Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak mások számára...

Nektek vannak mások számára fura dolgaitok? Nekem pl az hogy nem mosok hajat soha ill 4 hónapja.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 02:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

-Szeretem, ha minden a helyén van. Az apró kis porcelánfiguráktól kezdve a könyveken át, minden. Ha egy elmozdul a helyéről, addig nem nyugszom, míg vissza nem rakom :)


- Rengetegszer mosok egy nap kezet, valahogy mindig koszosnak érzem.


-Gyufával pucolom a fülem :)


-A fehérneműimet, ahogy leveszem, már mosom is ki kézzel. Ha megszáradt, akkor pedig mosógép. Ezt nem tudom megmagyarázni még magamnak sem. :)


Röviden ennyi a "furcsaság" 23/L

2012. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
75%

Van egy pár, de a nagy részét nem látják mások, max a férjem tud róluk.

Pl csak úgy tudok elaludni, ha a lábujjaim közé veszem a takarót és babrálom. Vagy úgy, hogy először fekszem kicsit a jobbomon, aztán a balomon, végül hanyatt is egy kicsit, aztán eldöntöm melyik volt kényelmesebb és úgy alszom el. Persze lábujjaim közt a takarómmal.


Amit mások is láthatnak... fordítva eszem a hamburgert, főleg, ha szezámmagos a teteje. Tehát a szezámmagos rész van alul. Az okát nem tudom pontosan, de azt hiszem egyszer nagyon beszorult egy szezámmag a felső fogaim közé, napokig szenvedtem vele, akárhogy mostam a fogam nem jött ki, csak nehezen. Na azt hiszem az eset óta eszem fordítva a hamburgert.


Nem szeretek üvegből sem, és szívószállal sem inni. Valahogy nem esik jól, legalábbis a szénsavas.


Kb ennyi. Na meg ilyenek, hogy én sem takarítok, mosogatok minden nap. Dzsuva azért nincsen, de lehetnék rendesebb is.

2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
65%

Első te beteg vagy o.O

Ez már nagyon durva. Ugye csak viccelsz?


Hát talán az,hogy bármikor képes vagyok röhögni és furcsán röhögök,mikor már levegőt se kapok :D

2012. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
95%

sokszor mosok kezet. ha nincs rajtam cipő, akkor akarva akaratlanul lábujjhegyen megyek.

úgy nem tudok elaludni, hogy nincs kitakarva a lábfejem.

nem szeretem ha cirógatnak/simogatnak, mert idegesít.

szoktam az orrom hegyénél tekergetni a hajamból kiválasztott tincset.



Kérdező: az, hogy nem mosol hajat, az nem furcsa szokás, hanem igénytelenség magadra nézve.

2012. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapig nem mosol hajat? Úristen... :O Én már akkor is kényelmetlenül érzem magam, ha 3 napig nem mosok hajat... Remélem, nem kerülünk egy buszra, kedves kérdező. De hogy a kérdésedre válaszoljak: vegetáriánus vagyok, a legtöbb ember, amikor közlöm velük, úgy néznek rám, mint egy marslakóra, meg még van pár fura dolgom, de emiatt kaptam a legtöbb negatív kritikát. Mondjuk nem értem miért, én se csesztetem azokat, akik húst esznek, nem próbálok senkit sem átnevelni, meggyőzni, de úgy néz ki, tolerancia zéró... :( Sőt, még gúnyolódnak is rajtam, és elkezdik előttem ecsetelni, hogy hogyan kell megnyúzni egy nyulat, holott tudták jól, hogy nekem nyuszim volt :((
2012. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
68%
Félek a bohócoktól. Idegesít, ha valaki szuszog étkezés közben. Ha a kaja nincs azonnal hűtőbe téve, nem eszem meg, mert szerintem az már romlott lehet.
2012. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Én eltoltam a napot, 11-12 között kelek, hajnali 3-kor fekszek le, mert éjjel bírok igazán jól tanulni, mikor senki nincs a közelemben.


Utálok rendet rakni, takarítani, lényegében minden házimunkát a főzésen, sütésen kívül.


Nagyon szeretek tanulni :) (Sokakat ez készít ki a legjobban.)


20L

2012. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%

Igen, vannak, ahogy mindenkinek.

Pl. hamarabb ázok szét, minthogy esernyőt használjak, vagy a könyvet csak akkor teszem le, ha a fejezet végére érek, vagy amikor 0-val végződik az oldalszám, esetleg 5-el. (115, 120, 125, stb.) Ha mondjuk a 127. oldalnál hagyom abba, akkor idegesít.

Viszont 4 hónapig nem mosni meg a hajat pusztán igénytelenség, nem fura dolog. Ha az én párom kapna rá erre, hamar úgy járna mint Mormogi papa a Mormogiékból. Lecsutakolnám én magam.

2012. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! Igénytelen vagy, nem furcsa! Phujj! Hetente min. 1-szer kéne hajat mosni.


- Utálok társaságban enni. Valaki csörömpöl a kanállal, szürcsöl, csámcsog, szuszog... jaaaj.

- Hétvégén pizsamába vagyok egész nap.

- Reggel, mikor megyek az iskolába, kimegyek a kapun kívülre, és a külső kapura támasztom jobb oldalra a biciklit. MINDEN EGYES NAP! :DDD


Majd írok, ha eszembe jut valami.

2012. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

* szinte mindenhez kecsöpöt eszek

* 1-2 kivétellel mindig emlékszem az álmaimra

* mindig 2-vel osztható számra állítom be a tv hangerejét

* csak akkor tudok elaludni, ha minden párnám úgy áll, ahogy kell (3 kispárna, 1 nagypárna)

2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!