Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányotok anorexiás...

Ha a lányotok anorexiás lenne, hogy reagálnátok, mit éreznétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom hibáztatnám magamat, hogy juthatott idáig a dolog, miért nem figyeltem kellően a gyermekemre? Csalódnék magamban, talán benne is, de támogatnám, hogy kigyógyuljon belőle.
2012. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon alaposan elgondolkoznák, mit, hol rontottam el, hisz ez csak az én hibám.


Aztán leülnék vele emberi hangnemben beszélgetni, de ha semmi nem segít, akkor feltétlenül orvos, és/vagy kórház.

2012. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, gyógyulós anorexiás...
2012. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Ugyanazt, mintha cukorbeteg lenne. Próbálnék segíteni.

NEM a szülő hibája, csak annyira, mint a testi betegség.

24/L (bulímiás)

2012. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez alapvetően NEM a szülő hibája. Ennyi erővel ha valaki rákos lesz, azt is a szüleire fogod?


Természetesen azonnal elvinném egy jó pszichiáterhez. Ez egy BETEGSÉG, amiben rengetegen halnak meg.

2012. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnék, hogy mit csináltam rosszul!

A lelki betegségeknek lelki oka van, ami legtöbbször a családból ered.

Ez nem olyan, mint az influenza, hogy csak úgy elkapja valaki.

Pszichológushoz vinném, és lehet, hogy én is felkeresnék egyet, mert itt más probléma is lehet, az anorexia csak a tünete ennek.

2012. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
de igen, ez alapvetően a szülő hibája... vagy inkább a környezeté, amiben a gyerek felnőtt. én is erősen elgondolkodnék magamon, és terápiában is benne lennék. csak sajnos az anorexiás gyerekek szüleivel pont az a gond, hogy általában nem a gyerek az első... még ha ezt nem is ismerik be...
2012. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!