Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztök ki otthonra...

Mennyire öltöztök ki otthonra a férjetek, kedvesetek számára? Mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
fontos számotokra, hogy melegítőben vagy pizsiben is nőiesek legyetek?

2012. dec. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
59%

Én normális göncökben. Nem farmerban, de nem is mackónadrágban, inkább laza, kényelmes, sportos nadrágban (a párom szereti, mert kiemeli a fenekem :)).

Mellé hozzá illő lightos póló, pulcsi.

Otthon nem sminkelem magam, bőven elég ha kiengedem a hajam, a párom úgy szereti (persze főzés, takarítás közben lófarok :))

Mivel utcán is csak korrektort a foltokra, esetleg szempillaspirált és szájfényt használok, otthon teljesen feleslegesnek tartom.

A párom egyenesen utálja a kencéket, én pedig természetesen érzem jól magam.

Ráadásul szerencsémre, nem olyan az arcom hogy korrigálni kéne :)

Éjszaka éppen hogyan tör rám az álmosság :D

Vagy póló, alsónemű, vagy meztelenül alszom.

A páromnak egyik ellen sincs kifogása :)

3 éve együtt élünk, de még mindig nem bírom levakarni magamról napközben sem, tehát nem hiszem hogy a cicababa öltözék a lényeg. 22/N

2012. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, valahogy lemaradt a mondat vége, érthető de engem zavar :D


"otthon teljesen feleslegesnek tartom a sminkelést"


Egyébként is hozzáfűzném hogy akinek csúnya a bőre az méginkább kiszúr magával, hát mikor hagyja levegőhöz jutni? :)

2012. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
38%
Sosem vennék fel itthon melegítőt, de nem a párom, hanem magam miatt. Nem szeretek csutás lenni. Lazább farmert hordok itthon, nálam az a játszós, az utcán inkább harisnyát meg csinos ruhát hordok.
2012. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
49%

21 vagyok, már vártam, hogy belém kössenek:))

#29: hordok alatta bugyit is, azt hittem ez nyilvánvaló:)

A barátom pólói pl azért jók, mert alapból meztelenül vagyunk a szobájában, de ha ki kell mennem wcre, és otthon vannak a szülei, akkor felkapom, meg egy bugyi, és akkor nem kínos, ha összetalálkozom velük. A pulóvereim alapból elég nagyok, szeretek itthon kényelmesen lenni. Egyébként anno volt már ilyen kérdés, akkor beszélgettem erről a barátommal, ő azt kinevetett, hogy ilyeneken aggódom:) Bár tény, hogy ritkán vagyok pl a pulcsikban, mert télen is meleg van nálunk, szóval általában cicanadrág/alsónadrág(alatta bugyi) meg egy póló.


"Hát figyelj, ezt nem holnap fogod bánni, hanem pár év múlva, mikor rájössz, hogy csak egy kicsit kellett volna figyelni mindig és nem pukkansz le annyira. Ez kb. olyan, mint mikor valaki alapból elég csinos, és szép a bőre ezért nem is tornázik, meg nem foglalkozik arcápolással se, mert minek úgyis szép vagyok és csinos, aztán 5-8 évvel később áll a tükör előtt és nézi, hogy atya ég jó lett volna rég elkezdeni a törődést magammal és ráadásul, most már hiába csinálom teljes erőbedobással sose fogok úgy kinézni, mint amilyen 20 évesen lettem volna, ha még foglalkozok is magammal."

Nem igazán értem, hogy miből vontad le, hogy lepukkant vagyok. Adok magamra, nem vagyok csúnya, és igyekszem is a legtöbbet kihozni magamból, de otthon hagy legyek már abban, amiben szeretnék. Természetesen mindig tiszta ruhákban. A nagymamám nadrágja mondjuk kivételes alkalom volt, mert otthoni környezetben nem viselem el a farmert, meg akkor gyerekekkel játszottam és nem vittem csereruhát.

2012. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
73%

Jó, hát a te dolgod, de nekem akkor is furcsa, hogy egy lány alsónadrágban van, akár van alatta bugyi, akár nincs.

Nyilván azt gondoltam, hogy nincs alatta bugyi, hiszen az egy alsónemű, nem szokás kettőt egymásra venni.

De ha ezek szerint mint rövidnadrágot hordod, akkor is érdekes számomra. Miért nem a saját rövidnadrágodat veszed fel? Egy nőieset, amin látszik, hogy nőknek készült? Lehetne pár ruhaneműd a barátodnál, akkor nem kéne hurcolászni magaddal.

2012. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
62%

Ha párommal vagyok itthon, állt tanga, v vmilyen helyes bugyi egy toppal, valamint lábmelegítő. :D utóbbi időben ez a dilim.


Ha jönnek, vmi kényelmes, teljesen mindegy, de nem melegítő. :D

2012. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
83%
26, mert meztelenül egy szál seggben lenni aztán azt jelenti, hogy nagyon összeszedted magad. Sokáig készülődhettél. Én sem ülnék le senkivel egy asztalhoz, ha nem lenne rajta ruha, szerintem ebben semmi vonzó nincs, inkább visszataszító ez a viselkedés, bárkiről is van szó. Rám igazán nem mondhatod, hogy fapina, mert farkam van, sajnálom az ilyen primitív nőket.
2012. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
78%

Kényelmesen. A munkámhoz elvárás a csinos, üzleties megjelenés, úgyhogy minden reggel beszűkült szemmel sminkelek, vasalom a blúzokat, stb.

Hétvégén és este örülök, hogy valami kényelmesben lehetek, nem kosztümben.

Szerencsére alapozót nem kell használnom, csak a szememet festem, de hétvégére már abból is elegem van, úgyhogy itthonra nem sminkelek.

2012. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
72%

normális tréningruhában vagyunk itthon mindketten.

olyan ritkán van, hogy csak az egyikünk tartózkodik itthon, és várja epedve a másikat nyakig glédában :P


a farmert itthon nem szeretem, mert az utcai viselet, de pl melegítőben még a boltba sem megyek, mert nekem az olyan telepi prolis dolog. :)


vannak nőies pizsik is, szaténcucc, de ha nagyon cidri van, akkor bizony szarok a divatra, és nyakig bundában alszom :)


pucéran fürdés előtt rohangálok a lakásban, na olyankor nem mindig a zuhany az első, hanem valami más ;)))

egyelőre asszem nem kell félnem, hogy kiábrándul belőlem az emberem :D

2012. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
40%

Ha összeköltözünk, akkor jobban fogok magamra otthon adni (nőiesebb, szexisebb felsők), de amíg szülőkkel vagyunk, nem igazán tudok. Tetovált vagyok és nem szeretnénk ezzel felzaklatni a lelküket, így is nehezen nyelték be, hiába imádnak.

Nekik még az a buta tévképzetük van, hogy a tetováltak mind buták és agresszívek, börtön töltelékek... pedig egyik sem vagyok értelemszerűen, csak elvarázsol a bőr alá varrt művészet.

2012. dec. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!