Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg hogy ne...

Hogyan oldjam meg hogy ne ismerjen fel?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok idénén leszek a krampusz tesóm meg a mikulás unokahúgomnál, aki 3éves.

Nagyon okos gyerkőc, bár tesómat szerintem nem fogja felismerni mert szakáll meg jelmez lesz rajta, de azt nem akarom hogy engem felismerjen meg az olyan illuzió romboló, beszereztem egy ilyesmi parókát csak az enyém nem göndör hanem egyenes: [link]


meg egy krampusz villát is, fekete ruha lesz rajtam amiben még nem látott igy nem ismeri fel rajtam. de milyen sminket tegyek az arcomra ami takar, de nem ijed meg tőlem a gyerek? :D


2012. nov. 22. 15:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
utolsó okés, ígérem mikulás estéjén leirom hogy megismert-e a gyerkőc, és mit kentem az arcomra stb :)
2012. nov. 23. 21:18
 22/27 anonim ***** válasza:
Sajnos ötletet nem tudok adni, de feldobott a kérdés meg a válaszok! :) Azért írok, hogy megtaláljam mikuláskor, én is várom a fejleményeket. Tök jó fej vagy kérdező, hogy ennyit foglalkozol a kislány "élményével" :))
2012. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
:) akkor mostmár kötelező lesz infot adnom hogyan sikerült a nagy bevetésem :))
2012. nov. 24. 17:24
 24/27 A kérdező kommentje:
Nos nem leszek krampusz, mivel nagyon összevesztem a bátyámmal és kijelentette hogy hozzájuk ugyan be nem megyek, mert az ő gyereke ne lásson krampuszt,és mert hivatlan vendég nemkell nekik, ez egy kroábbi balhénk folytatása volt, szóval már 1 hete nem beszélünk, magyarul löttek az egésznek.
2012. dec. 3. 21:48
 25/27 anonim ***** válasza:
ja láttam azt a kérdést, akartam is kérdezni, mit lesz. Sajnálom, remélem megbékéltek. Biztos kapuzárási pánikja van és bedilizett.
2012. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult. :(


Azért a parókával még lehet egyéb mókákat is kitalálni otthon. :D

2012. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező, én is kiváncsi voltam, hogy fog sikerülni a "bevetés". :(


2#. hozzászóló voltam

2012. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!