Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miért fáj neki? Én...

Most ez miért fáj neki? Én szeretném.

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt kinéztem magamnak egy tetoválást , ami 50.000Ft-ba kerül. Még nincs meg, helyette több kisebbet csináltattam de nem hagy nyugodni. Tudnék spórolni de a barátnőm azt mondta, hogy meg ne próbáljam. Nem tudom miért, ha az anyagiakat nézzük álltunk már sokkal szarabbul. Eddig 5 van és egyiket sem bántam meg. Szerintem ha ez meglesz akkor már több nem is kell.


Nem, nem érdekel milyen leszek öregkoromban. Addigra minden második embernek lesz tetkója és nem lesz szégyen. De élni is kell addig. Van munkám, nem zavarja a főnökömet.


2013. jan. 29. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nézd, önálló lények vagyunk, nem kötelező azt megvennünk, amit a párunk kíván. Ha te 100%-ig úgy öltözöl, ahogy a "pasi" igényli, az a te egyéniséged hiányát jelzi csak. Az öltözködés, ahogy a tetoválás is egyfajta önkifejezés (jobb helyeken), ezért is vontam párhuzamot.


És még ha tetszik is neki, amit felveszel - ha közölnéd, hogy most kisestélyit veszel 50.000-ért, nyilván ő is hülyének nézne, mert minek, mert negyedannyiért is van. De ez rohadtul nem lényeges, ha neked az a bizonyos 50.000-es tetszik, és meg is teheted, hogy megvedd. Itt erről van szó.


Szerintem a leányzónak semmi joga beleszólni, ha a pénz hiánya nincs hatással a megélhetésükre, és nem valami náci jelvényt akar magára tetováltatni a fazon. Neked sem mondja meg senki, mit vegyél fel és mennyiért, legyen ez így fordítva is. Ennyire intoleránsnak lenni basszus...

2013. jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A párom 250 ezerért csináltatta meg a teljes karját. Nem örültem neki, sose tetszettek a tetovált pasik, de az ő pénze, és az ő dolga. Nem hiszem, hogy jogom lett volna beleszólni, hogy mit csinál a testével. Mivel őt szerettem, ezen a tetoválás már semmit nem változtatott. Ha úgy ismertem volna meg, hogy már rajta van, akkor lehet, hogy nem mélyítem el a kapcsolatunkat, de így más a helyzet. Most a teljes hátat tervezi, tavasszal szeretné elkezdeni, ez ugye sok alkalom lesz, és még több pénz. Ha őt ez boldoggá teszi, csinálja.
2013. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!