Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki megbocsátotta...

Van olyan, aki megbocsátotta a megcsalást?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen a kapcsolat azóta?
2011. aug. 18. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudtam megbocsátani.


19/L

2011. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Sok nő megbocsát,mert annyira szereti a csalót,hogy nem tud élni nélküle.Rosszabbik esetben gyerekek és anyagi dolgok miatt is elnézik sokan a félrelépést...
2011. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm, mert zsereti, de azóta persze panaszkodik h egyfolytában fél, de mondtam neki h így nincs értelme, v bocsásson meg rendesen v hagyja ott! Így nem lehet élni. Meg ez nem is megbocsájtás, inkább csak nem tud elszakadni.
2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem élek azóta együtt azzal a párommal, de nem a megcsalás miatt.

Mikor mi összejöttünk, akkor még tartott az előző kapcsolata, aztán szakított vele, de valahogy még is összekerültek 1 házba 1 éjszakára.Nem voltunk még 1 hónaposak.Mivel elég bonyodalmas volt az ő szétválásuk, így megértettem, és elmagyaráztam páromnak, hogy miért bocsájtok meg.Na ezután remek volt, mert kiderült, hogy betegesen féltékeny..másfél évet húztam le mellette, azt intettem 1 viszlátot.Hála az égnek, mert azóta 1 jó kapcsoltban élek, és van egy 7 hónapos gyönyörű kis csajunk!!! :)

2011. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4 év után csalt meg. Megbocsátottam, mert szerettem őt. Ámítottam magam olyan dumával, hogy "egy esélyt mindenki megérdemel", meg hogy "rezgett a léc, majdnem elveszített, ezt nem fogja mégegyszer megkockáztatni".

Hát... igazam lett, ő lett a hűség mintaképe. De akárhányszor eszembe jutott mit tett, nagyon fájt. Hónapokkal később is a fejéhez vágtam, mert úgy éreztem szétmar belül a fájdalom. Egy iső után még neki állt feljebb. Mindegy. Többet nem tudtam benne megbízni. Fél év után szakítottam vele.

2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt!Tudod a közmondások valóságból születtek!Kutyából nem lesz szalonna...stb!Az okos más kárán tanul,a hülye a sajátján...blabla...de mind igaz!Mondjon bármit!Újra meg fogja tenni!Mázli,ha nem tudod meg!:DDDDD
2011. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem szerencsére a párom még nem csalt meg,tudom hogy nem is fog mert ő nem ilyen sunyi disznó. De ha megtenné akkor nem bocsátanák meg neki,mindegy hogy mennyire szeretném mert nem tudnék benne megbízni,és úgy nincs értelme. És szerintem aki egyszer megteszi az máskor is megfogja. :S
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám. Illetve látszólag megbocsátanék, jól kiidegelném a párom, mindenbe belekötnék, amibe csak lehet és utána elhagynám.


De itt egy érdekes megbocsátós történet:

Nagynéném szinte házassága napjától csalja nagybátyámat, a legjobb barátjával. Pár éve nagybátyám összeszűrte a levet egy nővel, kiderült. Hogy nagynéném, a kis ártatlan, milyen háborgást rendezett, de aztán megbocsátott.Nagybátyámnak azóta semmi viszonya nem volt. Rá 1 évre kibukott, hogy a nénikémnek is van valakije tizenpár éve már. Nagybátyám is megbocsátott neki, hiába jóval régebbi a sztori. Na kár volt. Azóta is együtt van azzal a pasival, és még egy új szeretője van.

2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy régebbi kapcsolatomban nehezen bár de megbocsátottam. Pár hét után megint megtörtént. Na, akkor kidobtam. Sőt mikor már nem voltunk együtt, egyszer-egyszer "összejöttünk". Később derült ki, hogy akkoriban is volt párja... SOHA többé nem fordulhat elő, hogy ilyesmin átsiklok.
2011. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, sohasem bocsátanám meg... Aki egyszer megteszi, az másodjára is megfogja. Akárki, akármit is mond, ez igy van.
2011. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!