Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem érint ilyen rosszul...

Csak engem érint ilyen rosszul hatunk közül, hogy ez kiderült? (lent)

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak 2.-os koromban, azóta rágom a körmöm, sokat sírok, stb. Most 15 vagyok nemrég anyám tudatta velem és az 5 testvéremmel (mármint ezek szerint csak 4), hogy az öcsémnek (7) más az apja, mint nekünk. Én azóta elég rossz passzban vagyok; nem járok társaságba, nem nagyon eszem, sajnos rosszabb közegekben is megfordultam. A testvéreim pedig látszólag 1 hét alatt tovább léptek. Nagyon szeretem őket, és tulajdonképpen őket akarom megkímélni ezektől a családi nehézségektől. De amíg ők teljesen jól vannak, addig én nagyon sz*rul. Nem tudom felfogni, hogy anyám 7 évig minden nap hazudott nekünk, apámnak is. (ő is most tudta meg) Beleőrülök, hogy nem merem elmondani anyámnak amit gondolok. Köszi ha végig olvasta(d), és ha válaszol(sz).
2012. aug. 28. 00:15
 1/3 anonim válasza:
100%

Egy gyereknek az az igazi apja aki felneveli.Szerintem fogadd el a tényt,attól,hogy más az apja még ugyanúgy a testvéred marad.Ne emészd magad a történtek miatt,nem tehetsz róla.Valami oknak kell lennie,hogy anyád elmondta,szerintem nem bírta tovább a lelkiismerete,ennél pedig nincs nagyobb büntetés.

Ha nem sikerülne továbblépni és beszélni akarnál valakivel a történtekről,akkor írj nyugodtan.

2012. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, ha összevetem az általad írt számokat, ebből az következik, hogy a szüleid pont akkor váltak el, amikor a 7 éves öcséd született... (aki egyébként így is testvéred, max féltestvér) Tehát a helyzetnek ez a része voltaképp érthető, egy válás környékén a válófélben lévők gyakran próbálkoznak új kapcsolattal, nem akarnak egyedül maradni - ezzel nincs gond.

Anyukádnak meg nyugodtan mondd el, amit gondolsz, de a véleményed kialakítása előtt alaposan járd körül a témát, hallgasd meg őt is, apukádat is, ne ítélj elhamarkodottan.

2012. aug. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is voltam rosszabb közegekben(ha ilyen 'más' emberekre gondolsz), de azok nem olyan rosszak, csak aki nem próbálta az nem tudja. A hazugság az rossz, de az az ősök dolga. Emiatt aggódjanak ők.
2012. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!