Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik apám ilyen...

Miért viselkedik apám ilyen hülyén? Már én égek miatta.

Figyelt kérdés
Karácsonyi ebéd volt mamánál, ott voltak az unokatesómék, meg én apámmal. Apám 54 éves. 10 éve nem volt nővel (akkor váltak el anyámmal). Unokatestvéremék fiatalok és szépek, hárman vannak, 18, 19, 20 évesek. És apám elkezdett nekik udvarolni. Már amikor megérkeztek, akkor elkezdte. Unokatesómék tipikusan mindig 3 puszit adnak, és apám megszólal, hogy "több puszi nincs?".. nagyon égő volt.. Aztán elkezdtek beszélgetni az autóról amit apám vett. Nagynéném kérdezi, hogy hány éves az autó, erre apám: "a legszebb női korban van, 18 éves, csak az a baj, hogy van vonóhorogja" (itt arra célzott, hogy a kocsi nem lehet nő mert p*cse van). Miután ezt elmondta nagy csend lett. Senki nem akart hozzáfűzni semmit. Nekem meg csupa vörös volt a fejem, nagyon mérges voltam már hogy fogja már be a pofáját.. de nagy nehezen magamban tartottam a gondolataimat. Meg amikor beszélgetett unokatesómékkal, akkor is állandóan próbált flörtölgetni. Olyan égő volt, örültem amikor vége lett és mentünk haza. Úgy éreztem már, hogy egy pedofil az apám.. Amúgy már mondtam neki, hogy jöjjön össze egy nővel, de mindig ideges lesz és azt mondja, hogy "nem, nem mert majd biztos olyan lesz mint anyád..". Meg volt már hogy egy nőnek tetszett, és elakarta kérni a nő apám számát, de nem adta meg neki.
2012. dec. 31. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
No, a humorérzéket aztán tényleg érdemes idekeverni. :)
2012. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ehh, nekem a munkatársam csinálja ezt, ő 52 éves, én 23... Már legszívesebben beletaposnék a p..ébe bakanccsal, komolyan. Szintén elvált. Szerintem súlyos önbizalomhiány, plusz a férfiasságában elszenvedett csorba, amit nem tud kiheverni, egy korához jobban illő nővel nem mer kezdeni, abban reménykedik, hogy egy fiatal, tapasztalatlannak vélt csajt hátha el tudna hódítani, hátha vonzónak találná az élettapasztalatát. A gond, az, hogy ez már átmegy szánalmassá, majd szimplán undorítóvá, de ők ezt nem veszik észre. Persze van olyan, akinél nem erről van szó, de az kapcsolni szokott, hogy esélytelen az ügy. A helyedben azért elnézést kérnék az apám hülyesége miatt az unokatestvéreimtől, nehogy engem is az apámmal azonosítsanak...
2012. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"nehogy engem is az apámmal azonosítsanak.."

izé.. csak nem degeneráltak azok a lányok, hogy összekeverjék a kérdezőt az apjával.. Pedig ez igenis egy tré rossz humor, rossz humorérzék ebből már rögtön végzetes anatómiai rendellenességre következtetni meg fantáziálás. Nyilván egy félévszázados ember nem olyan mint egy negyed, de magánügy.

2012. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az talán nem fantáziálás, hogy az ilyen nyomorék "humorú" pasik feleségei -akik szerencsétlenségükre azok maradtak- csak legyintenek, hogy ezer éve nem működik a szerszám, de a "humor" annál undorítóbb. Ennél már csak az szánalmasabb, mikor már a nyál is csorog mellé, sajnos szó szerint. Ja, ott meg az öregecske feleségnél van a gond, huszonévesnél nem lenne, ugyi? :)
2012. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem tisztem, hogy itt szidjak becsméreljek egy embert, a Kérdező Apját. Semmit nem tudunk róla, azonkívül, hogy idétlen, rossz poént sütött el, többször is. Ha most az összes sérelmemet rávetítem, ami eddig az 50 évesektől jött felém, igen, akkor még jövőre is itt szidhatom. De nem teszem, mert igazságtalanság. BÚÉK! Engedjétek el problémát, Kérdező, te főleg - ne vidd át a jövő évre.
2012. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Off 1: Remélem nem apai ágról unokatesóid a lányok!!!

Off 2: Attól, hogy van a kocsinak vonóhorogja, még megdughatja a kipufogócsövet.

On: Sajnállak.

2012. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!