Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak mások számára...

Nektek vannak mások számára fura dolgaitok? Nekem pl az hogy nem mosok hajat soha ill 4 hónapja.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 02:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
94%

-Csak úgy tudok el aludni, ha a fejem kivételével mindenem takaró alatt van, nyáron sem tudok csak úgy semmi nélkül, olyankor legalább valami nagyon vékonnyal betakarózok

-Ha rendelek magamnak pizzát, akkor csak a felére teszek ketchup-ot, és a nem ketchupos felét fordítva eszem meg (tehát nem a vékony részétől kezdve, hanem kívülről) [bár ez nem berögzült szokás, csak így szoktam meg]

-Teljesen sötétben nem nézek bele a tükörbe

-Ha egyedül vagyok itthon, és sötét van, és valamilyen okból kifolyólag le kell mennem (pl csörög a vezetékes telefon), akkor felcsapom a konyhában és az előszobában a villanyt, hogy ne legyen olyan sötét, és úgy is hagyom


Talán ennyi:D


Az első válaszoló tényleg nagyon beteges már szerintem...Kérdező pedig igénytelen vagy, nem pedig furcsa!

2012. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
62%

1. Parfümmánia

2. Zokniban alvás

3. Szöszök szedegetése a szőnyegről négykézláb takarítás után 1-2 napig.

3. Ennek az oldalnak a rendszeres látogatása

4. UFO-hívő vagyok

5. Félek a sötétben, kislámpa fényénél alszom


Most ennyi jut eszembe hirtelen...

2012. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Nem igénytelenség mert a haj öntisztul szép fényes egészséges a hajam. Szokták is kérdezni mi a titkom. Persze nem mondom el.
2012. dec. 29. 22:14
 34/39 anonim ***** válasza:
91%

- Iszonyatosan irritál, ha alvás közben nem karolhatok át valamit. Így alszom: hason, egyik láb felhúz, amerre a fejem néz azzal a kezemmel átkarolok egy kispárnát. (mondjuk ez csak szerintem fura/érdekes)

- Félek a láncfűrész hangjától

- Imádok a sparheltre vizet fröcskölni, mert jó sercegő hangja van. (anyukámat ezzel ki tudom kergetni a világból.)

- Nagyon-nagyon sósan szeretem a rántottát, egy kiló sóval enném, ha nem lenne akkora mértékben olyan egészségtelen

- Ideges és ingerlékeny vagyok, ha tudom, hogy nem készültem fel eléggé a suliba másnapra

- Imádom a vért, pontosabban a látványát

2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%

Egyet értek azokkal, akik azt mondták, hogy igénytelen vagy. Magamtól semmi nem jutott eszembe ilyen fura szokás, de ahogy olvasgattam a válaszokat jött néhány ötlet.

-Lány létemre én is iszonyatosan rendetlen vagyok. Képes vagyok hónapokig a szobám közepén hagyni valamit, ami rohadtul útban van, és nem oda való, de egyszerűen inkább kerülgetem. Porszívózni nagyjából félévente szoktam, ettől függetlenül nincs nagy retek nálam, bár én sem értem, hogy lehet

- A ruháimat nem teszem ki a szennyesbe addig, amíg anyukám nem szól, hogy mosni készül. Illetve csak a felsőket teszem be, ahogy levettem őket. A nadrágokat, a pulcsikat és a melltartókat a fotelomba dobálva tárolom, mert ha mosásra kerül a sor, akkor ki lehet őket mosni (szóval nem koszosak annyira, hogy ne lehessen már őket felvenni többször), de ha beraknám a szennyesbe, és mondjuk még napokig nem mosna anya, de pont azt a nadrágot kéne felvennem, akkor már nem vehetném, mert a szennyestartóban büdös lesz a zokniktól meg az ilyenektől.

- Csak úgy tudok elaludni, ha a lábam be van bugyolálva a takaróval, rettegek a lábszörnytől. Akármim kint lehet, főleg nyáron, mikor melegem van, de a lábfejemet körbe kell hogy vegye a takaró.

- Testápoló mániás vagyok. Sokkal gyorsabban vásárolom őket, mint ahogy fogynának. Jelenleg 8 tégely/tubus/flakon testápolóm van itthon, és a héten hármat tervezek venni.


Ezeket csak közeli barátok, a szüleim és a párom tudják. A rendetlenségemtől anyukám ki van borulva, a legjobb barátnőm ugyanilyen, így neki fel sem tűnik a háborús övezet a szobámban. A többin, főleg a lábszörnyes dolgon csak röhögnek. Az ajándékozás pedig egyszerű: idén karácsonykor mindenkitől testápolót kaptam. :D

2012. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, azért csendben megjegyezném, hogy az évi 2 porszívózás meg a dolgaid szanaszét dobálása sem épp az igényesség iskolapéldája :D Bocs, de ezt muszáj volt:)
2012. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
63%
De legalább a testem nem baktériumtelep.
2012. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Az való igaz, ám a környezeted igen:)
2012. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
63%

Ki kell javítsalak #37-es, a tested igenis egy baktériumtelep. Csomó van a bőröd felszínén, véráramodban, a beleid egyes részein.

Ezek közül vannak, amik ellenségesek, de azok gyorsan elpusztulnak, az immunrendszered által. Mások semlegesek, teljesen mindegy, nem okoznak kárt. Ezek ha bekerültek a testedbe, amjd egyszer ki is kerülnek. Mások viszont egyenesen nélkülözhetetlenek, lásd a beleid baktériumflórája.

2013. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!