Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztök ki otthonra...

Mennyire öltöztök ki otthonra a férjetek, kedvesetek számára? Mi van rajtatok?

Figyelt kérdés
fontos számotokra, hogy melegítőben vagy pizsiben is nőiesek legyetek?

2012. dec. 13. 14:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
73%

Egyaltalan nem oltozok ki otthon:) a baratom polojaban, pulovereben szoktam lenni, meg az alsonadragjaban, vagy cicanadragban, osszefogott haj, szemuveg. Sminkelni az utcara sem szoktam magam egyaltalan, nehanapjan egy kis szempillaspiral, de semmi tobb. Ha jo ido van, akkor csak bugyi, meg top, aludni pedig meztelenul szoktunk. Nem aggodom, hogy kiabrandul, volt olyan, hogy a nagymamam nadragjaban voltam, amibe 4* belefertem volna, es gyonyorusegemnek hivott:) mindig mondja, hogy milyen szep vagyok, nagyon jol esik:)

Van, hogy meglepem valami szexi fuzovel, bugyival stb, persze az is nagyon tetszik neki:))

2012. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
85%
14:45ös vagyok. Mint írtam smink, az mindig van. Haj? Copfban, fufru felcsatolva. :( Borzasztóan utálom így hordani a hajamat, pár éve még minden nap vasaltam és el nem tudtam képzelni hogy anélkül kimenjek az utcára. 3 és fél hónapos a kisfiam és hát középig érő a hajam. Muszáj felkötnöm, de még néha így is belekapaszkodik. Mostanában azt tervezgetem hogy nagyon rövidre levágatom mert csak a gond van vele... De a férjem nem engedi. :D
2012. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
48%

"Szóval ámíthatjátok magatokat, csak sok értelme nincs :-))"


Senki nem ámítja magát. Az, hogy neked fáj, hogy más jobban ad magára, más kérdés.

Igen, aki csalni akar, annak mindegy, hogy nagyestélyi vagy kinyúlt póló. Viszont ha valaki csinosan, igényes kinézettel várja otthon a másikat, az nem jelenti azt, hogy szerintük csak "ezen múlik". CSupán annyit jelent, hogy így érzik jól magukat.

2012. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
91%

Kényelmes, de nem dzsuvás ruhában. Pl.


[link]


[link]


A hajamat nem piszkálom, smink pedig... ha elmegyek igen, de itthonra??? A saját pénztárcámhoz mérten megengedhetem magamnak az arcápoló -és sminktermékeket, amiket veszek, de ahhoz, hogy csak úgy itthon abban üljek, drága és nem pazarlom.


Ugyanígy van a ruhával, ha a pl. farmeremet itthon is hordanám, sokkal hamarabb elhasználódna. Egy szép "elmenős" felső is. Ha egy férfi ebben nem látja a logikát...


Arany középút. Nem kell pazarolni, de csövesnek sem kell kinézni.

2012. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
91%

Én teljesen jól ellennék a kinyúlt, régi ruhákban is, viszont imádom, amikor rám néz, és látom rajta, hogy tetszem neki.

Most, hogy hideg van, melegítőt hordok, nem ultranőies, de valamennyire követi az alakom, és elég jól néz ki. Mivel elég fázós vagyok, a felsőrészt is felveszem, így összeillik.

Ha jó idő van, akkor itthonra miniszoknyát vagy nyári miniruhát veszek. Ezeket nem feltétlen venném fel utcára, mert túl rövidek, viszont pont ezért egy kicsit szexisek itthonra. A házimunkában sem akadályoznak, szóval még praktikus is.

A hajam házimunkához felkötöm, de ha csak lehet, kiengedem. Ezt kimondottan a párom kérte, mert neki nagyon tetszik, ha ki van engedve a hajam. Ilyenkor a hajgumi a csuklómon van, így két másodperc összefogni, ha kell. Általában ha hosszabb időre kimegy a szobából, akkor is összefogom, mert nem rajongok érte, ha a szemembe lóg :)

Sminkelni nem szoktam itthonra, mostanában az utcára is egyre ritkábban. Ennek elsősorban anyagi oka van: minőségi termékeket mostanában nem engedhetek meg, ócskával meg nem kínzom a bőröm. De kezdem egészen megszokni :)

Aludni a párom boxerében szoktam, ez is kimondottan az ő kérése volt: szerinte ez az összetartozásunkat fejezi ki. Én nem értek egyet vele, de minek vitatkozzak? Ő örül neki, nekem meg mindegy. Felülre nyári pamuttopot veszek, ami csinosabb. Mondjuk most pont nem, mert beteg vagyok, úgyhogy marad a meleg pizsama, és még zoknit is húzok az ágyba. Azért remélem, nem fog emiatt kiábrándulni :)

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
24%

Vagy egy szál bugyiban, vagy meztelenül, vagy köntösben. A ritka fázós napjaimon veszek fel cicanadrágot, meg valami felsőt.


Múltkor olvastam itt valami fapin@ hozzászólását, hogy ő bizony megtiszteli annyival a párját, hogy felöltözik, meg úgy le se ülne az asztalhoz. Úgy elkezdtem röhögni, hangosan felolvastam a férjemnek, látni kellett volna azt a fejet, amit vágott, hogy úristen, ez hülye? Tiszteletlenség meztelenül lenni a párod előtt? Jézusom, vannak még ilyen komplexusos szerencsétlenek?



Amúgy meg nem önámítás, ha rendbe szeded magad, itt is írta valaki feljebb, hogy gyönyörűségemnek hívta a párja a nagyanyja nadrágjában is. Hát figyelj, ezt nem holnap fogod bánni, hanem pár év múlva, mikor rájössz, hogy csak egy kicsit kellett volna figyelni mindig és nem pukkansz le annyira. Ez kb. olyan, mint mikor valaki alapból elég csinos, és szép a bőre ezért nem is tornázik, meg nem foglalkozik arcápolással se, mert minek úgyis szép vagyok és csinos, aztán 5-8 évvel később áll a tükör előtt és nézi, hogy atya ég jó lett volna rég elkezdeni a törődést magammal és ráadásul, most már hiába csinálom teljes erőbedobással sose fogok úgy kinézni, mint amilyen 20 évesen lettem volna, ha még foglalkozok is magammal.

2012. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%
otthon én is melegítőben vagyok. Nem szakadt, bár van egy olyan is, azt télen a jó melegítő alá veszem fel, hogy ne fázzak. kötött pulcsi vagy póló, trikó. nekünk is van kutya, tökéletesen megfelel otthonra. A párom is hasonlókban van, tehát nincs baj ezzel. Lennék farmerban is, de alkatomból kifolyólag is hamar tönkre mennek a farmerjaim, kidörzsölődnek, akkor inkább az 1000 forintos melegítő menjen tönkre, mint a drágább farmer. Nem spúrság, ha megtehetném, abban lennék otthon is, de így spórolok.
2012. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
:D ez jó!
2012. dec. 13. 15:43
 29/46 anonim ***** válasza:
41%

21.

De miért a barátod holmijában vagy otthon? Neked nincs sajátod? Pláne ha még netán nagy is rád...

Meg az ő alsógatyájában?? Már maga a tudat is zavarna, hogy nem bugyi van rajtam. Milyen dolog ez már?

Ha meg így van, hogy csak otthon vagy alsónadrágban, akkor a többi napon, vagy ha mész valahová, miért nem azt veszed fel? Pont otthon vagy abban, amikor bármikor megláthat a barátod? Ha elmész otthonról, akkor legalább nem látja rajtad.

2012. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
85%
10-es vagyok. Sminkelni nem szoktam otthon, de előfordult már, hogy egy kis alapozótól meg kevés szemfestéstől sokkal jobban éreztem magam. :) Amikor ilyet érzek, dobok fel egy keveset és máris jobb a kedvem.
2012. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!