Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megbocsájtották a megcsal...

Akik megbocsájtották a megcsalást? Fel tudtátok dolgozni?

Figyelt kérdés
Hogyan? Sikerült egyáltalán?
2012. jan. 26. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mindennemű fájdalom nélkül gondolok már a megcsalatásomra. Mondjuk, hozzá kell tennem, szép mazsolák vagyunk mindketten, mert én is megcsaltam. De utána új alapokra építkeztünk, hűségesek vagyunk. Néha van egy kis szívatás, de nem féltékenykedünk, bízunk egymásban. Nekem sikerült (nyilván a páromnak is).
2012. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De tényleg működik? Mármint,hogy nem gondol rá az ember,hogy megcsalták?

Még,ha tényleg meg is változott.Azóta olyan, mint még soha nem volt. De nem tudok még törölni!

2012. jan. 27. 22:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Megcsaltam, és megcsaltak, elváltunk, ha most úgy alakulna elválnék. Én pl. ilyen vagyok. Nagyon bizalmatlan és nemcsak ebben a témában, hanem általában.
2012. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszú házasságban élek, 5 gyerekünk van. Ha minden légyottját ideírnám, reggelig olvashatnátok. Állítólag csak engem szeret. Mit csináljak? Szeretem és elhittem neki. Az első - kiderült - viszonya után nagyon el akartam vélni. egy év türelmet kért tőlem. Aztán 5 évig másik városban dolgozott, csak hétvégén voltunk együtt. Gondolod, hogy nem volt egy elvált asszonka, aki vidáman várta őt pongyoláb? Ja, mert így kell ám, gyorsan ágyba. Nem igaz, hogy elfelejtettem. Ő azt mondja, ha ez mégis a veszekedésekkor előjön, hogy lépjek túl, mert csak vájkálok a múltban. Állítólag ez neki semmit nem jelentett, csak a teste kívánta. Mit tegyek? Megbocsátottam. Sokkal intenzívebb szerelmet éltünk utána, újabb gyermekáldás. De tudom, hogy azóta is voltak kalandjai, nem is egy. Sőt, profikhoz is elment. Mi a fenét nem tudok? Más nő lenni nem tudok. s nekik ez a más nő az izgató. Egye meg a fene őket. Ha jó pasik, mind ilyenek. Legfeljebb a többi feleség nem akarja tudni. Tudod mennyi magányos nő van körülöttünk? Elváltak, otthagyottak . ..és akkor jobb? Várják, hogy egy nős majd beugrik hozzájuk, s akkor mindent bedobnak - de csak alkalmi partnereknek jók. Te is ilyen akarsz lenn? Ha nem, tégy a pasid kedvére, de nagyon, mert csak ezt igénylik.
2012. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Előzőnek üzenem,ez most komoly?!Hol élünk a 18.században?!Ott volt ez a féle felfogás amit te itt leírtál,hogy a nőnek csendben,tűrnie kell,míg a férje más nők karjában keresi azt amit otthon nem kap meg,és miután hazamegy meleg vacsorával és öleléssel várja az asszony...szánalmas,és ráadásul úgy hogy gyermekeitek vannak.Te már most arra tanítod a gyerekedet,nem tudom lányok-e vagy fiúk,hogy egy nőnek sosem kell kiállnia magáért,maradjon gyenge asszony,akihez úgyis hazatér a férje.Ez is csak egy kifogás,mert téged szeret,a többit meg a teste akarja,ezzel próbálod nyugtatgatni magad?!

És ezt 5 éve alatt tette veled?!Tudom máshogy közelíteném meg ha azt írtad volna hogy 20 éve vagytok házasok,és egyszer vagy kétszer megcsalt.A te férjed se nem szeret se nem tisztel,és ha te ezt ,máshogy gondolod,azért mert mézesmázos veled otthon,akkor sajnos saját magadnak is hazudsz.Az igazság hogy gyáva vagy,és félsz hogy mit kezdenél nélküle,pedig hidd el nagy valószínüséggel találnál olyat aki megbecsül,és igazán szeret,de te inkább ezt az utat választod!


És ezzel nincs is semmi gond,mindenki a saját életét maga irányítja,csak ne oszd itt az észt másoknak,és tanítsd őket a saját szánalmas hülyeségedre,aki nyíltan vállalja és röhögve jelenti ki,hogy igen belőlem nap mint nap hülyét csinál a férjem,és akkor mi van?!


Kérdezőnek üzenem:Hála az égnek nekem még ilyen tapasztaltom nincs,illetve még nem tudok róla,remélem így is marad.De édesanyámat elővéve,tudom hogy megbocsátani,csak szavakban lehet,a lelkedben szívedben igazából sosem fogod megbocsátani,mindig ott lesz elbújva,ami életed végéig elő-elő fog bukanni,ha mellette maradsz.Tudom mert édesapám megcsalta édesanyámat összeházasodásuk után pár évvel.Vele maradt,és 32 éve élnek együtt,de nem egyszer voltam szem vagy fültanúja,hogy bizony 10 évek után is ott van az az egy alkalom amikor apám hűtlen volt anyámhoz,és ez a mai napig kegyetlenül fáj édesanyámnak,és hiába nem mondja,apám is tudja,sosem bocsátott meg neki.mondjuk a sokakkal ellentétben apám be is bizonyította anyámnak,hogy érdemes volt vele maradnia.Mondjuk ez a ritka.

Kívánom neked,hogy mérlegelj,ha friss a kapcsolat,nem biztos hogy megéri,még akkor sem ha fűt fát ígér,és előbb utóbb úgyis felszínre fognak kerülni ezek az elásott megbántások,egy veszekedés alkalmával,és akkor még ő lesz felháborodva rád,hogy mert ezt te felemlegeted neki.Nehéz helyzet,én nagyon szeretem a férjemet 12 éve vagyunk együtt,3 csodaszép gyermekünk van,és mondhatni normál boldog életet élünk,de tudom,ha megcsalna nem tudnám többé biztonságban érezni magam mellette,és nem tudnák többé megbízni benne,bármit ígérhetne,és a megbocsátás helyett biztosan elhagynám,hogy szenvedjen ő a hűtlensége miatt,hogy ezmiatt egy családot tett tönkre.De ezt nem tanácsnak mondom,ez az én véleményem.


Remélem rátalálsz a helyes megoldásra,és megnyugodhatsz végre.

2012. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!