Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztök ki otthonra...

Mennyire öltöztök ki otthonra a férjetek, kedvesetek számára? Mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
fontos számotokra, hogy melegítőben vagy pizsiben is nőiesek legyetek?

2012. dec. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
82%
6-os vagyok újra: mindezt úgy kell érteni, hogy soha koszos vagy szakadt, kinyúlt ruhában nem vagyok, viszont a kényelem nagyon fontos.
2012. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
74%
én otthon is szeretek nőiesen öltözni.Ilyenkor télen sokszor vagyok vastagabb harisnyába,fölé egyberuha vagy szoknya egy kis toppal.amikor takarítok,akkor meg melegítő
2012. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! mindegyik hasznos, bármi is van rajtatok! :)

Még annyit, hogy a sminkkel, hajjal hogy áltok?

2012. dec. 13. 14:51
 14/46 anonim ***** válasza:
34%

Igen fontos :)

Bár megpróbálok egyszerre csinos és kényelmes ruhákat hordani.


Ősszel-tavasszal általában kötött, puha combzokniban vagyok itthon ( [link] ilyesmik), ezekért megőrül a párom...emellett általában csak franciabugyi van rajtam és egy felső (normális, amit utcára is felveszek).


Télen ehhez hideg van, úgyhogy ilye piros, testhezálló melegítőt hordok ( [link] szintén normál toppal.


Nyáron általában csak franciában/tangában meg topban vagyok itthon mikor kettesben vagyunk:)


Néha meglepetésként fűzőben vagy épp harisnyatartós szerelésben várom, ha előbb érek haza munkából.

2012. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
71%
Sosem öltözök ki itthonra,férjem sem.Melegitő és jó nagy kényelmes póló.Smink még utcára sem,mivel nem érzem jól magam kisminkelve(mondjuk ha tudnám hogyan is kell lehet tetszene de igy..)Jó lenne szép ruhákba lenni itthon is de nincs rá pénzem igy maradnak a leharcolt darabok.
2012. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
62%

14-es vagyok:

Én sokat nem sminkelek munkahelyre sem, általában csak egy kis alapozó hogy ne legyen karikás a szemem és szempillaspirál. Ez marad otthon is, fürdésig :)

Haj: van egyfajta fésülködésmániám, 1-2 óránként tuti megfésülködöm, szóval szerintem normálisan áll a hajam. Kiengedve van lófarokban általában, attól függ, mennyire frissen mosott.

2012. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen természetes vagyok itthon, mackónadrág, póló, smink egy pici szokott lenni rajtam, jobban érzem magam tőle, de a páromat ez nem érdekli. A legfontosabb, hogy kényelmes legyen. Nem a dekorációt szereti, hanem az embert. Ez nem jelent igénytelenséget, de nem ölök plusz energiát a külsőmbe azért, hogy itthon legyünk ketten.
2012. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%

A feleségem melegítőben, vagy nadrágban-pólóban van otthon, nyáron egy könnyű ruhában. A házi munkához kötényt köt maga elé. Mindig tisztán csinosan vár, ha haza megyek.

Valóban kiábrándító egy elhanyagolt, koszos ruhában levő feleség.

De a meztelenül szaladgáló asszony is nagyon illúzió romboló! Még akkor is, ha tökéletes a teste. (Ez kevés nőről mondható el)

Hiába szeretem a rántott húst, de megunnám, ha mindennap azt kellene ennem.

Ha állandóan meztelen lenne a feleségem, akkor egy idő után unalmassá válna a látványa! Kell valamit a fantáziára is bízni! Sokkal izgalmasabb kibontani a ruhájából.

27/F

2012. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
63%
Sminket utcára se nagyon szeretem, nincs is rá szükségem igazán, így csak különlegesebb alkalmakra hordok, de akkor is csak diszkréten. A hajamra viszont kényes vagyok, az nem lehet ápolatlan vagy kócos.
2012. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
92%

Nem nagyon - de bevallom, ez az én hibám. Sokáig mindig csinosan várt, de sosem dicsértem meg, sosem tettem szóvá.

Most már csak ritkán van ilyen alkalom - igyekszem is értékelni. Azt hiszem, pont ez a célja :-)


De amikor nem pucc-parádéban várt, akkor is boldog voltam hogy hazaértem Hozzá és megöleltem, megcsókoltam. Nem ezen múlik a szerelem. Amelyik pasi ezt mondja, az hazudik. Akik kinyúlt pólóban megcsalnak, nagyestélyiben is várhatná a férjét, akkor is megcsalná. Szóval ámíthatjátok magatokat, csak sok értelme nincs :-))

2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!