Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a pofátlans...

Hogy szoktassam le a pofátlanságról anyám pasiját?

Figyelt kérdés
Valamiért mindenáron apám akar lenni, pedig tudja, hogy nekem van apukám, akit szeretek. Kérdezősködik az iskolásól, meg a barátomról, mindíg valami személyes dologról akar beszélgetni, mintha bármi köze volna hozzá. Folyton el akar vinni valahová közös programra, de nem tudom, hogy minek!? A legrosszabb, hogy anya ez hagyja, sőt támogatja. Most azt találták ki, hogy ha kell valami, akkor tőle kell pénzt kérnem. Nem fogok pénzt kérni egy idegentől! Így viszont nem tudok elmenni sehova. Idegesítő, de nagyon, mit csináljak vele?
2012. nov. 3. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:

Hát... igen. A szomszédnak is csak köszönök, meg néha megkérdem, hogy hogy van. A szomszéddal sem vagyok rosszban, de ennél több kötelességem mincs felé.

Csak azt ne próbáljátok megmagyarázni, hogy anya barátjának magasabb rangban kell lenni, mint a szomszédnak! Mert szerintem nem.

2012. nov. 7. 20:23
 62/76 anonim ***** válasza:
Azért a szomszéddal nem élsz együtt vagy nem?Igen "magasabb rangban" kell lennie!A szomszéddal nem egy háztartásban vagytok,de vele igen!Legalább család tagként kellene kezelned egy rokonként nem egy "utálatos személyként"! Vagy te így viselkedsz a rokonaiddal is?
2012. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:

Nem, de ő nem a rokonom és sohasem lesz a családom része. A kollégiumi szobatársak sem rokonok, mégis együtt élnek.

Szerintetek most kötelességem volna megbeszélni vele a személyes dolgaomat, csak mert egy fedél alatt élünk? Anyával mindent megbeszélek és apával is, anya barátja viszont nekem senkim és ahogy viselkedik, nem is mostanába lesz.

Nem értelek titeket, ti csak úgy ingyen osztogatjátok a szeretetet és a megbecsülést?

2012. nov. 8. 06:34
 64/76 anonim ***** válasza:
7%
Te be vagy sértődve mert apucit kidobták és anyád jobbnak tart valaki mást. Majd benő a fejed lágya, csak azt ne felejtsd el , hogy a sors visszasz.opat. Nehogy te is így járj majd mint anyukád ....csak mert így szoktak, hiába állítják, hogy én soha...
2012. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 A kérdező kommentje:
H
2012. nov. 8. 08:27
 66/76 A kérdező kommentje:
Ha egy háztartásba kerülök egy gyerekkel, aki nem az enyém, akkor levegőnek fogom nézni, mert én is ezt szerettem volna, nincs ebben semmi szívás.
2012. nov. 8. 08:29
 67/76 A kérdező kommentje:
Persze ha ennyire okosak vagytok, elmondhatnátok azt is hogy szerintetek pontosann mit kellene tennem, de ezt ugye senki se tette meg azok közül, akik a jóember pártján állnak.
2012. nov. 8. 08:58
 68/76 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen hozzáállással nem sokáig fogsz abban a háztartásban maradni a gyerekkel...nem is mondjuk meg mit csinálj, mivel úgyis az lesz amit te akarsz meg úgyis lehurrogod, írták páran, hogy hogy lenne helyes és érdekes módon mégis ízt írod senki nem írta. No comment....
2012. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
23%

Jah és még valami, ( és a legfőbb, amiért azt hiszed szent vagy és a jó) attól, hogy te akarsz valamit vagy úgy gondolod, nem azt jelenti, hogy minden ember azt akarja abban a helyzetben , ember nem körülötted forog a világ.

Kibírsz még 1 évet és viszlát, lehet költözni ha meg az túl nehéz akkor elviseled. Ennyi.

2012. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!