Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az exem miért les...

Vajon az exem miért les titokban, amikor lát valahol? Nem értem. Nem képzelem be, mert mások mondják hogy ez történik.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglát a körúton, aztán beugrik egy fa mögé, és fától fáig lopakodva követ? Hogy kell ezt elképzelni?
2012. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
háháháháááá:DDD nem... hát ha egy helyen tartózkodunk, úgy értettem:D egy a társaságunk:D
2012. szept. 11. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
De hogy érted, hogy les?!
2012. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, figyel, bámul, amikor nincs ott a barátnője! :)
2012. szept. 11. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bámulj vissza.

Mittudomén miért. Talán csak elbambult, talán bejönnél neki, talán azt nézi, hogy mégis mit evett rajtad anno, mert ma már bottal se nyúlna hozzád.

2012. szept. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát azt én ugyan nem hinném, mert sokkal jobban nézek ki mint a mostani barátnője:DDD
2012. szept. 11. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem minden, ideje lenne megtanulnod... :) De ha ez megnyugtatja a kis lelked, és önbizalmat ad: akkor biztos gerjed rád. Legalábbis hidd ezt. Úgyis tök mindegy, nem? Elvégre ha jól látom, mindkettőtöknek van kapcsolata.
2012. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha baráti társaságban vagytok együtt, hogyan leshet titokban? Nem értem! Akkor nem titokban les! Vagy összekevered azzal, hogy véletlenül rádnézett! :)

Ne legyél 100%-ig biztos abban, hogy jobban nézel ki, mint a mostani nője! Tudod, ez relatív! :)

2012. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!