Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt nem mutatta még be...

2 év alatt nem mutatta még be a szüleit a párom, ezt már ti is cikinek éreznétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:34
1 2 3
 21/25 szellkriszta válasza:

Mért kéne valaha is megnézni a párjunk szüleit? Elvégre felnőttek vagyunk; és egy felnőttnek a párjával az oldalán nagyon frusztráló odaállni a szülei elé, akik ugyanúgy a kisfiuknak/kislányuknak nézik most is.

Viszont azzal egyetértek, hogy a párod által mondott indokok elterelő válaszok, ürügyek. Mondja meg, h gyűlöli a szüleit, vagy mi van?! (másban is szokott így elzárkózni? mert az vmi kapcsolati problémát is jelenthet)

2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
52%

Van egy mondás...

Nézd meg az anyját, vedd el a lányát...


Nem tudom, hogy te most a kapcsolat melyik tagja vagy, minden esetre, szerintem abnormális, ha ÉVEKIG nem mutatják be a szülőknek a választottjukat. Ha megnézed a szülőket, sokat elárul... Lehet, hogy pont ettől fél. De azt továbbra sem értem, hogy egy kapcsolat, ahol ELVILEG szeretitek egymást, és van bizalom (szerintem minden kapcsolat bizalomra épül) akkor miért nem tudja elmondani az okát.


Az meg amit itt valaki írt, hogy 15 éve nem ismerik a párját... Hát... mit ne mondjak, róla szegénységi bizonyítvány. A család nem azért van, hogy segítsék egymást, és összetartson? Na mindegy.


Sok sikert kedves kérdező.

2012. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A család nem azért van, hogy segítsék egymást, és összetartson? "


De nagyon egyetértek ezzel!

Ezt szeretném elérni, hogy a gyerekeimnek és azok barátainak, párjaiknak ez legyen a céljuk, és ne a most divatossá váló elvek az állítólagos önállóságról. Természetes, hogy nem szabad senkinek sem túloznia, sem a szülőknek, sem azok gyerekeinek, de egy ilyen elzárkózás ebben a világban, amikor egymás hátának támaszkodva kellene kivédeni azt a sok bajt, nehézséget, amit az önzővé tett "civilizáció" művel az emberekkel, akkor ez egyenesen balgaság.

2012. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#22 "Az meg amit itt valaki írt, hogy 15 éve nem ismerik a párját... Hát... mit ne mondjak, róla szegénységi bizonyítvány. A család nem azért van, hogy segítsék egymást, és összetartson? Na mindegy." - én írtam. És hát nem ártana picit gondolkodnod, mielőtt azt elemzed, hogy mi kiről milyen bizonyítvány. Mondjuk annyira mindenképp, hogy felismerd, egy emberi kapcsolat soha nem egy emberen múlik...
2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szerintem biztosan jó oka van rá!


Nem kell itt mindjárt olyanokra gondolni, h 2ős életet él, meg egyéb rémtörténetek...Vagy ha tényleg ilyenről lenne szó akkor azért évek alatt aki ezt nem veszi észre azzal van a baj....

Sőt én ismerek olyan "családot" is akik egymás mellett laknak 2szülő 1ütt a fiuk meg mellettük és gyűlölik egymást!!! hozzáteszem nem fiatalok már szal nem kell itt mindjárt elefántot csinálni!

2012. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!