Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalást hogy toleráljátok?

Megcsalást hogy toleráljátok?

Figyelt kérdés
megtörtént esetet szeretnék megbocsájtás, kompromisszum vagy véga a kapcsolatnak?
2013. jan. 4. 19:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbáltam megbocsájtani, de nem tudtam. Egyszerűen undorodtam a páromtól. Vége is lett a kapcsolatnak.
2013. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer csaltak meg, igaz, egy hete voltunk csak együtt, és csak egy csók volt... Akkor megbocsájtottam egy pár nap könyörgés után, de sosem tudtam elfelejteni, elveszett a bizaom, mindig csesztettem vele, k1nlódtunk még így pár hónapot és aztán ő vetett véget az egésznek... Csak, hogy mégjobban fájjon:)

Ez már régen volt, de most fogalmam sincs mit csinálnák, ha a férjem csalna meg, de valószínűleg nem tudnám felrugni miatta az életünket.

2013. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
ez az teljesen más házasságban főleg ha gyerek is van és részünkről óriási a szerelem és tökéletesnek gondoltunk mindent
2013. jan. 4. 19:22
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk sehogy. :)
2013. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
egy jobb egyenes, mótyó a hátára oszt jó napot
2013. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy. Ez nálam vörös posztó. Ha beleszeret másba, akkor hagyjon el inkább, de azt, hogy mögöttem csókolózik vagy he,pereg vki mással, azt én nem tudnám megemészteni.
2013. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
konkrètan?sehogy.nàlam nincs bocsànat ilyenre.
2013. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
nálunk az volt hogy 2 év után 2 hónapig nem voltunk együtt de szinte minden nap beszéltünk de visszaköltözni nem akart apróságok miatt mentünk szét. 2 hónap után újra együtt minden tökéletes csak közben kiderült hogy amig nem voltunk együtt volt egy nője akivel még 1 hétig tartotta a kapcsolatot miután visszajött hozzám. ezt most tudtam meg
2013. jan. 4. 19:27
 9/39 anonim ***** válasza:
16%

Elméletileg maximálisan tolerálni kellene, mert:


Akit igazán szeretsz, annak azt akarod, hogy boldog legyen. Ha neki az a jó, hogy mással szexel, akkor te is örülsz ennek, hiszen a szex az ő örömét szolgálja. Ez lenne az önzetlen szeretet. De lássuk be, ez nem működik szinte senkinél. Mindannyian önzőek vagyunk, birtokolni akarjuk a párunkat mind lelkileg, mind testileg. Mert végül is a hűség, mint elvérés erről szól. Nehogy már jó legyen neki mással is, mert az nekem rossz.

2013. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Soha, semmilyen körülmények között nem maradnék többet együtt azzal a férfival.

Egyszer megcsaltak, megbocsájtottam, de megcsókolni sem tudtam. Még rémálmaim is voltak.


Szóval ha még egyszer megcsal valaki, nem fog érdekelni semmi, egyből szakítok. Akár a vőlegényem, férjem, akár van gyerek, akár nincs.

2013. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!