Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik apám ilyen...

Miért viselkedik apám ilyen hülyén? Már én égek miatta.

Figyelt kérdés
Karácsonyi ebéd volt mamánál, ott voltak az unokatesómék, meg én apámmal. Apám 54 éves. 10 éve nem volt nővel (akkor váltak el anyámmal). Unokatestvéremék fiatalok és szépek, hárman vannak, 18, 19, 20 évesek. És apám elkezdett nekik udvarolni. Már amikor megérkeztek, akkor elkezdte. Unokatesómék tipikusan mindig 3 puszit adnak, és apám megszólal, hogy "több puszi nincs?".. nagyon égő volt.. Aztán elkezdtek beszélgetni az autóról amit apám vett. Nagynéném kérdezi, hogy hány éves az autó, erre apám: "a legszebb női korban van, 18 éves, csak az a baj, hogy van vonóhorogja" (itt arra célzott, hogy a kocsi nem lehet nő mert p*cse van). Miután ezt elmondta nagy csend lett. Senki nem akart hozzáfűzni semmit. Nekem meg csupa vörös volt a fejem, nagyon mérges voltam már hogy fogja már be a pofáját.. de nagy nehezen magamban tartottam a gondolataimat. Meg amikor beszélgetett unokatesómékkal, akkor is állandóan próbált flörtölgetni. Olyan égő volt, örültem amikor vége lett és mentünk haza. Úgy éreztem már, hogy egy pedofil az apám.. Amúgy már mondtam neki, hogy jöjjön össze egy nővel, de mindig ideges lesz és azt mondja, hogy "nem, nem mert majd biztos olyan lesz mint anyád..". Meg volt már hogy egy nőnek tetszett, és elakarta kérni a nő apám számát, de nem adta meg neki.
2012. dec. 31. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Legközelebb ne hívjátok meg ilyen családi eseményre és majd észreveszi magát.
2012. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Talán egyszerű oka van - tényleg hülye. Nem tehetsz erről, nem te választottad. Arra jó, hogy így legalább van egy olyan viselkedés, amiről tudod, hogy te olyan nem akarsz lenni.
2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen dolgoknál nagy százalékban potencia-probléma áll a háttérben. Ideges lesz ha egy nővel akarod összehozni, de azt csak nem mondhatja, hogy fiam/lányom nálam már csak félárbocon áll a zászló. Rengeteg olyan undorító öreg van aki folyton a szexre tereli a szót, így kompenzálja a tehetetlenségét. Apádnál is ez lehet, nála hamarabb érkezett.
2012. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
...
2012. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Küld el hozzám apádat megtanítom csajozni. Fél a kifejlett nőktől mert van nekik "sárkánypajzsuk". 19 éves korban ez még gyenge ezt használja ki. Megtanítanám neki hogy azt mondja a 33 éves nőnek: (egy ijesztő nőnek) milyen könyvet ajánlanál amit olvashatnék?....bla bla bla 1 óra duma utána lehet a szexről beszélni....
2012. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki döglött gyíkot hord a gatyájában, annál nem a sárkánypajzs a probléma. :)
2012. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
2013-ban átadom az ERŐT a döglöttgyíkos férfiaknak...1 nő miatt az erős kokainista nem jön le a drogról...40 db nő miatt lejön. 20-40 nő lehetőségétől még a döglött gyík is feltámad. ................Nagy változások jönnek.....
2012. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:D
2012. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, de akkora égő tragédia nem történt. Túlzásnak érzem, hogy itt támad rögtön egy csomó szagértő, hogy ez mire utal. Ez egy nem túl jó humorérzékre utal, és nem kell eltúlozni. Szerintem ne akarjátok mesterkélten "összehozni" egy megfelelő alannyal, ezt neki kell, belülről indíttatva tenni, és úgy jó, ahogy teszi. te sem örülnél, ha ő határozná meg kivel barátkozz.

[link]

Ingrid Sjöstrand: A felnõttek furcsák néha


A felnõttek

furcsák néha.

Azt hiszik,

elég összeterelni

két "alkalmas korú" gyereket,

és a két gyerek

automatikusan jó haver lesz.


Szeretném összeterelni

papát

találomra egy "alkalmas korú"

bácsival

és megnézni, összehaverkodnak-e

- biztosan nem akarna

engem se többé összeterelni

Ulla-Gullával pédául.

Sokkal szívesebben játszom

Lill-Pärával,

pedig Lill-Pära kis tökmag,

de ugyanazt szereti

és ugyanazt utálja, mint én

- Ulla-Gullát például.

2012. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó, Ingrid Sjöstrand ismert biszexuális, aki hetero nőket vadászott le arany-napjaiban....
2012. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!