Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom "leszokott" a dohányzásr...

Párom "leszokott" a dohányzásról. Már jó ideje nem gyújtott rá, de ma rájöttem, h titokban még mindig. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem a cigi zavar. Hanem az, h napi 2-3 dobozzal műveli, és ez 2000 Ft naponta, és én fizetem. Vagyis nem konkrétan a cigijét fizetem, hanem ha valamire nincs pénze, akkor kisegítem, de ha nem cigizne, akkor nem kéne kisegítenem, és ez zavar, mert magamra meg nem marad pénzem. Együtt lakunk már, én tanulok, kb van havi 30ezrem, abból gazdálkodom. Ő dolgozik, keres 100at, abból meg kb 50ezret a cigire költ. Nem akarok házsártosnak tűnni, de egyszerűen ezt nem tudom elviselni. Szerintetek kell-e, és ha kell, akkor milyen lépéseket kell tennem?
2012. okt. 31. 16:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Szépen ülj le és magyarázd el neki, hogy:


- aggódsz az egészségi állapotáért

- hogy nem zavar, ha cigizik, de ne ilyen irdatlan mennyiségben tegye

- hogy gazdálkodás szempontjából nem a legideálisabb.


Ha nem reagál rá, akkor állítsd válaszút elé. Amúgy ha napi fél dobozt szívna, még azt mondom, jól van, de napi 3? Úristen.

2012. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Ne hülyéskedj, bő háromszor annyit keres, nehogy már te fizesd a cigijét. :@
2012. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%
Érdekesen hangzik, ti 130-50=80-ból éltek ketten???
2012. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
28%
Én sem értem. Miért gondolod, hogy te fizeted a cigijét? Jóval többet keres, mint te? Még ha levonod, azt amit cigire költ akkor is több marad neki, mint ami neked van egy hónapra! Mi az, hogy milyen lépéseket kell tenned? Nem te tartod el őt, hanem ő téged!
2012. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

és mi legyen a válaszút? vagy a cigi vagy én? ezt már eljátszottuk, mert legutóbb mikor leszokott, akk ezt mondtam neki. most meg titokban...

amúgy ha fél doboz lenne vagy egy.... mert anyagilag ezt nem lehet egyszerűen bírni. Főleg ezzel van a bajom.

2012. okt. 31. 17:08
 6/26 kovpet ***** válasza:
100%

"vagy a cigi vagy én?"


Szerintem már választott. Sajnálom. :(

2012. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Olyan vicces, h elkezdtek lovagolni azon h ki tart kit el.... Egyáltalán nem arra irányul a kérdés, jobb lenne, ha azzal foglalkoznátok.

De ha annyira kíváncsiak vagytok, nem ketten lakunk, hanem én a családommal lakom, és ő költözött hozzánk. És ha még ez is érdekel, ő meg ad a családunknak azért, amiért itt lakhat havonta x összeget. De ebbe ne menjünk jobban bele, mert NEM ez miatt írtam ki a kérdést.

2012. okt. 31. 17:13
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen sokat szivott titokban es te nem erezted rajta??
2012. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igen, ezen én is meglepődtem, mert mindig megéreztem eddig. nem tudom h h csinálja, h nem érzem rajta.
2012. okt. 31. 17:16
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Hogy bukott le?
2012. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!