Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztök ki otthonra...

Mennyire öltöztök ki otthonra a férjetek, kedvesetek számára? Mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
fontos számotokra, hogy melegítőben vagy pizsiben is nőiesek legyetek?

2012. dec. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Itthoni melegítőnadrág, póló, pulóver.

Nálunk a fő szempont a kényelem, plusz a kutyánk miatt sem veszünk fel jobb ruhákat, mert gyakran hozzánk ér.

Eddig nem volt gond ebből, egyikünk sem csúnyább/kevésbé nőiesebb v. férfiasabb emiatt.

Plusz ebben a hidegben még inkább nem válogatunk, kb. bármilyen göncöt magunkra veszünk, hogy ne fagyjunk meg :)

2012. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. dec. 13. 14:44
 3/46 anonim ***** válasza:
28%
Én most egy 34 éves kétgyerekes anyukát kezelgetek, ha megyek mindig kiöltözik, a férjének meg soha.
2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
48%

Mindig farmernadrágban vagyok, és van pár itthoni csinos felsőm.

Melegítőt sosem vennék fel otthonra, nekem az túl laza.

Ha lenne kert, akkor abban végezném a kerti munkát, vagy arra lenne jó, hogy futni elmenjek benne a szabadban, vagy tornázzak benne.

Van melegítőnadrágom, de az csak az edzőteremben van rajtam.

2012. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
65%

Nem "öltözök ki", de igyekszem csinos lenni. Ez AZT jelenti, hogy nincs kinyúlt meglegitö, kiszakadt, szétmosott pólótrikó, stb rajtam soha, hanem TISZTA és rám illö méretü farmer, vagy szabadidönadrág, trikó vagy blúz, pulóver. Mielött valaki beleköt, NEM nagyestélyi!!!

Egy csinos, tiszta melegitö böven megfelel, ha nem két számmal nagyobb, szakadt, pecsétes, kopott.


Mindig úgy vagyok öltözve, hogy ha BÁRKI jönne váratlanul, akkor sem legyek zavarban, és neki se legyen az az érzése, hogy egy elhanyagolt, igénytele valakivel áll szemben.


Sajnos sok nö nem gondol arra, hogy ha a férje otthon egy elhanyagolt valakit lát állandóan, máshol meg (munkahely, utca, szórakozóhely) a többi nö csinos, akkor nem csoda, ha egy idö után nem fog vonzódni a feleségéhez.

2012. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
77%

Változó. Egyébként sem vagyok az az ultranőiesen öltözködő tűsarkakon billegő típus, szóval a szokásos farmer+pulcsi az alkalmas otthonra is. Ha egész nap otthon maradunk - pl. üres hétvégén - akkor vagy pizsi, ami pamut térdnadrágból és pamut topból áll általában, és elég csinos, vagy ha hűvösebb van, akkor puha melegítő csinos rövidujjúval/toppal.


Ha meg nagyon jó meleg van, akkor elvagyok ruha nélkül. :)

2012. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%

Mikor hogy... :) Van, hogy egy régi melegítőben vagyok, van, hogy franciabugyiban flangálok. :)

Aki szeret, pizsamában is szeret, de azért ne legyünk mindig pizsamában! :D

2012. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Farmer vagy másmilyen,de utcán is viselhető nadrág,szolíd,de nem ütött-kopott felsővel,nyáron egybenruha,de az is alkalmas utcai viseletre.A legelegánsabbakat csak akkor veszem fel,ha megyünk vendégségbe,vagy mi ketten ünneplünk.
2012. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%
Melegítő, póló. Persze ha elmegyünk itthonról adok magamra. Itthon kényelmes ruhát hordok, de ugyanúgy kivagyok sminkelve mintha elmennék itthonról. Én így érzem jól magamat.
2012. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
91%
Amint hazaérek leveszem a farmert/csini ruhát és átveszem a melegítőmet, fürdés után pizsamát. Otthon nem bírom elviselni az "utcai öltözéket". Viszont számomra fontos, hogy az otthoni melegítőben is nőies legyek. Próbálok otthon is csinos maradni, egymáshoz illő ruhákat választani - igaz ez otthon senkit nem izgat :)
2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!