Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak mások számára...

Nektek vannak mások számára fura dolgaitok? Nekem pl az hogy nem mosok hajat soha ill 4 hónapja.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 02:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
98%

Biztos van, de azt szerintem másoktól kellene megkérdezni. :D


Egyébként ami szerintem mások számára fura dolog: lány létemre képes vagyok napokig nem elpakolni a szobámba, napokig nem takarítani, sőőőt időnként a ruháimat is csak ledobom ide-oda. Azért túl nagy káosz nincs nálam, mert a szüleim k*basznának otthonról, de jellemző rám, hogy nem tartok rendet. :D

2012. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
92%

Bocsi nem akarlak megbántani,

de az látszik egy emberen amikor nem mossa meg a haját!


Legalábbis szerintem.

(én látom)


Egy lánynak nagyon lényeges az hogy vonzó legyen,

50-70 %-át a haj teszi vonzóvá!


De így nem lehetsz valami "kapós" szerintem.


Most gondolj bele.

Neked se tetszene egy olyan srác,

akinek "csurog a zsír a hajából!"

2012. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
98%
Borzasztó, szerintem ez valamilyen agyi betegség tünete, ha van hajad..
2012. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

Láttam a Spektrumon egy műsort, az volt a lényege,hogy pár ember bevállalta,hogy nem mos hajat x ideig. És az egy dolog,hogy látszott rajtuk, de amikor egy baktérium tenyeszetet készítettek a hajukrol, felelmetes volt.

Meg XXI. században ez nem elfogadott dolog. Van ezermillió sampon,balzsam,hajapolo spray.. egy hajmosas alapból nem vesz el sok időt. nekem hátközépig érő hajam van, de hajmosas elott 30 perccel bebalzsamozom, és addig jarkalok a lakasban, tanulok..stb

utána 5 perc alatt megmosom. szaritani sem muszáj...

meg apa például fürdés közben megmossa, wu2-vel,amiből 800ft egy liter, és baromi sokáig elég. szerintem nem lehet idő/pénzhiányra fogni. igénytelen vagy, remélem nem ismerlek személyesen..:)

amúgy az én fura dolgom,hogy este korán elalszok,reggel meg felkelek fél 5kor,hogy készítsek valami kaját. nem ehetek cukrot/fehérlisztet, és ezért speciális kajakat kell ennem,ez a szüleimet nem érdekli,ezért fozok reggelenkent. de egy idő után már szenvedely lett,imádok sütni,főzni,mindig új recepttel.

16/L

2012. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

Bottal se piszkálnálak meg, haver, hogy lehets valaki ennyire igénytelen?! Aztán az a szag amit húzol magad után, elképzelni se merem...


Az első meg egy mentális rokkant életképtelen pondró. Élő példája a tajgetosz pozitív gnómnak, 6 hónap futkosó érdekes dolgokat művelne vele...

2012. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is vannak fura!dolgaim én naponta!hajat mosok És az ismerőseim szerint nem!tudok komolyan beszélni mindent el poénkodok! És az is! Fura hogy!sokan küldik nekem a sértő üzeneteket Itten :D nem adók bele!egy percet és máris kapom a következőt :D
2012. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%

- mindig nálam van a plüssnyul,és neha ki is csapom a padra:DD

először azt hittem mást csapsz ki,a padra:)

2012. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
24%
200 Üzenetem van és mindegyikben szidnak! Jah és mennem!kell mert mindjárt kapom a következő égi áldást!
2012. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
98%

Nem szeretek takarítani...ez elég fura annak, aki naponta 2szer felseper. Nálunk heti egyszer van felmosva, 2szer felsöpörve. Rendet többször csinálunk. Mondjuk még csak ketten vagyunk, gyerek nincs. Ja és minden reggel a gép mellett eszem.

Kb. ennyi...


24N

2012. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
96%
Furcsaság hát nem nagyon van. Csak teljes sötétben és csendben tudok elaludni. Baktérium mániás vagyok egy szinten. A földről ha tiszta megeszem a leesett kaját mondjuk, de a tojást mindig fertőtlenítem ha nyersen kerül az ételbe. Bár ez inkább elővigyázatosság, nem hiányzik egy jó kis szalmonella.
2012. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!