Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családapáknak is elment...

Más családapáknak is elment az eszük az anyagi gondoktól?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyunk együtt, van egy 16 hónapos kislányunk, akiért mind a ketten rajongunk. Párom maga volt a megtestesült türelem és kedvesség, de nem csak a kapcsolatunk elején, egyszerűen ilyen (volt) a természete. A válság előtt jól éltünk, nem okozott gondot a nyaralás és télen a síelés. Jött a válság és mindent elvesztettek a szülei és Ő is és egyre mélyebbre került. Jelenleg 3 munkahelyen is dolgozik, de így is rengeteg anyagi gondunk van. Nem mondom, hogy a béka feneke alatt vagyunk, de az a sok mínusz a számlánkon eléggé elkeserítő. Párom minden kis vitánkra egyből ugrik, durva és erőszakos lett, teljesen kifordult önmagából :-( Nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, egyszerűen csak nem tudja levezetni a stresszt. Mivel én elég szegény családból származom, másképp élem meg ezt a helyzetet, nem vagyok úgy magam alatt, mint Ő. Szokták mondani, hogy minél magasabban van az ember, annál nagyobbat lehet esni. Hát ez történt vele is. Nem tudja feldolgozni, én meg már nem bírom elviselni:-( Párkapcsolati tanácsadóhoz kéne fordulnunk, de mivel az is pénzbe kerül, hallani sem akar róla. Egyáltalán, ha meghallja azt a szót, hogy "pénz", máris a kiadás jut az eszébe és egyből bepöccen. Nem merem megmondani neki, ha éppen kifogytunk valamiből és venni kéne. Az én türelmem is véges, mit tehetnék?
2013. jan. 26. 18:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Előzményeket ismered, tudod, hogy a párom nem akarja, hogy elmenjek dolgozni. Ennek tudatában inkább maradj csöndben, úgy okosabban tűnsz!
2013. jan. 28. 09:45
 22/24 A kérdező kommentje:
* okosabbnak
2013. jan. 28. 09:47
 23/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Visszavehetnél már a nagy arcodból!

Mert akiket itt leoltasz, azoknak az adójából kapod a GYED-et is!!

Egy kitartott nő vagy!

2013. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Amiért megdolgoztam. Te is???

Férfi vagy, az már biztos, azokkal meg kár vitatkozni, mert nem lehet. Felőlem írogass még ide nyugodtan, ha nincs más dolgod úgy sem, a választ, amit kerestem már megkaptam mástól. Intelligensebb vagyok, úgyhogy most lezárom ezt a részemről.

2013. jan. 29. 11:34
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!