Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat, ha rossz helyre írom, de itt vannak a legnormálisabb válaszadók.

Van egy hugom(19 éves), akinek nem rég véget ért egy másfél éves kapcsolata, mert a srác a másfél évből 1 év 5 hónapot (az utolsó hónap az csak ismerkedés volt, tehát azt nem számítja bele) végig hazudott neki. Mindig nőkkel találkozgatott, de a hugomnak végig azt mondta hogy a haverjaival lesz.Aztán a hugom rájött az igazságra, de direkt nem szembesítette a srácot vele, hogy meddig hazudik még.Persze végig.A hugom csak annyit mondott neki, hogy jó darabig nem szeretné látni egyéb okok miatt, ő nem mondja el miért, majd ha a pasi rájön szóljon. Ez volt körülbelül másfél hónapja.Azóta se jött rá a srác, vagyis nem is beszéltek erről. Aztán hugom tegnap megfordult a srác lakhelyénél egy fontos dolog miatt, és szólt a srácnak, hogy találkozhatnának és akkor elmondja mi van és megbeszélik ezt, de a fiú azt mondta neki, hogy nem ér rá mert a haverjaival lesz. Közben kiderült, hogy nem a haverokkal volt, hanem randizott egy lánnyal, és úgy tűnik össze is jönnek. Szegény hugom rettentően maga alatt van, tegnap este óta sír megállás nélkül, nem enged be senkit a szobájába, mindenki rettentően aggódik érte, erős lány, de most úgy tűnik teljesen összetört, és attól félünk, hogy hülyeséget fog csinálni.

Szerintetek én mint nővér mit tudnék vele tenni?

Egyébként a srác 27 éves.

Köszönöm ha elolvastad.

34/N



2012. okt. 13. 07:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

semmit nem tudsz most tenni hadd sirja ki magat. velem ez pont 1 honapja tortent meg. atvertek, rajottem szakitottunk. eros lany vagyok en is de 1 napot vegigbogtem az tuti, utana meg meg par napig idokozonkent. majd ha kisirta magat es kijon a szobabol akkor legyel ott vele, vidd el valahova esetleg, ne beszelj rola tobbet mint amennyit o beszel. szerintem nem lesz semmi baja bar nem ismerem szemelyesen csak magambol indulok ki.


mondjuk a csavot kioszthatnad vegulis. ennyit megerdemel a rohadtja

2012. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Magyarul a húgod kirúgta a pasit,

majd másfél hónap után egy mondvacsinált ürüggyel elment hozzá és ismét randevúra hívta.


Most meg attól van kiborulva, hogy a pasi másfél hónap után nem ugrott az első füttyentésére, és merészel mással találkozni.

Talán rá fog jönni, hogy nem minden pasasnál jön be a taktikázás, és nem mindegyiket lehet dróton rángatni.

Sajnos a húgocskád is azt hitte, hogy "leteszi a pasit egy sarokba"

és másfél hónap múlva csak leporolgatja, és folytatják ahol abba hagyták.

Most meg hisztizik, mert nem jött be a dolog...


Amúgy komolyan nem értem!

A húgod teszi lapátra, majd felháborodik azon, hogy a pasi nem remegő térdekkel és étlen-szomjan vár rá az idők végezetéig, hanem éli tovább az életét??


Azt esetleg megkérdezhetnéd a hugitól, hogy ha az állandó nőügyei miatt kiadta a pasi útját,

akkor miért kezdett ki vele újra?

Nincsen több férfi a városban?

Avagy csak a "rossz fiúk" érdeklik?

2012. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kedves második.

Nem hisztizik, és talán nem azért akart vele találkozni, hogy "újra elő vegye", hanem azért hogy elmondja neki azt amit ő tud.

A hugom nem az a fajta, aki sarokba pakolja a pasikat, szóval köszönjük a feltételezést, de nem így van.

Nem azért hisztizik mert nem ugrott a srác, hanem azért hisztizik, mert fáj neki hogy a képébe hazudtak. Gondolom az hogy tegnap is a képébe hazudott, hab volt a tortán.

2012. okt. 13. 08:10
 4/18 A kérdező kommentje:

Első.

Köszönöm szépen megteszek mindent, és neked is kitartást.:)

2012. okt. 13. 08:11
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

Hagy sírjon. Ettől megnyugszik..

Légy mellette, ha a sírásnak vége. Mást nem tudsz tenni.


Az tényleg piszkosul tud fájni, ha az embert hülyének nézik.

Folyamatosan.

Hugod most találkozott az emberi szemétséggel...nem könnyű feldolgozni...:(

Nem csinál hülyeséget, csak fáj a lelke...

Szerencsés, hogy gondoskodó nővére van..:)

Sok szerencsét Nektek, és legközelebb rendes pasit a húgodnak!!! :))

2012. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg itt vannak a legnormálisabb válaszadók..

Jó helyre írtál..

Előző voltam..

2012. okt. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Te nem hiszem ,hogy tudsz neki segíteni ebben.Őneki kell feldolgoznia ezt az egészet.

De nem is igazán értem,ha tudta a húgod eddig is,hogy milyen a pasija csak nem szólt neki akkor most le se kellene sz@rnia annyit nem ér meg!!!

Majd ő is idővel rájön,hogy ezzel még nyert is mert ilyen embert nem kell sajnálni hogy nincs.

Én biztos nem mentem volna el a helyében a sráchoz!

Fiatal még és az életben lesznek ennél rosszabb esetek is amikor tényleg erő és kitartás kell,hogy kibírja az ember!

2012. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A tesódnak fel kell fognia, hogy amit ő szeret, az nem létezik és soha nem is létezett. Nem is értem, hogy mit gondolt? Ez a pasi soha nem akart tőle semmit, ezen miért enyni idő után kell meglepődni, és ráadásul ennyire? Szerintem tesódnak más lelki bajai is vannak, mert ebben a sztoriban semmi meglepő esemény nem történt. A srác csajozott és azóta is csajozik, ráadásul hazudik erről. Most ebben mi volt tesód számára az új információ? Hisz ezért rakta ki, nem? AMúgy gerincesebb lenne tesódtól is, ha nem alkalmazkodna a másik stílusához, hanem kimondaná, amiket gondol, mert így csak maga alatt kavarja a sz*rt, amiben így lehet szuperül elsüllyedni. Te mint tesó mással nem tudsz neki segíteni, mint beszélgetéssel. Mondja ki neked, amiket korábban nem mondott ki hangosan, közöttük azt is, hogy "igen, hülye vagyok, amiért azt hittem, hogy ha nem szólok hozzá, megváltozik", stb.
2012. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező de a másodikkal értek egyet. Ez totálisan a húgod hibája. 19 évesen lehetne annyi esze hogyha már kirúgja a pasit ne csodálkozzon ha ő éli tovább az életét? Ha a srác másfél hónap alatt nem jelentkezett akkor mgis mit várt?


De hogy a kérdésre is válaszoljak, hagyd békén, had sírjon, most úgysem tudsz segíteni rajta. Néha vogyél be neki ételt, nem baj ha nem kér, hagyd ott neki, előbb utóbb éhes lesz és akkor majd jól jön neki.


Aztán ha lenyugodott kicsit finomabban magyarázd már el neki amit a kettes írt. Az élet nem így működik.

2012. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem haragszom! :) Azért van ez az oldal, hogy mindenki elmondja a saját véleményét, attól függetlenül, hogy nekem tetszik-e vagy sem.:) épp ezért kapott mindenki egytől egyig zöld kezet, hiszen miért pontozzam le azt, aki talán nem az én véleményemen van?! :) Csak van amivel nem értek egyet, hiszen azért mégis csak a hugom és nem hagyom hogy ilyen stílusban beszéljenek róla :)

Ha kicsit lenyugszik akkor elbeszélgetek vele, és természetesen a második válaszát is elmondom neki, csak kicsit szebb megfogalmazásban. :)

Köszönöm mindenkinek a válaszát, még írhattok nyugodtan. :)

2012. okt. 13. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!