Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg hogy ne...

Hogyan oldjam meg hogy ne ismerjen fel?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok idénén leszek a krampusz tesóm meg a mikulás unokahúgomnál, aki 3éves.

Nagyon okos gyerkőc, bár tesómat szerintem nem fogja felismerni mert szakáll meg jelmez lesz rajta, de azt nem akarom hogy engem felismerjen meg az olyan illuzió romboló, beszereztem egy ilyesmi parókát csak az enyém nem göndör hanem egyenes: [link]


meg egy krampusz villát is, fekete ruha lesz rajtam amiben még nem látott igy nem ismeri fel rajtam. de milyen sminket tegyek az arcomra ami takar, de nem ijed meg tőlem a gyerek? :D


2012. nov. 22. 15:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

mivel tesóm tök jól tudja mélyíteni a hangját csak ő fog beszélni én meg se szólalok nehogy rámismerjen :)

A parókának a frufruját egészen rá tudom söpörni a homlokomra, az takar, de a szememmel akkor is kell valami extrémet csinálni :D

2012. nov. 22. 15:12
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem smink helyett vegyél fel inkább egy maszkot, álarcot, és akkor tutira nem ismer fel. :)
2012. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
gondolkoztam ezen én is de az álarc olyan szilveszteres a maszk meg tök para :D amugy sminkes vagyok szóval van sok cuccom, de eddig amit csináltam magamnak sminket mind túl kreatív meg ijesztő lett :D
2012. nov. 22. 15:14
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan a krampusz dologgal, mert a fiam például halálosan félt tőle. Az oviban mesélték a csoportnak, hogy a krampusz majd kopogtat az ablakon és hozza a virgácsot a rossz gyerekeknek, erre a fiam nem akart menni egy hétig, nagyon meg volt rémülve.

Viszont a linkelt kép feldobta a napom. :D

2012. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

dehogy nem akarom ijesztgetni meg semmi ilyesmi! ezért sem akarok olyan sminket ami ijesztő lehet neki, de az olyan illuzió romboló amikor egy 3éves gyerek rájön hogy nincsen se krampusz se mikulás :D

Örülök hogy feldobott a paróka :D amugy anyám szerint nem vagyok normális hogy ilyeneket veszek :D

2012. nov. 22. 15:20
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hű, a képen a bőrszerkó is villanni fog? :DD


Komolyan: Szerintem nem olyan nagy baj, ha megismer, attól még élvezni fogja. Ha rákérdez, mond, hogy a mikulásnak dolgozol, de ez titok, ne mondja el senkinek. :)


Esetleg voltak régen ilyen műanyag játék szemüvegek, amiken nagy szemöldök meg orr is volt nagy bajusszal. :)

2012. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Igeeen, a paróka dobott fel... ;)

Nálunk én öltözöm be Mikulásnak, eddig még nem ismert fel(egyértelműen) a fiam, idén már rezeg a léc. :) Krampusz sosem volt. Valószínűleg a szemedről azért fel fog ismerni, talán egy kontaktlencse segíthet.

2012. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

tuti férfi vagy :D ez 100% :D neeem azt majd meghagyom a pasimnak majd ha 1x lesz, nem fogok a gyerek előtt szerepjátékozni :D De ja ez a duma nem rossz, hogyha megismer :)

ez sztem nem rossz kicsit jobban lehúzni a sminket az arcra: [link]

2012. nov. 22. 15:25
 9/27 A kérdező kommentje:
a szememet megoldom feldobok egy extra hatalmas műpilla sort :)
2012. nov. 22. 15:26
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló vagyok, ez a smink nagyon jó! Irigyellek, hogy meg tudod magadnak csinálni. :)

De valószínűleg fel fog ismerni az unokahúgod, hiába 3 éves, azért az arcvonásokból ki tudják következtetni..de lehet, hogy annyira meg lesz illetődve, hogy még smink nélkül sem ismerne fel, és a Mikulással lesz elfoglalva. :)

2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!