Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez miért fáj neki? Én...

Most ez miért fáj neki? Én szeretném.

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt kinéztem magamnak egy tetoválást , ami 50.000Ft-ba kerül. Még nincs meg, helyette több kisebbet csináltattam de nem hagy nyugodni. Tudnék spórolni de a barátnőm azt mondta, hogy meg ne próbáljam. Nem tudom miért, ha az anyagiakat nézzük álltunk már sokkal szarabbul. Eddig 5 van és egyiket sem bántam meg. Szerintem ha ez meglesz akkor már több nem is kell.


Nem, nem érdekel milyen leszek öregkoromban. Addigra minden második embernek lesz tetkója és nem lesz szégyen. De élni is kell addig. Van munkám, nem zavarja a főnökömet.


2013. jan. 29. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem csak az ára zavarja, hanem a mérete, a színei, maga az ábra, vagy a hely, ahova tetetnéd.
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... lehet, hogy nagyon-nagyon furának találod a felvetést, de mi lenne, ha tőle kérdeznéd ezt meg?
2013. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. véleményét. Miért nem tőle kérdezed meg?
2013. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, lehet, hogy a helye, vagy az zavarja, amit a kép ábrázold. Mindenképpen kérdezd meg tőle normális hangnemben hogy mi nyugtalanítja a tetkóddal kapcsolatban, ha félretettél rá, és évek óta ezt tervezed.
2013. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amikor felhozom a témát mindig azt mondja, hogy pénzkidobás meg hogy már van, miért nem elég ennyi.
2013. jan. 29. 21:44
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Állj oda elé, és tényleg, nyugodtan, normálisan kérdezd meg:


"Kicsim, mi lenne, ha most egy évig nem vásárolnál új ruhát, sminket, stb.? Tudod, úgy gondolom, hogy ez nagy pénzkidobás, meg igazából felesleges is, mert már úgy is van elég. Így nem csak én spórolnék pénzt a kinézetemmel, hanem te is! Mit szólsz hozzá?"


Na ha erre felháborodik, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy neked pont ennyire fontos a tetkó is :)

2013. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez a kettő nem ugyanaz.

Viszont ha azt írta, hogy nagy pénzkidobás meg már van elég, akkor ez a baja. Nem tetszene neki, ha lenne rajtad még egy tetkó. Lehet a már meglévőek is sok neki.

2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Az jo ötlet amit az utolso irt. :D

Bar en tuti hozzad vagnam az elsö kezembe kerülö targyat, de ervelesböl csillagos 5-ös! :)

2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én nőként írtam a ruhás-sminkes dolgot. A párom tetovált. Neki ez igenis pont olyan, mint nekem a ruha, amit fél éve kinéztem és a nyálamat csorgatva gyűjtöm rá a pénzt.


Szerintem egy kapcsolatban el kell tudni ezt fogadni bizonyos kereteken belül - nálam azok a keretek pedig: ne menjen a megélhetés rovására és ne legyen röhejes. Ennyi. Én nem húzok magamra olyan ruhát, amiben szerinte úgy nézek ki, mint egy bolond, ő meg nem tetováltat olyat magára :)

2013. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak amig a smink és új ruci a pasinak is tetszik,50%-basn a pasi kedvéért is van,asddig a lánynak a pasin a tetoválás semennyire nem tetszik...
2013. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!