Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalást hogy toleráljátok?

Megcsalást hogy toleráljátok?

Figyelt kérdés
megtörtént esetet szeretnék megbocsájtás, kompromisszum vagy véga a kapcsolatnak?
2013. jan. 4. 19:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

30-as


igen, ez igaz. de nekem az érzelmek, a lelki dolgok előrébb vannak a testieknél...az ösztönöknél... Tehát nekem emiatt jobban fájna, ha rajtam kívül más nő iránt érezne szerelmet... :/ Persze nem tehet ez ellen az ember semmit...hisz az érzések csak jönnek...éppen emiatt ezt a részt én már nem tudnám elfelejteni..."megbocsátani"...

2013. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%
sehogy, még ha meg is akarnék bocsátani minden érintésére beugrana a kép hogy mással kufircol ez így csak szenvedés, az érzéseknek nem lehet parancsolni és ez bizony örök tüske lenne
2013. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

valószinüleg én sem fogok megbocsájtani bár nagyon teper és szeretné ha folytatnák de ma találkoztunk és a szánalomnál többet nem éreztem

azt hiszem ennél többet érdemlek...

2013. jan. 5. 17:29
 34/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is többet érdemelsz ennél,viszont ha most szakítasz,biztos egyből összejön valakivel,tehát nehogy visszafogadd utána,mert akkor ki tudja mit össze nem szedhetnél tőle,ráadásul esélyes hogy ismét hazudna.....


Hozz egy végleges döntést,bár ha már semmit sem érzel,ez nem lesz nehéz.

2013. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Nyílván rettentően hiányzik , az emlékek a sok közös dolog de most a dűh és harag dominál.
2013. jan. 5. 18:14
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem a férjem csalt meg. Közös gyerekünk is van (kicsi még), így azért nem egyszerű félrelökni 1 házasságot.

Nehezen és sok-sok örlődés árán, de megbocsájtottam. Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk, de azért a félsz még mindig bennem van... Tudod igaz amit mondanak, olyan már nem lesz mint régen volt, de törekedni kell rá!

2013. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Érdekes,amit az Utolsó Válaszoló ír,hogy azóta jobb a kapcsolatuk.(Azóta is?)Máshol is olvastam már cikkekben,de tapasztalati beszámolókban alig.Pedig most Én is ebben a helyzetben vagyok.Bár még csak pár napja derült ki a megcsalás,így lehet még sokkban vagyok,de az eddigi véleményem miszerint ha megcsal mehet,ebben a szituban érthetetlen módon de megváltozott.Tehát a helyzetben már másképp cselekszik az ember.Arról már nem is nagyon merek írni,de megosztom,hogy akkora szexuális feszültség lett köztünk ezek után,hogy nem is tudom mi ez...Érdekes az biztos.
2013. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

tegnap 22:22


Beléd beszélni a szakítást semmikép sem szeretném,mindenki maga dönti el mit képes elviselni, de

voltam így,mint te.Egy évet még együtt voltunk így,jól ment,de telt az idő,sokszor újra előjött bennem a dolog,a bizalmam eléggé megcsappant,ha munkatársakkal,régi ismerősökkel beszélgetett,akiket én nem ismertem,már féltékenykedtem.....aztán szép lassan vége lett.....

ha úgy érzed túl tudsz lépni,anélkül hogy felhoznád a dolgot a párodnak,szembesítenéd a tettével,akkor azt mondom hogy meg lehet próbálni a felmelegítést,de ha bizonytalannak érzed magad,esélyes hogy már nem leszel újra olyan önfeledten boldog a kapcsolatban,lassan te magad fogod várni,hogy okod legyen rá hogy kiléphess belőle.na meg kérdéses hogy mennyire változik meg az illető,ha már biztonságban érzi magát,nem kezd el egy idő után újra vadászni,más vadakra....

2013. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szia! Köszi,hogy írtál.

"ha úgy érzed túl tudsz lépni,anélkül hogy felhoznád a dolgot a párodnak,szembesítenéd a tettével,akkor azt mondom hogy meg lehet próbálni a felmelegítést"

Egyrészt miért mondja Mindenki,hogy nem szabad felemlegetni?Nem tervezek állandóan a témán lovagolni,de azért ha eszembe jut,mondom.Magam is remélem,hogy ezt is elhagyom idővel persze,de érdekelne miért olyan fontos ez,illetve mikortól.

Másrészt pedig nem kell felmelegíteni semmit,hisz írtam (meglepő is),hogy forr köztünk a levegő a nagy kiderülés és hepaj óta,ami a kiborulásom övezte.

Harmadrészt pedig az idézett válaszod után írtad,hogy ki tudja meg tud-e változni.Na erre mondom azt,hogy így nem lehet nekiindulni mégegyszer a közös jövőnek.Nyilván hiszem (mást nem tehetek),hogy kapcsolatunk első 5 évében nem történt ilyen és ennek fényében is,meghogy most ez kiderült,hiszem,hogy nem kockáztat mégegyszer.Már csak azért is mert alapjában pozitívan kell állni a dolgokhoz.

Negyedrészt sajnálom,ami Veled történt és tényleg köszönöm,hogy megosztottad Velem és diskurálunk erről.Remélem esetünkben másképp alakul.:)

2013. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!