Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a pofátlans...

Hogy szoktassam le a pofátlanságról anyám pasiját?

Figyelt kérdés
Valamiért mindenáron apám akar lenni, pedig tudja, hogy nekem van apukám, akit szeretek. Kérdezősködik az iskolásól, meg a barátomról, mindíg valami személyes dologról akar beszélgetni, mintha bármi köze volna hozzá. Folyton el akar vinni valahová közös programra, de nem tudom, hogy minek!? A legrosszabb, hogy anya ez hagyja, sőt támogatja. Most azt találták ki, hogy ha kell valami, akkor tőle kell pénzt kérnem. Nem fogok pénzt kérni egy idegentől! Így viszont nem tudok elmenni sehova. Idegesítő, de nagyon, mit csináljak vele?
2012. nov. 3. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:

Én pont ezt csinálom, nem veszekszem én senkivel, ha túllép egy határt, akkor ignorálom, de ezt ő támadásnak veszi és minden áron próbálja áttörni azt a határt.

Nem értem, hogy miért kellene még jobban megbíznom benne, ha nekem ez így jó?

2012. nov. 4. 12:44
 52/76 anonim ***** válasza:
Akkor ne tedd!Ha neked ez így jó, akkor hajrá!Majd ha végre belátod,hogy nincs igazad,akkor majd tájékoztass minket is,mert ez biztos nem most fog bekövetkezni!
2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értitek! A kérdező nem is akar viszálykodni, vitázni vagy ellenségeskedni!

Egyszerűen szeretne úgy jóba lenni vele, hogy mégis a kis 3 lépés távolságot betartják.

Miért nem lehet ezt tiszteletbe tartani?

Ő tiszteletben tartja, hogy szeretik egymás Anyukával, hogy összeköltöztek és boldogak.

Fordítva is működni kellene.

Mindegy, hogy a lány bemagyarázza magának vagy sem, ő ezt így érzi és neki ez kellemetlen, itt ez a lényeg!


Sokszor írtam már, hogy szépen beszéld meg az anyukáddal, és értesd meg vele a nézőpontod! Másképp nem oldódik meg!

2012. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
58%

"Majd ha végre belátod,hogy nincs igazad..."


De, igaza van.

2012. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Tegnap este elmondtam anyának a problémámat, de most én vagyok a szemtelen, tudtam, hogy ez lesz...
2012. nov. 5. 06:34
 56/76 anonim ***** válasza:
9%
Persze, hogy tudtad....hisz mindenki ezt írta, de te csak hajtottad....
2012. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi baja van anyának... Most viszont még jobban haragszik. Megkérdeztem a jóembertől, hogy szólíthatom e apának, ő meg könnyes szemmel meg akart ölelni... Ezt azért nem néztem volna ki belőle, ez egy őrült, anya meg mellette áll!
2012. nov. 5. 19:05
 58/76 anonim ***** válasza:
38%
Arra még nem gondoltál,hogy egy rohadt önző kis p*csa vagy!Aki mellesleg még szemtelen és gonosz is!Hogy lehet valaki ilyen???Mellesleg arra még nem gondoltál,hogy esetleg neki nem lehetett valamilyen oknál fogva gyereke(ha nincs) és azért ilyen,vagy (ha van) akkor pedig lehet vele/velük elrontotta valahogy és most próbálna "jobb apa" lenni?Gondolkozz már előbb ember!Az lenne a legjobb ha inkább apádhoz költöznél,legalább nekik is nyugtuk lenne és te sem nyavalyognál itt!
2012. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam önzőnek, szerintem, inkább ő a kapzsi. Akar egy gyereket? Csináljon! Nem tud? Fogadjon örökbe! Az ilyen problémákon nem nekem kellene segíteni. Most már legalább világosan és félreérthetetlenül kiderült, hogy apám akar lenni. Apám pedig van és lehet, hogy tényleg jobb volna nála ezek után, csak az a gond, hogy ha ezt elmondanám neki, abból baj lenne, mert ő is megmondta még az elején, hogy ő az az apám és nem más! Ezért nem mondtam még el neki a pénzes dolgot sem.
2012. nov. 6. 06:19
 60/76 anonim ***** válasza:
te figyelj már, neked honnan van az a tévképzeted hogy az embert csak és kizárólag az apja viheti közös programra, csak az apja beszélgethet vele, meg ilyenek? nem hinném hogy apád helyett apád akar lenni, beszélgetni attól még lehet, nem? mit akarsz ne szóljon hozzád, vagy mi?
2012. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!