Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én fújom fel hogy az...

Csak én fújom fel hogy az anyósom ennyire kihasználja a párom?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy velem van a baj, a párommal vagy az anyós jelöltemmel de egyszerűen torkig vagyok a helyzettel!!


A kedves párom augusztusban kiment dolgozni Németországba, úgy volt pénze a kiútra hogy uzsora kamatot vett fel, mert szülői támogatás nuku!


Na és október végén jött haza elsőnek egy hétre, természetesen hozzánk, én szüleimmel lakok!

Nekem keresetem nincs, szüleim tartanak el.

Haza látogatott, ahol kedves anyuka apuka, azzal fogadta hogy kellene kölcsön 20ezer, párom mondta hogy hagyják csak, de megköszönni is lux volt nekik.Plusz adott még nekik 5ezret.Aztán elment a nagynénjéhez látogatóba, akinek szintén pénzre volt szüksége "kölcsönbe" amit szintén még most sem kaptunk vissza.El lett felejtve, párom visszautazott, az anyuka meg senki az én anyukámon kívül nem pakolt neki semmit az ég világon!

Persze párom nekünk sem vett egy kenyeret sem meg semmi,amiért egy kicsit nehezteltem, mert nem vártuk el de jól esett volna!!

Na most hazajött a párom megint csütörtökön, az anyukája már megint alig ment oda kérdezte van pénze? neki nincs. Így kapott szintén 10ezer forintot, de nálunk volt most is 3 napot és durva módon megint nem vett volna semmit a kosztba! Így mondtam neki hogy na főzzünk már valamit közösen, így vett egy kis húst!

Persze itt van a Névnapunk, ma reggel ugyan visszaindult a párom, de sem én sem anya nem kapott egy szál szegfűt sem! Nekem rosszul esik, lehet én vagyok rosszul kódolva de ha másnak adakozik, akkor ahol lakik oda is be kellene kedveskedni, vagy csak a családja létezik??


2012. nov. 25. 18:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
64%

Hohó! Azért húzzuk be a kéziféket;

Te a szüleiddel élsz egy háztartásban.

A párod külföldön dolgozik, és a saját(!) keresetéből segíti a szüleit, meg a nagynénjét. Tehát nem a közös kasszából ad. Amig nem éltek együtt, és te sem dolgozol, addig semmi közöd az ő pénzéhez.

Az meg enyhén durva, hogy a nagynénitől nem kapTUK vissza a kölcsönt. Mire ez a többesszám?

2012. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a névnapi köszöntést!


Nekem nem probléma ha ad a szüleinek, de ha most nem fejezi be ezt akkor örökké így marad, és később a mi közös kaszánkból fog adni, mert hát nincs gyerek akkor adakozzunk, ne csak anyukájának adjunk, adjunk a nagynéninek, sőt az egész rokonságnak a kiskutyától a kismacskáig!!

Nem, ezt itt kell befejezni!! Soha nem volt ő úgy segítve, ha pár ezer kellett neki valamire, nem az ő szülei adtak hanem az én szüleim! Így nem lehet haladni, az én szüleim dolgoznak, keservesen küszködünk, 10órákat dolgoznak 5000ért, és az ő szülei is ennyi idősek! Ha segíteni nem tudnak, akkor ne is vegyenek el, mert mikor a születésnapja volt, egy smst nem írtak neki, egy finom étel nem várja mikor haza megy! Ami a kedvence, ami csak az anyukájától esik jól! :/

2012. nov. 25. 18:53
 13/42 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


A családunk bármilyen, mindig segíteni fogunk rajta!! Értem, amit mondasz, de akkor is!

Én a helyedben azon akadnék fel, hogy nem érdekli őt, hogy a szüleid pénzelték, etették és ellátták. Most még egy kilo kenyeret se visz!!

2012. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%

Basszus úgy beszélsz, mintha 30 éves házasok lennétek, és már 30 éve ti pénzelnétek a szüleit.

Majd ha már valóban együtt laktok, és valóban te is beleadsz a közös kasszába, akkor majd mondhatod neki, hogy nem.


De egyenlőre úgy néz ki, hogy csak féltékeny vagy, amiért ő segíti a szüleid, a te szüleid meg dolgoznak.

Dolgozz te is, és segítsd őket.

2012. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Na jó....kinek mi a normális!!! Bár engem rohadtul nem érdekel hogy valakinek nincs kedve dolgozni, csak sörözni és tvézni mert büdös a munka! De akkor sem hagyom hogy az én páromat lehúzzák, mert sajnáltatják magukat!!! Ha valaki szeretne pénzt kapni, menjen el dolgozni, de nehogy már azt higgyék hogy a párom a lottón nyerte! És igen is van közöm hozzá, hogy a saját családja egy ilyen álszent, ti csak ezt a felszínt látjátok míg én nem!! Az apucikának nem 1hónapja nincs munkahelye.....hanem évek óta abból éltek amit kaptak a gyerekek után...
2012. nov. 25. 19:15
 16/42 anonim ***** válasza:
91%
Én értem mi a problémád, de akkor is a családja, ők nevelték fel. Párod pénzéről van szó, azt csinál vele amit akar, nem Te dolgozol meg érte és ha ezt neki is így adod elő még szét is mehettek.
2012. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

"Nekem nem probléma ha ad a szüleinek, de ha most nem fejezi be ezt akkor örökké így marad,"


Miért maradna így akkor téged is mindig a szüleid fogna eltartani, akkor annak is itt az ideje, hogy dolgoz.

Baromira nincs jogod beleszólni mire költi a megkeresett pénzét. Nincs közös kasza akkor milyen alapon szólsz bele, mire költi.

Hány éves vagy mert baromira önző gyerekként viselkedsz.

2012. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy értelmeztem írásod, én egyet értek veled. Nekem is jó lenne egy olyan csaj, akit ágyba lehet vinni, a csaj szülei , ha ott vagyok eltartanak. Amit keresek, abból meg kuss nektek. Lehet, durván írtam, de így látom. Én nem költözhetnék oda ilyen feltételekkel?:)))))) Bocsi. Sok boldog névnapot!
2012. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
74%
Bocs kérdező de a történetben a legidegesitöbb hogy olyan pattog mások pénzén, munkaviszonyán aki életében 1 kiló kenyér árát nem kereste meg, és kényelmesen eltartják a fenekét.
2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig még a velem egykorúakat eltartják, te hány éves vagy kedvesem??? Az apukát is az állam tartja el meg a fia, mert csak nemzeni tudott...lehet te is ilyen megkeseredett vagy de hát felőlem, engem nem zavar.
2012. nov. 25. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!