem mennék

2013. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Most annyit mondtam neki hogy döntse el mit akar ha nem akar semmit lefujom az esküvőt!De akkor én hazamegyek egy időre és akkor majd lesz neki idelye gondolkozni!(persze ezt nem mondtam még neki hogy hazamegyek)Nem sértödtem meg én tudom hogy ilyen vagyok nem azt mondom hogy könnyen kihasználnak de én inkább nem szólok vissza!De ez már egy kicsit durva...
2013. jan. 31. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!