Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a pofátlans...

Hogy szoktassam le a pofátlanságról anyám pasiját?

Figyelt kérdés
Valamiért mindenáron apám akar lenni, pedig tudja, hogy nekem van apukám, akit szeretek. Kérdezősködik az iskolásól, meg a barátomról, mindíg valami személyes dologról akar beszélgetni, mintha bármi köze volna hozzá. Folyton el akar vinni valahová közös programra, de nem tudom, hogy minek!? A legrosszabb, hogy anya ez hagyja, sőt támogatja. Most azt találták ki, hogy ha kell valami, akkor tőle kell pénzt kérnem. Nem fogok pénzt kérni egy idegentől! Így viszont nem tudok elmenni sehova. Idegesítő, de nagyon, mit csináljak vele?
2012. nov. 3. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez egy pozitív nyitás,nevelőapád részéről. Talán adhatnál neki egy esélyt. Nem kell,hogy pótapád legyen,hogy jóban legyetek.
2012. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
80%
téged kellene a hálátlanságról leszoktatni
2012. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg nem foglalkozna veled azért picsognál. Sokan szívesen cserélnének veled, hidd el. Inkább köszönd meg hogy kedves veled.
2012. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
75%
A pofátlan te vagy. Nem ver, törődik veled, érdekli, hogy mit gondolsz. Kis tizenéves elkényeztetett pi.csa/pö.cs vagy. Én nem is adnék pénzt se.
2012. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Anyámat szereti, ok, elfogadom, örülök, hogy anya boldog, komolyan, de ebbe engem nem kellene belerángatni, legyünk csak közömbösek egymásnak, úgy nem zavarna, de az, hogy apásat játszik, nekem idegesítő.
2012. nov. 3. 19:17
 6/76 anonim ***** válasza:
44%
Asszem, jobb lenne neked egy piás, pofozkodó pasi anyukád mellé.
2012. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
100%

értem a te szemszögedet, új apa és te nem kérsz belőle, érthető. de amit tesz azt azért teszi, mert jól akar kijönni veled :) egy esélyt adj neki szerintem, még ha nehéz is:) de ha zavar akkor azt beszéld meg vele vagy kérd meg anyukádat, hogy ő beszéljen, hogy mivel te még nem tudtad teljesen elfogadni ezt a helyzetet ne kérdezzen rögtön olyan személyes dolgokat tőled, amiket csak a családodnak mondanál el, mert neked ő még nem a családod. meg fogják érteni, de te is próbálj meg nyitott és pozitív lenni :)

15/L

2012. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy kedves! Én is kedves vagyok vele, amennyire egy másik emberrel kedvesnek illik lenni, de ő ezt a határt túllépte. Nem apám, nem is nevelőapám, csak egy ember, akivel egy fedél alatt élek. Ne akarjon se többet, se kevesebbet. Ha egyetemre megyek, kollégiumi szobatársa sem lesz a testvérem, nem igaz?
2012. nov. 3. 19:27
 9/76 anonim ***** válasza:
76%
Próbálna beilleszkedni és kedves lenni veled!Belegondoltál egyszer is az ő helyzetébe?
2012. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
79%

szerintem alapból utálod szegényt, mert az anuykádon osztoznod kell vele

ha a feje tetjére áll, az sem lesz neked jó

próbáld meg elfogadni, és ha anyukádat szereti, és anyukád boldog vele, akkor azt tartsd szeme előtt

próbál egy kicsit kevéssé önző lenni, mint a kortársaid

(én pénzem, én ruhám, én bulim, én barátom, én akármim, én,én,én,én...)

2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!