Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt nem mutatta még be...

2 év alatt nem mutatta még be a szüleit a párom, ezt már ti is cikinek éreznétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
És azt nem tudni miért nem? Ő tartja a szüleivel a kapcsolatot?
2012. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem a ciki a jó kifejezés rá.Viszont elgondolkodtató,hogy mi az oka. Téged nem mer vállalni a szülei előtt vagy fordítva?
2012. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2012. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Elvált, azt mondta azóta nem vitt haza senkit, furának érzi ezt a dolgot. Utána jött azzal, hogy ők nem gazdagok, utána jött az anyjával, hogy nehéz természet.

Régen, ha rágtam érte a fülét mindig lerázott, hogy ne nyaggassam ezzel. Nem rég újra felhoztam a témát, azt mondta jó semmi akadálya, majd keres egy megfelelő időpontot.

Ez úgy egy hónapja volt. Szerintetek kérdezzek rá még egyszer vagy hagyjam rá?

Pedig tudnak rólam, szóval nem érintene ezt senkit sem hirtelen.

2012. nov. 2. 20:46
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk dettó ugyanez volt. " és fél év alatt egyszer sem találkoztam a szüleivel. Ilyen-olyan okokra hivatkozva. Nemrég azonban kibújt a szög a zsákból, szakítottunk, mert nem velem képzeli el a jövőjét, és a családalapítást sem.
2012. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
"= 2 és fél
2012. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem olyan típus, aki nem akarja a magánéletét kiteregetni a szülei előtt. Amíg nem vagy a menyasszonya, addig nem akar bemutatni, biztos, ami biztos.
2012. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem gáz.
2012. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, javaslom, hagyd rá, mert nem tudhatsz minden ő és a szülei viszonyáról, és ez nem is olyan dolog, amibe elvárhatnád, hogy részletesen beavasson, ez az ő dolguk. Én halottam konkrétan olyan sztoriról, ahol a lány addig ünyölgött ezen, hogy végül ráment a kapcsolat...

(az én párom meg a szüleim 15 éve nem ismerik egymást, holott vagy 15 percnyire lakunk egymástól. Igaz, nem is említette soha, hogy ez zavarná őt... szerencsére:) Tiszteletben tartja az én döntésemet a szüleim kapcsán...)


Egyébként csak kötözködésből és mellesleg mondom, hogy rossz a kérdésed megfogalmazása, mert mindig a fiatalabbat mutatjuk be az idősebbnek, tehát nem neked mutatja be a szüleit, hanem téged a szüleinek, már ha...

2012. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem érzem cikinek, biztos van rá oka. Mi is 2 éve vagyunk együtt a párommal de még nem ismerjük egymás szüleit. Nem is hiányzik. Nekem legalábbis. De ő sem hozta még szóba.
2012. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!