Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztök ki otthonra...

Mennyire öltöztök ki otthonra a férjetek, kedvesetek számára? Mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
fontos számotokra, hogy melegítőben vagy pizsiben is nőiesek legyetek?

2012. dec. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%
Most nézem, kár volt válaszolnom, mindjárt szétszed engem is valami idegbeteg...
2012. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
39%
Én miután hazamegyek munkából ugyanabban a ruhában vagyok, mint napközben, nem veszek át melegítőt (mindig is utáltam, csak sportoláshoz hordom, de oda is feszes, nem 3 számmal nagyobb cuccokat). Hétköznap általában elegánsan öltözök, sokszor szoknya, harisnya, vagy valamilyen elegánsabb ruha (mások csak buliba vesznek fel ilyet). Ez a stílusom, ez alakult ki. 17-18 éves korom óta nem vagyok az a farmer-kockásinges lány. A blézer mindennapi kellék a ruhatáramban, és a nagy (bizsu) nyakékek, karkötők, órák is. A magassarkú is mindennapos, bár ezt otthon persze leveszem, nem cipőben járkálok a házban. Hétvégén itthonra azért lazábban öltözök, általában farmer, vagy valamilyen csinosabb nadrág, és egyszerűbb felsők, trikók. Éjszakára általában hálóinget hordok, bár ilyenkor télen előfordul a pizsi is. Ezek általában selyem anyagból vannak, csipkések. Szóval számomra nagyon fontos, hogy mindig csinos és nőies legyek, de ez már a férjem előtt is így volt. Az ápolt haj és bőr persze természetes, szerintem sose látott még a férjem vagy a barátaim/családom zsíros hajjal. Nagyon sokat adok magamra, ezt a férjem is értékeli, de enélkül nem lennék önmagam. Ezt szoktam meg, ezt szeretem, számomra fontos, és elengedhetetlen. 24/N
2012. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
64%
Általában én érek haza előbb. Ha csak pár órát vagyok itthon egyedül, akkor nem öltözök át itthoniba, hanem "rendes" ruhában megvárom, míg a párom hazaér, aztán majd utána mindketten átvedlünk játszósba :) Ha hosszabb időt vagyok itthon egyedül, akkor melegítőnaciban vagyok, de azért nem ócskában, meg alapból szeretek ilyen feszülős trikókat hordani, az meg neki is tetszik, szóval igazából az itthoni öltözékemben sem vagyok topis :)
2012. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
81%
Normális, kényelmes szűk melegítőben és felsőben szoktam itthon lenni, a munkám miatt egész nap elegánsban vagyok, örülök, hogy otthon nem kell, még a farmert sem tudnám sokáig elviselni. Arról nem beszélve, hogy a takarítást, főzést is megkönnyíti a dolog. Otthon a hajam általában lófarokban van, ha már nem megyek sehova aznap, akkor a sminkem is rögtön lemosom, miután hazaérek.
2012. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok annak, aki azért lepontoz, mert napi 10 óra keményen ledolgozott munka után otthon már nem vagy magassarkúban és kiskosztümben.
2012. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! én mindenkit felpontozok, aki válaszol!
2012. dec. 15. 20:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!