Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? Annyira kínos!

Hogy oldjam meg? Annyira kínos!

Figyelt kérdés
Sajnos nincs munkám,szüleimmel élek.A párom bár ritkán tud csak hozzám jönni,de mikor jön sajnos van olyan,hogy nem tudom mivel megkínálni,mert gyakran gyakorlat után jön ide.Anyum úgy főz,hogy ki van számolva kinek mennyi jut. És 3-an vagyunk,így 3 emberre főz.És mikor a párom jön,van,hogy inkább én nem eszek,hogy ő tudjon,de akadt olyan alkalom,mikor nem jutott neki ebéd,mert későn szólt,hogy jön és már megebédeltünk. Páromnak sincs igazán pénze,mert még tanul és nagyon kevés ösztöndíjat kap ugyan,de neki otthon ugyanúgy,mint nekem (mikor dolgozom) be kell szállnia a rezsibe,így semmi pénze nem marad. Nem tudom,hogy más volt-e így,de nekem ez roppant kellemetlen,mert ha én vagyok a pároméknál,akkor ott terülj terülj asztalkám van. Persze a szüleimtől sem várhatom el,hogy az én páromra költsék a pénzüket,de tényleg olyan nagy dolog egy szelet hússal többet csinálni,vagy egy adag étellel többet főzni?
2012. dec. 6. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
15:02-es! NINCS MUNKÁM,ebből adódóan nincs pénzem sem.Mikor volt,akkor természetesen bevásároltam. És mint írtam is,csak ritkán jön a párom,nem eszik itt minden nap,max heti egyszer.És azt is leírtam,hogy nem állunk rosszul anyagilag,csak ők így spórolnak,persze cigarettára és apám motorjába benzinre van pénz.Persze ehhez semmi közöm,mert nem az én pénzem,csak hát szerintem enni fontosabb életszükséglet,mint a cigi,meg a benzin!
2012. dec. 6. 15:06
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
Barátod hozzon otthonról egy kiló lisztet, egy üveg étolajat, ha náluk a kaja nem gond. Ez tartós, és mindig amikor jön csinálj neki belőle lángost, a szüleidnek meg nem kell belőle enni,ha nem akarnak. Csak az élesztőt kell hozzá megvenned, ez 50 Ft-os kiadás.
2012. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.Remélem azt is olvassátok,amiket leírok.Tehát nem vagyunk rossz anyagi helyzetben a szegénységtől meg tényleg messze vagyunk.
2012. dec. 6. 15:10
 25/68 anonim ***** válasza:
Anyu, holnap jon Robi a gyakorlat utan. Keszitenel úgy ebédet, hogy neki is jusson?
2012. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:

Már egyszer kérdeztem, de megkérdezem megint.

Megkérted anyukádat, hogy fozzon egy adaggal tobbet,mert most jon a párod?

2012. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
75%
Ez tényleg elég kínos, de ha őszintén tudsz beszélni a pároddal, hogy nagyon be kell mindent osztani, biztosan megérti és nem csinál ebből gondot. Egyébként nem értem, hogy a kaján spórolni kell, de internetre telik a szüleidnek ezek szerint? Szerintem ha a kettő közül választani kell, akkor miért nem inkább a netet mondják le és rögtön lenne egy adag étellel több.
2012. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem szegénység, ez smucigság... ez ellen csak annyit lehet tenni, hogy lelépsz, amint lehet.

Mint a börtönben, ennyi a fejadagod, szevasz. Sajnálom, hogy ilyen "családod" van.

2012. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Kértem,de annyit főz olyankor is,hogy azzal csak akkor lakik jól a párom (és nem degeszre eszi magát,mielőtt ebbe is beleköt valaki),ha még én adok neki az enyémből. Mert nálunk az az elv van érvényben,hogy annyit kell főzni,amit akkor helyben megeszünk,mert mi van,ha megmarad és ki kell dobni,ilyenre mondjuk sosem volt példa.
2012. dec. 6. 15:18
 30/68 anonim ***** válasza:
Na meg azt se értem, már más is írta, hogy hogy lehet így kiszámolni?! Van hogy tökre nem vagyunk éhesek, máskor meg jobban fogy... És nem szoktuk kidobálni a maradékokat, mert ritkán marad meg, nagyobb adag kajából is.
2012. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!