Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig maradhat titokban a...

Meddig maradhat titokban a szerető tartása? Ha lenne, elmondanád valakinek hogy van vagy titokban tartanád? Volt már esetleg szeretőd?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer-kétszer lehetett volna, de minek ... Nem kell bonyolítani az életet felesleges csalódásokkal. Majd egy következő életben talán lesz valaki, addig meg minden "jóvanazúgyahogyvan"
2012. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az h meddig maradhat titokban sok mindentől függ. Főként attól h a 2 résztvevőnek mennyire megy el az esze és csinál meggondolatlan dolgokat.

Sajnos én benne voltam egy ilyen kapcsolatban 4 évig. Soha ne kezdj ilyenbe, rengeteg szenvedéssel jár minden érintett részéről. Sajnos egy helyen dolgozom vele, és nagyon nehéz felszámolni teljesen, de úgy érzem talán már ki jutok ebből. Nagyon szerettem.

Én nem mondtam el senkinek.

2012. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs értelme, mert több a hátránya, mint az előnye.
2012. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
2.-ik válaszoló a szeretődnek sem mondtad el?
2012. okt. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretője voltam már nem egy férjes nőnek, azon bukott meg a dolog, h túlságosan ki voltak virulva.
2012. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem sokáig, mert meglátszik az emberen, ha ekkora változás éri.

bár ismerek olyat, aki eddig sosem bukott le, de ott sztem a feleség inkább szemet huny a dolgot felett, csak megmaradjon a látszat.

2012. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Minden kiderül, mert az a dolog már nem titok, amiről kettő ember tud.
2012. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek az az érdeke, hogy a viszony titkos maradjon, akkor már csak ésszel kell intézni. Elmondani nem szabad senkinek.
2012. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!