Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg hogy ne...

Hogyan oldjam meg hogy ne ismerjen fel?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok idénén leszek a krampusz tesóm meg a mikulás unokahúgomnál, aki 3éves.

Nagyon okos gyerkőc, bár tesómat szerintem nem fogja felismerni mert szakáll meg jelmez lesz rajta, de azt nem akarom hogy engem felismerjen meg az olyan illuzió romboló, beszereztem egy ilyesmi parókát csak az enyém nem göndör hanem egyenes: [link]


meg egy krampusz villát is, fekete ruha lesz rajtam amiben még nem látott igy nem ismeri fel rajtam. de milyen sminket tegyek az arcomra ami takar, de nem ijed meg tőlem a gyerek? :D


2012. nov. 22. 15:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nem fog-e egy ilyen sminktől frászt kapni. És hirtelen még le sem fogod tudni dobni.


Amúgy igen, férfi vagyok. Nem értem, hogy jöttél rá. :))

2012. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a smink, de egy három éves gyereknek szerintem ijesztő. Legfeljebb megmondod,hogy találkoztál kint a mikulással, nagyon nehéz volt a puttonya és megkért, hogy segíts neki.


2 éves kislány anyukája

2012. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nekem apum volt a 12 lakásos társasházban a mikulás, az összes, kb 10 gyerek rájött erre, csak én, a málészájú lánya nem :D

szóval ha annyira rááll a kis agya, hogy a krampusz látogatja meg, fel sem merül, hogy ismerős vonásokat keressen. :)

2012. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
köszi köszi mindenkinek :D na akkor majd próba szerencse és kiderül hogy felismert-e vagy sem :D
2012. nov. 22. 16:31
 15/27 anonim ***** válasza:

Én is minden évben krampusz voltam a suliban.

Tudom, hogy 3 éves, de szerintem nem szexisnek kell lenni, hanem ijesztőnek. Ez az egész lényege.


Nem műszempilla meg paróka kell, hanem sok hajlakk és egy tupírfésű. Ha elég hosszú a hajad, feltekerheted két oldalt és kész a szarv. Az a legjobb, hogy nem kell jól megcsinálni, hisz krampusz. Helena Bonham Carter legyen a cél.


Sminkben pedig sötét rúzs, lila, feketés-piros. Én nem figyeltem oda a szám vonalára. A szememre is sötétet használtam, és füstöset, de nem smink volt, tehát nem terveztem meg, hogy meddig lesz, csak odapacsmagoltam a fejemre, szinte a homlokomig és a járomcsontomig tartott.

2012. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egyébként viccen kívül, először puhatolózni kellene a szüleinél, hogy nem fél -e az ilyesmitől, nehogy sírás legyen a meglepetés vége. Egy hároméves lelkivilága teljesen más, mint egy felnőtté, vagy akár egy idősebb gyereké.
2012. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzatok a beöltözősdiben sok minden lebuktathat, ha okos a gyerek.. Nekünk nagy nevetés lett belőle, mikor öcsém kis korában mérges fejjel kijelentette, miután elment a házból a "mikulás", hogy köszöni szépen a csokit neki, de jobb, ha tudjuk, hogy amúgy a mikulás ellopta apukám óráját..
2012. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
istenem de cukik vagytok!!! Szerencséje van a gyerekeknek, hogy így szereted őker és izgulsz :) szerintem egy egyenes sávban, minha egy vastagabb szalag lenne a szemed fesd be feketére vagy pirosra, az arcodra meg jó nagy piros szivecskéket, azok bizalomgerjesztőbbek :)
2012. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Símaszk.
2012. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
majd ha lesz kedved, írd le, vagy mutasd meg, hogy döntöttél, engem érdekelne :) (utolsóelőtti)
2012. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!