Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átverés az ha...

Szerintetek átverés az ha titokban szedném a fogamzásgátlót, a férjem háta mögött?

Figyelt kérdés
Férjemmel 11éve vagyunk együtt.Kapcsolatunk elején felvetettem a fogamzásgátló tabletta szedés ötletét de alapból elutasitotta igy óvszerrel védekeztünk.Babát szerettünk volna igy 5évig sehogysem védekeztünk.Mikor megszületett a lányunk ujra felhoztam a témát de ujfent elutasitást kaptam.Óvszerrel védekeztünk de az utobbi időben erőlteti a megszakitásos védekezést,szerinte tulparázom ezt a dolgot,minimális az esélyünk egy gyerekre.Magam megnyugtatása végett gondoltam hogy titokban szedem.Nem szeretnénk babát igy nem gondolom hogy átverem de mégis büntudatom lenne hogy hazudok neki.Ti mit tennétek a helyemben?
2012. nov. 14. 13:01
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez egy olyan dolog, amibe neki semmi beleszólása nincsen. De komolyan, csak nekem abszurd ez a helyzet, hogy a nő megkérdezi a férjét hogy szedhet-e akármilyen gyógyszert? Átverés akkor lenne, ha gyereket akarna a férjed te meg titokban nem. Millió nő szed fogamzásgátlót, az égvilágon semmi bajod nem lesz tőle.
2012. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
33%
Havi 2 szex? Na inkább azon kéne változtatni, azért tényleg kár fogamzásgátlót szedni. Az a szinte esélytelen, az kb annyi lenne, hogy "na jó, akkor ne védekezzünk" és 4 hét múlva kiderül, hogy hoppá, mégiscsak be tudott ágyazódni.
2012. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy olyan dolog, amibe neki semmi beleszólása nincsen. De komolyan, csak nekem abszurd ez a helyzet, hogy a nő megkérdezi a férjét hogy szedhet-e akármilyen gyógyszert?


Nem megkérdeztem hogy szedhetek-e.Felhoztam hogy szednék gyógyszert és ő azt mondta akkor is védekezik óvszerrel (ez legelőször volt)igy nem szedtem,mert úgy meg minek.

Nyilván ha semmi köze hozzá simán szedek gyógyszert akármire de azért ehhez köze van.

2012. nov. 14. 13:59
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor húzzon gumit. Az én párom sem akarná, hogy bogyót szedjek, viszont megszakításos védekezést sosem erőltetné, még ha én akarnám, sem menne bele, az nem védekezés, az hülyeség.
2012. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Igen havi két jó esetben 3alkalom de én ennek is nagyon örülök hogy eljutotunk idág mert ez már jónak számit.
2012. nov. 14. 14:06
 26/39 anonim ***** válasza:
30%

Ja és az én párom sem bízik a gyógyszerben, azért nem tudna úgy szexelni velem, hogy csak az van. Szóval nála alap, hogy gumi.

Soha az életben nem lennék hajlandó olyan mérgező szart szedni.

2012. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meg a hüvelygyűrűt (Nuvaring), hátha abban bízik. :) Én meg el nem tudnám képzelni fogamzásgátló nélkül a rendszeres nemi életet, nálam ez "alap" (nő vagyok).
2012. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
25%
szerintem nálatok sokkal mélyebben gyökerező problémák vannak és ez a fogamzásgátlón való vitatkozás csak a felszín...
2012. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
61%

Unokatesómnak 3x műtötték a mellét, mert a fogamzásgátló miatt tele lett csomókkal.

Sajnos ez már a második ilyen este, amit a saját szememmel látok.


Én is inkább megszakítással védekezek, de ezt nem vállalom.


Ti már nem vagytok gyerekek, szerintem házasságon belül semmi probléma nincs a természetes módszerekkel. Nem kamaszgyerekek vagytok, ő is ki tudja venni időben (mert az esetek 99%-ában emiatt jön létre terhesség)


Kombinálhatod naptár módszerrel is, vagy például ovulációs tesztekkel.

2012. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
33%

Most olvasom, hogy kezelés nélkül nem is lehet gyermeked és hogy havi 2x vagytok együtt.


Ezek után tényleg igaza van a férjednek. Bár én eddig is vele értettem egyet.

Sokan össze vissza beszélnek,mert nem tudják miért eshet teherbe egy nő, ha megszakítással védekezik. Nem tudják mennyi spermium távozik, ha elélvez egy férfi és nem tudják egyáltalán miért termékenyülhet meg előváladéktól egy nő, meg hogy abba hogyan kerül spermium, csak a szájuk jár, mert ezt mondta a szomszéd néni és persze minden indok nélkül, de az akkor is úgy van.

2012. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!