Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek átverés az ha...

Szerintetek átverés az ha titokban szedném a fogamzásgátlót, a férjem háta mögött?

Figyelt kérdés
Férjemmel 11éve vagyunk együtt.Kapcsolatunk elején felvetettem a fogamzásgátló tabletta szedés ötletét de alapból elutasitotta igy óvszerrel védekeztünk.Babát szerettünk volna igy 5évig sehogysem védekeztünk.Mikor megszületett a lányunk ujra felhoztam a témát de ujfent elutasitást kaptam.Óvszerrel védekeztünk de az utobbi időben erőlteti a megszakitásos védekezést,szerinte tulparázom ezt a dolgot,minimális az esélyünk egy gyerekre.Magam megnyugtatása végett gondoltam hogy titokban szedem.Nem szeretnénk babát igy nem gondolom hogy átverem de mégis büntudatom lenne hogy hazudok neki.Ti mit tennétek a helyemben?
2012. nov. 14. 13:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
72%
Szerezz egy olyan felvilágosító füzetet, amit a hatodikosoknak osztanak olvasgatásra.
2012. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%

"Nem bizik a tabletában ő fogigátlós gyerek,azt mondja akkor sem tudna rendesen együtt lenni velem."


És a megszakitásos módszerben jobban bizik? Mert akkor igen komoly baj van az ismereteivel. De ehhez még nyugodtan hozzáfüzheted, hogy ez a "módszer" mellett TE nem tudnád magad elengedni.


A helyedben közölném vele, hogy vagy rendeseh használja az óvszert, vagy te szedsz fogamzásgátlót, vagy mindkettöt használjátok, ha neki a tabletta meg elég megbizható, de a megszakitást sörgösen felejtse el.

2012. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Ma is vannak a gyógyszerekben eltérések, elég összehasonlítani egy tri-regolt egy simiciával, 10ed horomon van a simiciában. A megszakítás nem védekezés, abból bármikor lehet gyerek, nem értem, ilyen tudatlan embereknek, mint a férjed, miért kell egyáltalán a szex?

Ez nem makacsság, vagy fafejűség, egyszerűen a férjed nagyon buta.

2012. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%

Képes lenne kitenni téged esetleges újabb vetélések kockázatának? Nem is beszélve a lelki megterhelésről, ami ezzel jár! Gondolom sajnos volt már részEd benne eleget. Igenis, ez esetben jogod van magadnak eldönteni, hogy akarsz- e kockáztatni, vagy inkább biztosra mész és szedsz gyógyszert is.

Ha meg olyan fafej, hogy ezt nem érti meg, hát szedd a háta mögött.

2012. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
kis e, bocsi
2012. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha spirálod lenne? Ehhez mit szólna? Akkor tényleg semmi "méreganyag" - ahogy ő gondolja - nem kerülne be. A páromnak 2 éve van.
2012. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy vagy vagy. Vagy óvszer, vagy gyógyszer :)


Nem hazudnék neki, már csak azért sem, mert jó lenne felvilágosítani, hogy a megszakítás nem védekezés.

2012. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Mielőtt kiderült a betegségem mindig normálisan védekeztünk,akkor nem volt ilyen.

Azóta van ez mióta kiderült hogy olyan hormonális eltérésem van hogy spontán minimális, az orvosom szerint szinte esélytelen hogy természetesen kezelés nélkül rendesen be tudjon ágyazódni a baba.A fogamzás megtörténik de kb ennyi.Semmi nem érzek az egészből.

2012. nov. 14. 13:34
 19/39 Micike1 válasza:
46%

Miért mindig a férfiak "szája íze" szerint kell cselekednie egy nőnek?

Mi lenne, ha ez megfordulna, és ő menne el elköttetni magát, ha már nem akar még egy gyereket.

Persze, ez fel sem merülhet nálatok! Mivel azt vettem ki az írásaidból, hogy nagyon önző férjed van, így nagyon nehéz helyzetben vagy. Igazán szeret ő téged, vagy csak az uralkodód?! Csak azt tudom javasolni, hogy "addig üsd a vasat, amíg meleg", vagyis ne hagyd magad, és tégy belátásod szerint.

2012. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Neki és nekem is jobb óvszer nélkül,ezt mindketten tudjuk.Ezért rágom a fülét a fogi miatt,hogy úgy simán mehetne,erre jön az hogy akkor már inkább óvszer de szerinte túlparázom.Azt szeretném ha mindketőnknek jó legyen.Ha neki a megszakitásos jó nem gond csak akkor én meg szedném a fogit.

Havi 2alkalomról van szó ezért találom lényegesnek a minőséget.

2012. nov. 14. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!