Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fáradság és az idő hiánya...

A fáradság és az idő hiánya elég indok arra, hogy 4 hónapja nem szexeltünk a férjemmel?

Figyelt kérdés
A párom egész nap dolgozik a hét majdnem minden napján,este hamarabb elalszik mint a gyerekek.Kettesben szinte sosem vagyunk.Néha szóvá teszem hogy nem törődik velem,és hogy miért nem akar szexelni,erre azt mondja,hogy fáradt és nincs időnk,és hogy a gyerekek is itt vannak.Persze ez igaz is de mégis úgy érzem,hogy férfi lévén igazán vehetné a fáradságot néha,és megvárhatná míg a gyerekek elalszanak,hogy egy kicsit engem is "kényeztessen".Talán én vagyok önző amiért elvárom,hogy ő kezdeményezzen?Annyira szeretném ha sokkal-sokkal többet foglalkozna velem de néha már cikinek érzem hogy szóljak,olyan érzésem van mintha rá akarnám beszélni magam valakire aki nem akar.Amúgy ah van szex akkor nagyon jó... :)
2012. okt. 14. 20:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
20%

29-es, ne csak olvass, gondolkozzál. Csak ennyit írt, hogy dolgozik. Nem írta hogy mit, mikor ér haza stb. Lehet az otthoni babázást értette annak. Ha ráér ilyeneken gondolkodni, akkor nem dolgozza agyon magát.

A férje meg gürizik.

2012. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#28 és utolsó!!! Úristen,ti miért vagytok ennyire rosszindulatúak???

Dolgozom napi 8 órát,néha túlórázok is mert kevés a fizetés.Egyedül oldok meg minden problémát:takarítás,őzés,tanuás a gyerekekkel és minden mást ami az élet velejárója.Nincs semmi segítségem,a férjem este 7-8 körül jön haza! Albérletben lakunk mert a bank vitte a házat,nincs LCD tévénk,bár most vettünk egy 70 cm-es képcsöveset a vaterán 5 ezerért mert eddig csak 37-es volt!A gyerekem féléve várja a PS gépet,talán most megvesszük neki szülinapjára.Minimálbért kapok,a férjem pár ezerrel többet mert napi 12 órát dolgozik.Szóval nem unalomból írkálok ide és nem vagyok lusta elkényeztetett anyuka!Csak egy kis törődésre és kényeztetésre vágyom néha.Ennyi

2012. okt. 15. 17:01
 33/36 A kérdező kommentje:
Ja és kedves UTOLSÓ! Csak örülj annak hogy neked nem kell ilyeneken gondolkodni!Nem is értem,hogy írhat valaki olyan baromságot,hogy valaki gondolkodik azon ha boldogtalan,vagy hiányérzete van valami okból kifolyólag!Neked biztos nincs más problémád,csak hogy itt osszad az okosságaidat!
2012. okt. 15. 17:11
 34/36 anonim ***** válasza:
31. Itt aki nem gondolkozik csak kombinál és kitalál dolgokat, az te vagy és akinek linkeltem..... :P
2012. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet kérdező? Esetleg még azt tudnám javasolni, hogy a következő együttlétkor dobd fel valamivel a dolgot, pl. segédeszközök stb. Nálunk is most kicsit "holtpont" van, én vettem masszázsolajat és 2 napja voltunk együtt, nagyon tetszett a férjemnek a dolog.
2012. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

4 hónap tényleg sok, de még jó kapcsolatokban is előfordulhat olyan időszak amikor más dolgok kötnek le egy férfit, esetleg bántja valami amit nem mer neked elmondani, lehet hogy tényleg fáradt.. végez fizikai munkát?? nem biztos hogy megcsal, Rengeteg más fórumon is olvastam fiatal nőktől, hogy ők is heti 3-4 szer szexelnek, és egyáltalán nem kívánnak ennyit, mint a barátjuk ráadásul jó néhányan elmondták, hogy azért tesznek a párjuk kedvére mert ha nem, akkor biztos megcsalná őket!! És hát nem egy nő írta , hogy rávette magát annyiszor ahányszor a párja akarta, akár heti négyszer! és bevallották, hogy jó néhányszor nem volt orgazmusuk, mert nem a szexel volt baj hanem azzal, hogy egyszerűen mennyiségileg sok volt az egész!! És nemrég egy fiatal lány próbált meggyőzni, hogy bele kell ebbe nyugodni, és hogy neki jó így hogy jó párszor nincs orgazmusa!! Hát én nekem ez így megalázó lenne!! Mintha egy üres szex szolgáltató lennék!! Szerintem igenis van olyan hogy nyűg a szex egy jó kapcsolatban is, ha fáradt vagy, vagy hányingered van, vagy lelkileg nem vagy úgy, esetleg történt valami olyasmi ami éppen nagyon leköti és foglalkoztatja a férjed, de meg kéne próbálni ezt megbeszélni ezt vele!!! és nem a szexet kéne erőltetni nem onnan kéne indítani!! Ha nem rögtön ezt hozod szóba, talán egy hosszabb több órás beszélgetés után kimondaná hogy tényleg mi a baja!!


Szerintem nem elvárható 12 óra után senkitől hogy olyan fizikai lelki egyensúlyba legyen, hogy tényleg rá legyen hangolódva a szexre!! Egyrészt kissé nehezen hihető, másrészt én a páromnak nem támasztanék heti kötelezőket ha látom, hogy tényleg hulla!! Még ha tegyük fel éjjel nappal kívánnám akkor sem!! és tudjátok miért?? mert alapvetően nem a szex miatt vagyok egy emberrel! Ez egy része a kapcsolatnak, ha mindketten úgy akarjuk!! A szüleim házassága sem volt messze tökéletes, de mégis példaértékű volt számomra ahogyan ezen a területen gondolkodtak!!


Ők nem támasztottak egymás felé heti vagy havi kötelező szexet, volt hogy az elején hetente többet voltak együtt, aztán a szülésem körül szinte alig, késöbb is volt az évek alatt hogy sok minden miatt kimaradtak hónapok vagy még sokkal több, eszükbe sem jutott elválni!! megcsalni egymást!! és mégis nagyon szerették egymást, és nem érezték úgy hogy a házasságuk nem teljes értékű csak azért mert kevés a szex, nem kezdték el hibáztatni, számonkérni a másikat! Nem a heti adagjaikat számolgatták ahogyan azt itt a mai párok teszik!!


A szüleim pl mikor összeházasodtak akkor apum azzal kezdte hogy semmi sem kötelező!!! Egyoldalúan sosem volt szex köztük, miért?? mert apu azt szerette volna ha kölcsönös örömszerzés van köztük, és nem is hagyta volna hogy másképp legyen, mert neki ez fontos volt! Ma eg férfi minden körülmények között elvárja hogy kielégítsék többféle módon, oral, anal stb..

És ezeket mint elfogadja abban a halál nyugodt tudatban, hogy a párja nem élvezett semmit csak egyoldalú dolgok történtek!! Sok ilyet látok!!


Anyu orvosként hétvégén duplán is ügyelt, képzelhetitek mennnyire volt kedve bármihez.. semennyire, de apu maxmálisan alkalmazkodott anyu kedvéhez, és persze volt hogy anyu sem utasította el ha tényleg úgy látta, hogy ez most neki is jó lesz!! nem úgy mint az itteni párok, akik az egész kapcsolatot a szexen mérik le!! Ha sok a szex nagy a szerelem, ha kevés akkor félrelépnek vagy dobbantanak!!! egyszerűen sosem voltak olyan emberek akiknek a mindennapjait ez vezérelte!!

Ha anyumnak nem volt kedve, nem az volt ami nálatok hogy hibáztatni kezdjük a másikat, meg számon kérjük!! hanem megvárta amíg anyum tényleg úgy érezte hogy ez neki is örömteli dolog lesz!Valahogy hogy is mondjam.. megvolt egy olyan egymáshoz való önzetlen hozzáállás ami lehet hogy jó néhány mai párban nincs meg!!



a Én 12 óra munka mellett heti ennyi szexet nem hiszem hogy tudnék vállalni, akármennyire is szeretek valaki!! A fáradtságra nagyon is lehet hivatkozni, nehogy elhiggyétek hogy nem!!!!Sok nő kölönféle gyakoris fórumokon elmondta hogy hát nincs kedve messze annyit szexelni egy hónapban vagy héten mint a párjának, de megteszi mert majd belejön, és majd jó lesz, aztán sajnos sokszor nincs így.. Sőt valahol önbecsapás az egész, mert szép dolog hogy a férjednek mindent megteszel, de ti észre sem veszitek hogy a férjetek sose veszi figyelembe a ti kedveteket??? bármilyen érzelmi állapottól, fáradtságtól, vagy körülményektől függetlenül elvárja tőletek ezt, ők miért nem nézik a ti kedveteket soha??

2018. febr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!