Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt nem mutatta még be...

2 év alatt nem mutatta még be a szüleit a párom, ezt már ti is cikinek éreznétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem ciki, inkább valami oknál fogva kerüli ezt az élethelyzetet, hogy bemutasson nekik.

Egyik válaszoló írta, hogy nem tudhatod, hogy milyen a viszonyuk a szüleivel, én erre csak annyit mondanék, hogy 2 év alatt kétlem, hogy nem tudnád!

Le kell ülnötök és meg kell beszélnetek, mert gondolom előbb utóbb megszeretnéd ismerni őket.

Akár, hogy is van fura, mert ismertem 1-2 olyan párt akik pár évig ilyen szituációban voltak és kiderült, hogy a férfinak van egy másik élete is, egy MÁSIK nővel!

2012. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

#11, én írtam az előbb, és nem azt, hogy ne tudhatná milyen a viszony (nyilván az én párom is tudta 2 év után, hogy nem állok szóba a szüleimmel), hanem azt, hogy nem tudhat mindent a viszonyról, tehát az elmérgesedett viszony okait és folyamatát, amelyek ismerete nélkül viszont mérhetetlen felelőtlenség lenne beleszólni a dologba, akár még akár a vélemény szintjén is.


Ha meg mégis leállt volna ezzel szekálni, akkor valószínűleg nem maradtunk volna együtt, jó okkal, mert az azt mutatta volna, hogy nem képes tisztelni az én döntéseimet a saját életemről. De szerencsére semmi ilyesmi nem történt, és azóta se, egyszerűen nem téma ez közöttünk.

2012. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz. :D

Én egy évig nem voltam bemutatva, utólag kiderült az oka, és kicsit svindlis volt a dolog, szóval már csak ebből kiindulva is gyanús a dolog, meg a felhozott kifogások se annyira jók sztem. :S De mi túlléptünk ezen és már csak röhögünk a dolgon, hogy ilyen hülyeségeken stresszeltünk.

Persze lehet, hogy semmi különösebb oka nincs, de azért túleshetnétek ezen, mégicsak az a normális, vagy legalább egy valamirevaló magyarázat, nem? :D

2012. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a válaszokat.

És az a kérdés jutott az eszembe, hogy ha az ilyen párkapcsolatból, vagy házasságból (?, házasfelek is írták ezt) gyermek születik, született, akkor mi a helyzet?

A 15 percnyi távolságra lakók között ugyanúgy megmaradna ez a távolságtartás?


A kérdésre adott válaszom pedig: igen, ez a helyzet nagyon cikis helyzet.

2012. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Férfiről van-e szó, aki nem hozott össze találkozót a szülei és a párja között?

2012. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha a szülők uralkodni és irányítani akarják?

Nem akarja felvállalni azt a döntést, hogy ha megtetszel akkor válaszként téged küldjön el?

Sok olyan ok lehet amit el kell fogadni, mert valós tapasztalatokon alapul!

2012. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 potyike ***** válasza:
100%
ha a kapcsolatod a pároddal komoly,akkor nem tűrném ezt az őszintétlen helyzetet.Szakítanék,ha nem őszinte a kapcsolat.
2012. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#14 "A 15 percnyi távolságra lakók között ugyanúgy megmaradna ez a távolságtartás? " - én írtam a 15 percet és a kérdésedre a válaszom az, hogy IGEN, természetesen.
2012. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is eleg "fura" a helyzet mert 2 ev az eleg hosszu ido es ennyi ido alatt kialakul egy igen bensoseges kapcsolat.Sztem van a masik felnek valami titkolni valoja mert ez nem normalis dolog.Ha nem meri felvallalni valaki mondjuk a csaladi korulmenyeit 2 utan mar nem hiszem hogy szegyeli valoja lenne barkinek is barmilyen teren.Gyanus hogy 2-os eletet el....de ez csak az en velemenyem!
2012. nov. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Sok oka lehet annak is hogy nem mutatja be valaki a szüleit mondok egy példát lecsúszott alkoholista szülő,mondok még egyet igazán rossz körülmények között élő szülök.Ezeket főleg úgy nem szívesen mutatja meg vagy be ha esetleg erősen túlzott az életkörülményeiről.Van egy ismerősöm aki például amíg szülei nem költöztek egy jobb albérletbe nem mutatta be a szüleit a párjának mert szégyellte honnét jött.
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!