Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én fújom fel hogy az...

Csak én fújom fel hogy az anyósom ennyire kihasználja a párom?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy velem van a baj, a párommal vagy az anyós jelöltemmel de egyszerűen torkig vagyok a helyzettel!!


A kedves párom augusztusban kiment dolgozni Németországba, úgy volt pénze a kiútra hogy uzsora kamatot vett fel, mert szülői támogatás nuku!


Na és október végén jött haza elsőnek egy hétre, természetesen hozzánk, én szüleimmel lakok!

Nekem keresetem nincs, szüleim tartanak el.

Haza látogatott, ahol kedves anyuka apuka, azzal fogadta hogy kellene kölcsön 20ezer, párom mondta hogy hagyják csak, de megköszönni is lux volt nekik.Plusz adott még nekik 5ezret.Aztán elment a nagynénjéhez látogatóba, akinek szintén pénzre volt szüksége "kölcsönbe" amit szintén még most sem kaptunk vissza.El lett felejtve, párom visszautazott, az anyuka meg senki az én anyukámon kívül nem pakolt neki semmit az ég világon!

Persze párom nekünk sem vett egy kenyeret sem meg semmi,amiért egy kicsit nehezteltem, mert nem vártuk el de jól esett volna!!

Na most hazajött a párom megint csütörtökön, az anyukája már megint alig ment oda kérdezte van pénze? neki nincs. Így kapott szintén 10ezer forintot, de nálunk volt most is 3 napot és durva módon megint nem vett volna semmit a kosztba! Így mondtam neki hogy na főzzünk már valamit közösen, így vett egy kis húst!

Persze itt van a Névnapunk, ma reggel ugyan visszaindult a párom, de sem én sem anya nem kapott egy szál szegfűt sem! Nekem rosszul esik, lehet én vagyok rosszul kódolva de ha másnak adakozik, akkor ahol lakik oda is be kellene kedveskedni, vagy csak a családja létezik??


2012. nov. 25. 18:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én azt is megkérdezném, hogy van e jövőnk és ha van akkor ezen a segítem a családomat, az hogy fog ezután lenni? Mert a parazita embereket én se bírom. Családomban is volt olyan, aki azt hitte az otthonom az ingyenkonyha. Ki is pateroltam őket elég gyorsan
2012. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Nos, én a helyedben messziről elkerülném a párodat is meg az egész pereputtyát is. Ugyanis: igenis kell, hogy érdekeljen téged, hogy a párod szülei hogy élnek, mert lehet, hogy nektek is ugyanilyen életek lenne, vagy még rosszabb pár év múlva, mivel a párod úgy nőtt fel, hogy azt látta, minek dolgozni, majd lehúzzuk az államot, vagy akit lehet és abból valahogy megélünk. Simán elképzelem, hogy egyszer csak nem úgy alakul valami a munkahelyén és akkor a kedves párod úgy dönt, hogy az apja útját követi ő is. Mert a szülők életmódja példa a gyerek számára, ha tetszik, ha nem, ha elhiszed, ha nem. Sokszor észre se veszed, hogy ugyanazt vagy ugyanúgy csinálod, mint ahogy otthon láttad. Szóval olyan családból származzon az, akivel együtt akarsz élni, aminek az életmódja neked elfogadható, mert egyszer csúnya valóságra ébredhetsz. Persze nem ez az egyetlen szempont, de nem is elhanyagolható, mert alma nem esik messzire a fájától. A te szüleid és a párod szülei között itt hatalmas különbségek vannak, szerintem ez nagyon gáz.

A másik dolog amit viszont nem értek, és azt gondolom, hogy emiatt nincs jogod a párod tettét kritizálni, az az, hogy hogy volt képed egy ilyen ingyenélőt a szüleid nyakára költöztetni úgy, hogy te nem is keresel. Nagyon nagy hiba volt. Én a helyedben most azon törném a fejem, hogy hogyan szabadítsam meg a szüleimet tőle, akiknek ezek szernt éppen elég az is, hogy téged eltartsanak, amíg tanulsz. A szüleid előtt le a kalappal, hogy ebből eddig még nem csináltak botrányt, mert sokkal tartozol nekik, remélem egyszer megköszönöd nekik.

Sok szerencsét!

2012. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!