Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy szerető vagyok....

Kiderült, hogy szerető vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

7 hónapja járok egy férfival, a felesége külföldön dolgozik.


Azt mondja, engem szeret és el fog válni. Ti mit tennétek?


2012. szept. 24. 19:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nem hinnék neki, ha már 7 hónapja hazudott.
2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Elhagynám. Nincs semmi garancia arra, hogy tényleg el fog válni tőle.

Ha komolyan gondolja, a válás után TALÁN szóba állhatunk- ha sikerül addig megemésztenem, hogy 7 hónapon át a képembe hazudott és kijátszotta a feleségét. Akár velem is megtehetné, talán volt/van 2. szeretője is.

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

mikor derült ki? véletlenül, vagy elárulta?

mindkettő számít, bár ettől függetlenül is: hagyd el!

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Most tudtad meg? Ha igen, én nagy valószínűséggel elküldeném melegebb éghajlatra. Általában a megbeszélés, a másik szemszögének meghallgatása mellett állok, de ilyen esetben nem. Ezt az elején közölnie kellett volna, hogy eldönthesd, bele akarsz-e így menni egy kapcsolatba. Már eddig se volt korrekt, később miért lenne az?
2012. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Most derült ki 2 hete. Ő maga vallotta be. Azt mondta, az elején nem gondolta komolyan, de aztán belém zúgott.
2012. szept. 24. 20:02
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

férfinak akkor higgy, ha ló legel a sírján.

Eddig elfelejtette, hogy nős? :DD ja, persze :D az el fogok válni a legszarabb duma.

2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
És ha komolyan gondolja, hogy el fog válni? Akkor ne hagyd el. Én is voltam ilyen helyzetben és elváltam inkább. Azóta is együtt vagyunk, ásó-kapa-nagyharang.
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Tőlem mehetne, ahová lát. Hazudott 7 hónapon keresztül (nyilván, ha tudom, hogy nős, nem foglalkozok vele), plusz egy hűtlen féreg, ha el is hagyná miattam a nejét, mit várhatok tőle? Kb. ugyanezt tenné velem is.
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Úgy fogja elmondani mint ahogy 7 hónapig a szemedbe hazudót, ne áltasd magad.
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Az utolsóval teljes mértékben egyetértek.
2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!