Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átverés az ha...

Szerintetek átverés az ha titokban szedném a fogamzásgátlót, a férjem háta mögött?

Figyelt kérdés
Férjemmel 11éve vagyunk együtt.Kapcsolatunk elején felvetettem a fogamzásgátló tabletta szedés ötletét de alapból elutasitotta igy óvszerrel védekeztünk.Babát szerettünk volna igy 5évig sehogysem védekeztünk.Mikor megszületett a lányunk ujra felhoztam a témát de ujfent elutasitást kaptam.Óvszerrel védekeztünk de az utobbi időben erőlteti a megszakitásos védekezést,szerinte tulparázom ezt a dolgot,minimális az esélyünk egy gyerekre.Magam megnyugtatása végett gondoltam hogy titokban szedem.Nem szeretnénk babát igy nem gondolom hogy átverem de mégis büntudatom lenne hogy hazudok neki.Ti mit tennétek a helyemben?
2012. nov. 14. 13:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Mi az oka, hogy ő nem akarja, hogy szedd a fogamzásgátlót?
2012. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Mondd meg neki: Óvszer vagy gyógyszer döntsön de te nem vállalod a megszakításost!

Abszurd hogy olyanba rángatna bele amit te nem akarsz, és nem egy kis játékbaba lehet a következménye.

Ne szedd titokban ha nem húz gumit, szedd nyíltan.....

2012. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Miért ellenzi ennyire? Szerintem egyáltalán nem parázod túl, ha minimális lenne az esélye, akkor nem lenne majdnem minden 3. embernek ezzel a "módszerrel" gyereke. Én simán elmagyaráznám neki, hogy miért nem értek egyet, miért szeretném szedni, ha elfogadja akkor elfogadja, ha nem, akkor az az ő baja, én akkor is szedném. Bár a férfiak tudnak könnyelműek lenni ezen a téren, nem ők lesznek terhesek, ha nem is akarnak, és hordják ki 9 hónapig, azzal minden szépségével, szenvedésével együtt...
2012. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem bizik a tabletában ő fogigátlós gyerek,azt mondja akkor sem tudna rendesen együtt lenni velem.A másik pedig hogy nem szeretné ha mérgezném a szervezetem.
2012. nov. 14. 13:06
 5/39 anonim ***** válasza:
78%

na de ne hasonlítsa már össze azokat a régi bogyókat a mostaniakkal.

Na meg ki tudja az anyja hol cseszte el a szedést.

biztonságosabb neki a megszakítás mint a gyógyszer?????

2012. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nem átverés. ha gondolod, említsd meg neki ezt akár nyíltan kaár burkoltan ahogy érzed, és szedd. Nem hinném hogy akkora kiborulás lenne a részéről ha utólag ez kiderül mert egyikőtök sem akar gyereket. A te tested, persze nem jók a hormonok stb. de ez a módszer szerintem jobb mint évente 1 abortusz. Ha nyitott, menjetek el együtt egy nőgyógyászhoz ők is elég gyógyszerpártiak, talán segít megértetni vele hogy ez fontos és komoly dolog, és lehet megnyílik neki a férjed és elmondja az aggodlamait a tablettával kapcsolatban. Ismerősei között nem volt senki akinek ezzel kirívóan negatív tapasztalata lett volna?
2012. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem úgy a tisztességes, ha elmondod neki, bár én egyetértek vele, hiszen egyáltalán nem egészséges, mondhat bárki bármit!
2012. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
A minimális esélyt nem a megszakitásos védekezés alatt értjük.Beteg vagyok és egy bizonyos gyógyszert(fogigátlót)kell szednem hónapokig majd abbahagyni és utánna lehet csak próbálkoznunk.Sok vetélésem volt,normális uton minimális eélyem van kihordani egy babát.
2012. nov. 14. 13:09
 9/39 anonim ***** válasza:
66%
Ha ő fogamzásgátló mellett született, akkor miből gondolja, hogy az a biztonságosabb ha semmiféle módszert nem alkalmaztok? Honnan tudja biztosan, hogy nem úgy fogant, hogy az édesanyja akkoriban antibiotikumot szedett (ami kiütheti a fogamzásgátló hatását), megfeledkezett beszedni rendesen stb. ? Szerintem ha semmiféle módszert nem alkalmaztok, sokkal több az esélye a terhességnek, mintha védekeznétek, vagy így, vagy úgy. A mai fogamzásgátlókban nincsen annyi hormon, "mérgező anyag" mint régen...
2012. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
38%
A mostani tabletták egy fokkal sem egészségesebbek, mint a régiek, gyerek pedig amellett is lehet.
2012. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!