Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak mások számára...

Nektek vannak mások számára fura dolgaitok? Nekem pl az hogy nem mosok hajat soha ill 4 hónapja.

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 02:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
33%

Vaaan, sok:DD

- az evés nálam rituálé, nincsenek meg a körülmények, hogy egy egészséges, finom, szépen tálalt ételt ehessek, akkor inkább napokig nem eszem semmit

- félek a cukortól

- betegesen imádom a tengerimalacaimat

- általában már májusban megveszem a karácsonyi ajándékokat, mindent előretervezek

- naponta kiolvasok egy könyvet, pánikrohamom van nélkülük

- a nap minden percében énekelek

- mindig nálam van a plüssnyuszim, néha órán is kicsapom a padra

- nem bírok anélkül elaludni, hogy ne tanultam volna meg mindent

- a comedy centralon kívül semmilyen csatornát nem vagyok óhajtó nézni

- idegbeteg vagyok ha nem mehetek színházba minimum havonta 1x

- a nap 25 órájában röhögök

- állandóan pörgök, olvasás közben is állandóan felállok, tanulni szobabiciklizés közben szoktam

- ja, ha nem sportolhatok akkor szintén idegbeteg vagyok

- nem bírom elviselni ha valaki szomorú, így akaratlanul is elkezdek valami hülyeséget beszélni és felvidítani

- utálok aludni, szerintem a világ legnagyobb hülyesége, időpazarlás

- először kb mindig angolul jutnak a dolgok eszembe, így reflexből angolul kezdek el néha beszélni, valahogy nem bírok róla leszokni

- naponta 2x fürdök, és nem bírom elviselni ha nem makulátlan tiszta mindenem

- kb 5 vicckönyvet tudok fejből

- félek a mikróktól

- imádom a katonákat

- nem bírom elviselni ha valaki nem szeret, bár az ilyen ritka

- belém van rögzülve, hogy minden emberrel éreztetnem kell, hogy szeretem, szóval nem ritka, hogy reggel vaalakihez 200km/houros sebességel odafutok és szétölelgetem

- mondtam már hogy betegesen imádom a tengerimalacaimat?xd


asszem elmondtam..az egytizedét

2012. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 4 hónapja nem hajat mosni nem fura dolog hanem szimplán igénytelenség. Értem én hogy öntisztít meg minden, de az nem olyan, mintha megmosnád..
2012. dec. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem fura dolog, hanem igénytelen vagy, de oltárira. Gusztustalan lehetsz a környezeted számára!
2012. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
elso, ez most komoly?
2012. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim válasza:
94%

Egyik ismerősömtől kérdeztem meg egyszer,

hogy miért olyan koszos a körmöd?


Mindig az volt neki akárhányszor találkoztam vele!


Erre a válasz:


Á,csak a fejemet vakartam meg.

2012. dec. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Elso gondolom 14 körül van....
2012. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is volt egy ilyen hajmosás nélküli időszakom kamaszkoromban, mostmár azt gondolom, milyen hülye voltam akkoriban és hogy nem volt semmi értelme.
2012. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég első. Ezek nem rossz szokások, te klinikai eset vagy! Viccen kívül. Ez nem vidámság, amit te csinálsz, kívölről kb idiótának tűnhetsz.

Mit csinálnál egy 2-3 hetes cserkészdzsemborin?:D Mert ott nem ám Michelin-csillagos szakácsok főznek a táborban:D (mert gondolom a szépen tálalt ételt is csak megenni tudod, és azt gondolod, hogy a fn terem egyébként...)

Na mindegy kislány, az élet majd kigyógyít ezekből. Felsőfokú tanulmányok mellett örülsz, ha a jegyzeteidet el tudod olvasni, egy vizsgaidőszak után pedig hányingered lesz a betűktől, ezt garantálom:D Nemhogy napi 1 könyv pluszban:D

2012. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem látom értelmét annak,h mindennap takarítsak.ha jön valaki hozzám akkor elpakolok,de ha 3napig nincs felseperve nem izgat.lakótársaim szerint ez nem túl jó,h csak hétvégén porszívózok pl. Vagy h nem naponta mosogatok munka után nincs kedvem sajnos.
2012. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
hát... hol is kezdjem? :D félek a vonatoktól és a villamosoktól is :D nem tudom miért :D a gáz az, hogy szinte minden nap kell villamosoznom xd
2012. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!