Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fáradság és az idő hiánya...

A fáradság és az idő hiánya elég indok arra, hogy 4 hónapja nem szexeltünk a férjemmel?

Figyelt kérdés
A párom egész nap dolgozik a hét majdnem minden napján,este hamarabb elalszik mint a gyerekek.Kettesben szinte sosem vagyunk.Néha szóvá teszem hogy nem törődik velem,és hogy miért nem akar szexelni,erre azt mondja,hogy fáradt és nincs időnk,és hogy a gyerekek is itt vannak.Persze ez igaz is de mégis úgy érzem,hogy férfi lévén igazán vehetné a fáradságot néha,és megvárhatná míg a gyerekek elalszanak,hogy egy kicsit engem is "kényeztessen".Talán én vagyok önző amiért elvárom,hogy ő kezdeményezzen?Annyira szeretném ha sokkal-sokkal többet foglalkozna velem de néha már cikinek érzem hogy szóljak,olyan érzésem van mintha rá akarnám beszélni magam valakire aki nem akar.Amúgy ah van szex akkor nagyon jó... :)
2012. okt. 14. 20:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
44%
Igen, önző vagy. Ha állandóan dolgozik, akkor nyilván fáradt. Te dolgozol?
2012. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor szoktam hagyni a barátom aludni, aztán felébresztem mondjuk úgy, hogy én kényeztetem őt:) Soha nem marad el a viszonzás. Amikor én álmos vagyok nekem sincs erőm kezdeményezni, de a párom könnyen beindít, és semmi gond.

Amíg a gyerekek elalszanak, addig ő kipiheni magát, aztán felébreszted, és meghozod a kedvét a szeretkezéshez!:)

2012. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Igen,dolgozom. Mikor ébresszem fel? Éjszaka???

De a lényeg inkább azon van,hogy neki nem hiányzom....nincs szex,de még bújás se,simogatás se!Mintha idegenek feküdnének egymás mellett...

2012. okt. 14. 20:34
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, neked kell érezned, hogy nincs e emögött valami más is. Hogy egyébként hogy viszonyul hozzád... De gyanítom ezzel is gond lehet. Nos, ugye azt szokták modani, hogy két eset van, vagy van valakije, vagy téged unt meg... hát nem tudom. De az biztos hogy 4 hónapja semmi az nem a fáradtság miatt van.

nekem volt egy pasim, már külön voltak a feleségével mikor én megismertem. ő mondta, hogy akkor vette észre hogy gond van, mikor a maszturbálást már sokkal jobban élvezte mint a szexet az exével. És hogy milyen gáz volt a kötelező vasárnap reggeli szex. Szóval ne juss idáig. ha nem akar veled szexelni annak oka van. Próbáld meg vele nyugiban megbeszélni. ha nem egy szemétláda akkor meg fogja mondani mi baja van.

2012. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
Dehogy vagy önző, az első hülyeséget írt. Nos a házasságban ez nem normális, nem véletlen van a házastársi kötelesség....ez már önmagában válóok, ha nincs szex és ez nem vicc. Mi nem kötelességből szexelünk a férjemmel, de ha ez elmaradna én nem tudnék vele maradni.
2012. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
Hozzámentél, tehát tudtad, hogy jóban és rosszban ki kell tartani. Ez most egy rossz időszak. Valószínűleg totálisan ki van bukva, és egyetlen gondolata az alvás. Oka kell legyen, hogy ilyen munkája van. Tehát nem úri passzióból nem dönt meg. Ha van lehetősége más munkát vállalni, akkor beszéld meg vele a gondodat. Ha nincs, akkor húzzátok ki addig, míg megváltoznak a feltételek. Szerintem egy házasságban, ha nincs szex, azt nehéz visszahozni, de nálatok a férjednek tényleg van oka a fáradtságra.
2012. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

#2 vagyok, és szerintem nem hülyeség, amit az első írt. Erre a kérdésre: "Talán én vagyok önző amiért elvárom,hogy ő kezdeményezzen?" a válasz: igen.

Volt egy időszak, amikor én sem voltam hajlandó kezdeményezni, és hát nálunk is megcsappant az együttlétek száma. A férfiaknak is kell, hogy érezzék, hogy nem csak azért van szex, mert ők úgy akarják.

2012. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
És igen, vagy éjszaka vagy reggel egy 20perccel korábban.
2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
4-es! Sokszor beszélgetünk erről,szeretjük egymást és tényleg nagyon jó a szex csak hát valamiért nem jutunk el odáig!Tényleg fáradt esténként de engem az bánt inkább,hogy amikor szabadnapos,akkor miért nem kezdeményez egy olyat például,hogy menjünk el valahová kettesben,vagy este,sötétben menjünk el kocsikázni,stb... így is meglehetne oldani a szexet és még izgalmas is lenne szerintem.De ő nem kezdeményez,én pedig megvagyok sértődve sokszor és emiatt van a vita köztünk elég gyakran.
2012. okt. 14. 21:07
 10/36 anonim ***** válasza:
79%

Ez akkor sem átlagos.

Az én férjem napi 12-14 órákat dolgozik heti 5 vagy 6 nap. Szex mégis van heti min.4-szer és nem én kezdeményezem.Arra sosem fáradt...érdekes (: És van egy kétéves fiunk is.


Mondjuk ő hajnali 1-2 fele jön haza, szóval a gyerek már alszik. De volt arra is példa, hogy én keltettem fel és egyáltalán nem bánta, sőt.

Fel kéne dobni a szexuális életeteket, légy kezdeményező! Azt imádják a férfiak.

Nem írok olyasmit ami nem idevaló, de nem csak úgy lehet ám felébreszteni valakit, hogy hé Józsi keljél má fő'! (:

2012. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!