Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalást hogy toleráljátok?

Megcsalást hogy toleráljátok?

Figyelt kérdés
megtörtént esetet szeretnék megbocsájtás, kompromisszum vagy véga a kapcsolatnak?
2013. jan. 4. 19:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Van amit nem lehet tolerálni.
2013. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Miután visszajött hozzám 1 héteg még találkozgattak

de nekem azt mondta egyáltalán nem volt senkije, ha tudtam volna nincs újrakezdés

2013. jan. 4. 20:05
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

A Jóbarátok sorozat jutott eszembe, mikor üvölti a Ross, hogy "de hát szakításban voltunk" - Bocs :)


Nehéz kérdés. Elméletben azt mondom, hogy nem bocsájtanék meg. De így, hogy épp külön voltatok, így azért más tészta. Megpróbálnám megbeszélni, főleg, hogy miért nem mondta el, és mit szeretne, hogyan legyen tovább. Aztán ha együtt maradtok, az élet úgyis eldönti, hogy tovább tudsz e ezen lépni. Ha nem, akkor nyilván vége lesz.

2013. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
sajnos szeretem...
2013. jan. 4. 20:21
 25/39 anonim ***** válasza:
86%

"sajnos szeretem..."


Akkor készülj fel,hogy osztoznod kell majd a farkán(már bocs),aki egyszer megtette.....no meg nem vetett véget a kapcsolatnak,mikor újra összejöttetek(gondolom nem sakkozni jártak össze).

2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
38%
Nézd Kérdező, nálunk pro is meg kontra is megesett az évek folyamán, nem lett belőle örihari, ez az opció még csak fel sem merült, nálunk ez spec nem tartozik a megbocsájthatatlan dolgok közé, és ezt meg is beszéltük a kapcsolat legelején. Megbeszéltük a megbeszélendőket, rendbe raktuk a rendbe rakni valókat, ennyi.
2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
67%
Azt írtad, hogy miután visszajött hozzád, akkoris találkozgatott a nővel. Akkor miről beszélünk? Oké, hogy férj meg gyerek, de kell az neked, hogy mindig azon izgulj, ha késik 1 órát, hogy most vajon hol van? Kivel van? Az egyik ismerősöm pont most lépett ki egy ilyen kapcsolatból, pedig ott is van gyerek meg minden. Közös hitel is. De azt mondta, hogy ő ebből nem kér. Kilépett belőle és vissza se néz. Utólag jól tette, mert a kedves párja most épp nagyerőkkel vadássza az újabb nőt. Szóval. Én nem kockáztatnék. Nekem is volt részem megcsalásban. Életem szerelme, akiért bármit megtettem volna, közösen terveztük az életünket, a jövönket, mindent felrúgott egy kis kalandért. Életem legrosszabb döntése volt, hogy megbocsáltottam. Azóta olyan szinten tönkrement a kapcsolatunk, hogy az valami hihetetlen. Azóta szakítottunk is, de azt soha soha nem lehetett helyrehozni. Akárhogy próbáltuk nekem örökre ott maradt a fejembe, hogy a mi kettőnk kapcsolatába képes volt egy harmadik személyt is behozni. Úgy érzem evvel örökre elárult, pedig 100%-ban bíztam benne. Ebből tanulva meg az utánna következő rémálomból, én soha semmilyen körülmények között nem fogom megbocsáltani. Drága és keserves tanulópénz volt. Ahogy a többiek is mondták aki egyszer megteszi megteszi kétszer is! Sajnos ez valóban így szokott történni!
2013. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
28%
SEhogy. Elmondom miért. Ha csak szimpla testi megcsalásról van szó...még megtudnék bocsátani egy alkalmat.. De ha érzelmek is játszanak, azt nem! Na mármost a férjem, érzelmek nélkül biztosan nem kufircolna félre...tehát, ha megtenné...értelemszerűen érzelmek is állnának a dolog mögött...ebben az esetben, pedig egyáltalán nincs is miről beszélni...
2013. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Egyszer bocsátottam meg, soha többet...

Azok a hónapok voltak a legrosszabbak, állandóan fájt, féltem, nem bíztam, utolsó senkinek éreztem magam miatta.

Onnantól kezdve megfogadtam, ha valaki megcsal az mehet amerre lát!

2013. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
28-as: ezzel csak az a baj, hogy az érzelmeket nem mi irányítjuk, tehát ha meg is tudna csalni testileg az tudatos lenne, míg ha beleszeret másba, azt nem ő maga generálja, hanem a szervezete. (amit ha hagy lecsengeni, nem lesz semmi baj)
2013. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!