Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megbocsájtották a megcsal...

Akik megbocsájtották a megcsalást? Fel tudtátok dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyan? Sikerült egyáltalán?
2012. jan. 26. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani meg lehet. Csak felejteni nehéz. Fel lehet, főleg úgy, hogy huzamosabb ideig messze elkerülöd az illetőt. Nekem bevált, és élek és virulok tovább. :)
2012. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mindennemű kapcsolatot megszüntettem vele. Még iwiwről is töröltem, a számát is töröltem, a képeit is töröltem. Sokat segít ha nem látod a búráját jó néhány hónapig.
2012. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ha jól értem, akkor te elhagytad?

Igazából olyanok tapasztalatai jönnének jól, akik nem hagyták el!

2012. jan. 26. 20:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem hagytam el, de képtelen voltam felejteni és idővel mégis szakítás lett belőle.
2012. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az előzőt nem ÉN írtam! Én az elsőt írtam, meg a másodikat.
2012. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja már értem.
2012. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen, de ha mégis előfordulna, akkor két dolog lehetséges: 1. elhagynám (ha egyszer megcsalt, akkor már a többi jön magától) 2. nem szakítanék vele, de az biztos, hogy huzamosabb ideig nem bíznék benne. Az utóbbi azért rossz, mert a legkisebb jel (mondjuk 10 perccel később jött haza) gyanús lehet a számomra és lehet, olyan dolgokkal vádolnám amit viszont nem követett el. Tehát ha meg is bocsátanám biztos nem tudnám feldolgozni akár évekig.
2012. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én most élem át ezeket a dolgokat, én vagyok a megcsalt. Szeretném megbocsátani, de most még nem megy. Nem tudok rá úgy nézni, nem tudok hinni neki, nem tudom úgy szeretni. Ha meg is bocsátanám, a bizalomvesztés még ott van. Ahhoz nagyon sokat kellene dolgoznia, hogy azt újra építsük, s rajta már most látszik, hogy nem lesz elég türelme.
2012. jan. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fel,teljesen.Két éve volt,és akkor ez kellett ahhoz,h a kapcsolatunk elinduljon valamilyen irányba az állóvízből,rájöjjünk,h mit jelent számunkra a másik...

Szerintem baromság ez a"ha egyszer megtette dolog"..

azóta házasok vagyunk,és gyerekünk lett.Velünk a lehető legjobbat tette az a kaland,és nem félek attól,h újra megtörténik...

de ebben így nem lehet tanácsot adni minden ember,minden kapcsolat más,Neked kell tudnod,h mit bírsz feldolgozni,mire számíthatsz tőle a későbbiekben,és mit akarsz tőle a jövőben...

2012. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék bizonytalanságban élni. Attól félnék, hogyha egyszer megtette, megteszi újra. Mi a biztosíték, hogy nem?

Arra gondolnék, hogy tényleg ott van-e ahol mondta, éjjel kiről álmodik, szex közben kit képzel el helyettem.

(Arról nem is beszélve, hogy nem kapott-e el valamit, vagy akivel megcsalt, nem lett-e terhes).

2012. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!