Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen lenne a párotok?

Figyelt kérdés
Szóval:14 hetes terhes vagyok és nemsokára esküvő!De a párom ugy akarja hogy 2 tanu(az ő testvérei)meg mi ketten legyünk ott!De tuti jönni fog az ő családjuk is és anyukája is!De viszont azt nem akarja hogy az én családom itt legyen(csak anyukáméról van szó)Miközben ők még a seggét is kinyalják...Nagyon rosszul esik hogy ilyen!Azt mondja nem akar semmi felhajtást viszont ha anyukája csinál egy kaját az nem gond..De az én szüleim ne legyenek itt!:(Nagyon rosszul érzem magam:(Elegem van...kikészülök...
2013. jan. 31. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond, miért ne legyenek ott? (Lehet, hogy elsietted a családalapítást ezzel az emberrel?)
2013. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem mondd semmi okot csak hogy nem akar semmi felhajtást az esküvő után..mondtam neki hogy én sem akarok semmi nagy dolgot csak hogy az én családom is itt legyen!Nem tudom mit tegyek:(Lehet hogy elsiettem 2 éve vagyunk együtt nem gondoltam hogy ilyen lesz...
2013. jan. 31. 09:46
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Na így tuti nem lenne esküvő, de kapcsolat se sokáig, az is biztos...Már amennyiben ok nélkül ilyen, mert ha a te családod okot adott erre a viselkedésre, az más kérdés.

Amúgy mióta áll így a családodhoz? És szerinted mi az oka erre?

2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Miért ilyen ellenséges a te szüleiddel? KÉrdezted már ezt tőle? Vagy én a helyedben megondanám neki, hogy akkor nem lesz esküvő, ki látott már ilyet, hogy csak a vőlegény szülei vannak jelen az esküvőn? Meg ha nem akar nagy felhajtást, akkor is a szülök meg a testvérek a minimum, hogy ott legyenek te az ő gyerekük vagy, ezt megérdemlik ők is, hogy ennyivel megtiszteljétek őket!
2013. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele, beszélgessetek és mondd meg neki,hogy ha a te szüleid nem lesznek ott, akkor az övé sem. Vagy akár azt is mondhatod, hogy akkor inkább ne is csináljatok esküvőt...
2013. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Fifti-fifti, elvégre épp arra készültök, hogy összekötitek az életeteket, így minden közös lesz. Tehát, ha az ő szülei jönnek, a tieid is, ha a tieid nem, akkor az övéi sem.

Én simán kéttanúst akartam, a párom ragaszkodott hozzá, hogy legalább a szülők legyenek ott, ne legyen sértődés. Jöttek is és utólag meg is bánta, mert onnantól csak keverés-kavarás ment, le se sz@rták, mi mit akarunk, folyton erőltették a hagyományos ötleteiket, meg mert ez így azt úgy szokás. De ha a párom úgy gondolta volna, csak az övéi jöjjenek, tőle függetlenül én hívtam volna az enyéimet is, vagy az övéit mondtam volna le nyomatékosan.

2013. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólna ő hozzá, ha majd az ő gyereke mondja, hogy őt nem hívja meg? Gondoljon már bele milyen érzés, ha nem látja a lányát az esküvőn ....
2013. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Eddig semmi gond nem volt!150km re laknak a szüleim havonta egyszer találkozunk velük ha baj volt mindig ök segitettek a párom anyukája nem pedig itt lakik velünk:(nem tud magyrázatot adni csak azt hogy nem akar semmi felhajtást!Annyira kikészülök!Miért kell velem ezt csinálni?
2013. jan. 31. 09:50
 9/32 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond meg neki, hogy akkor akár le is fújhatjátok az esküvőt, mert a szüleid nélkül, csak az ő családjával az nem lenne az igazi. Ettől talán helyrerázódik az agya.


14 hetes vagy, még bőven lesz időtök akár új időpontot is kérni a pici születéséig.

2013. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha felkészülsz arra hogy egyedül neveled fel azt kis csöppséget, mert ez a férfi csak rosszabb lesz idővel. 2 év alatt nem lehet kiismerni őt ezek szerint.
2013. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!