Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az anyukátokna...

Mit tennétek ha az anyukátoknak olyan paija lenne aki kihasználja de ő nem veszi észre?

Figyelt kérdés
a híres rószaszin köd!!!4
2012. nov. 12. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem a nevelőapám kikezdett, mikor 16 éves voltam. Eleinte csak végigmért meg egy "hmm.."-mel illetett, de később már sms-eket írogatott, hogy mikor vagyok otthon meg ilyenek. Anyának mondtam és elküldtött mamához lakni, mert nem hitte el amit mondtam. És teljesen ki volt akadva hogy hogy találhatok ki ilyeneket. Engem nem hatott meg, szeretem a mamámat, jól elvoltunk. Egyszer átmentem mégis mikor nem volt otthon anya, elhozni pár cuccomat. Otthon volt ez a csávesz is.Csipkodta a seggem és egyszer pofánnyomtam és beszédült és nekiesett az ajtókilincsnek. Anya akkor gondolkodott el először ezen, aztán megmutattam az smseket Y(bár hamarabb kellett volna) és kitette a csávó szűrét, de azóta se jó köztünk a viszony anyával...
2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám neki elmondani azt, amit gondolok/látok.

Ettől többet sajnos nem tehetsz. Világítsd rá olyan dolgokra, amik számára nem nyilvánvalóak, szerintem igazat először nem fog neked adni, de a bogarat a fülébe ülteted és talán résen lesz jobban.


Fontos, hogy mindezt úgy, hogy ne érezze személyes támadásnak!

2012. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnálom ami veled történt.Nálam nem ilyen szintű:albérletbe vagyok anyummal.a csávó már végülis ott lakik tavaly dec.óta,de nem fizet semmit.nálunk eszik,fürdik,mosva van a ruhái.neki van egy saját háza,de ott soha nincsenek anyumék.és szerintem még anyu ad pénzt neki mert észre vettem hogy az anyumnak már nincs pénze.és idegesítő dolgokat csinál a csávó ami engem már kikészít idegileg,sőt szerintem ez a szándéka hogy én költözzek el és az anyu menjen ki hozzá lakni hogy ne kelljen a alb. fizetnie és inkább az anyám ott fizesse a dolgokat és vezesse a háztartást és tartsa el őt.
2012. nov. 12. 19:24
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy hiába mondok valamit is én vagyok a rossz én nem látom jól a dolgokat és hogy miért bántom én az ő barátját és azzal jön hogy ő elfogadta ha nekem volt barátom
2012. nov. 12. 19:26
 5/6 ASOT válasza:
mivel idősebb vagyok már 28 így konkrétan kiosztanám a pasit kőkeményen. akár anyám előtt is.
2012. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 év van köztünk.ez nem kor függő,nem szeretném ha harag lenne anyám és én köztem.
2012. nov. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!