Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fáradság és az idő hiánya...

A fáradság és az idő hiánya elég indok arra, hogy 4 hónapja nem szexeltünk a férjemmel?

Figyelt kérdés
A párom egész nap dolgozik a hét majdnem minden napján,este hamarabb elalszik mint a gyerekek.Kettesben szinte sosem vagyunk.Néha szóvá teszem hogy nem törődik velem,és hogy miért nem akar szexelni,erre azt mondja,hogy fáradt és nincs időnk,és hogy a gyerekek is itt vannak.Persze ez igaz is de mégis úgy érzem,hogy férfi lévén igazán vehetné a fáradságot néha,és megvárhatná míg a gyerekek elalszanak,hogy egy kicsit engem is "kényeztessen".Talán én vagyok önző amiért elvárom,hogy ő kezdeményezzen?Annyira szeretném ha sokkal-sokkal többet foglalkozna velem de néha már cikinek érzem hogy szóljak,olyan érzésem van mintha rá akarnám beszélni magam valakire aki nem akar.Amúgy ah van szex akkor nagyon jó... :)
2012. okt. 14. 20:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%

Előttem írók,és párjaik,jól bírják a szexmentes életet.

Nálunk is elég ritka volt a szex kb. 10 naponta... De nem hónapokig ,évekig nulla...Igaz keveset is kommunikáltunk,és ez vezetett a férjem részéről a megcsalásra...

Viszont magamról tudom, ha kívánom a páromat nincs akadály(fáradság,fejfájás még a gyenge mensi sem...)ezek csak kifogások...

2012. okt. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
64%

Az én Párom 300 órát dolgozik egy hónapban, nincs táppénz, szabadság, vagy hétvége és mégis van szexuális életünk heti 2 minimum. Úgyhogy valamit tudnátok talán változtatni...

Te is nyugodtan kezdeményezz, nem ciki, sőt!

Remélem rendbe jönnek a dolgaitok!


24N

2012. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Persze, havi 300 ledolgozott óra után még szexel. Gondolom portás. Bírm az ilyen hozzászólásokat, hogy a férjem Szuperman és minden tökéletes.
2012. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
62%
Én csak annyit mondok, nincs olyan férfi,aki annyira fáradt lenne, hogy ne lenne kedve a szexhez ilyen sokáig! Persze, lehet fáradt, de nem ennyi ideig. Itt valami nagyobb baj lehet, valami más ok. Kérdés, hogy új munkahely ez, vagy már régi, mert ha régi, akkor érdekes, 4 hónappal előtte nem volt fáradt sosem a szexhez? Akkor viszont lehet, hogy 4 hónapja mástól kapja meg a dolgot, ezért "fáradt" otthon hozzá. Ha tényleg ő is akarná, találna módot az együttlétekre. Amúgy pedig nyugodtan próbálj meg kezdeményezni, hisz a felesége vagy, miért lenne ciki, ha megpróbálnád? Ez nem ráeröltetés, hisz elvett feleségül! Max.ha nem jön be a kezdeményezős dolog, akkor beégsz, de legalább tudod, hogy valószínű, megcsal. Remélem, minden rendbejön köztetek! Sok sikert!
2012. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.....

Ma este megpróbálom őt elcsalni egy kis kocsikázásra...talán izginek fogja tartani :) és ott nincs kifogás,hogy a gyerekek így meg úgy...

Ha fáradt lesz eljönni akkor részemről ennyi és nem próbálkozom többször.Talán másnál,egyszer majd...

2012. okt. 15. 13:11
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig mindent, így lehet, hogy már írták többen. Kezdeményezhetsz ám te is! Ne légy megsértődve, mert ő nem. Neked sem tilos. Persze nem tudom, hogy kezdeményeztél-e már és esetleg visszautasított, mert az egy más tészta. Visszautasítások után valószínűleg nekem sem lenne már önbizalmam célozgatni. :) Mit mond a férjed, ha rákérdezel, miért nincs szex? Egyébként osztom annak a véleményét, hogy a fáradtság önmagában nem elég indok erre ha azelőtt nem volt ilyen kicsi a libidója. Akkor ott másnak kell lenni. Ezt ki kellene deríteni, hogy micsoda. Sok sikert!
2012. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

nem kötözködni akarok,de ha fáradt,nem hiszem,h a kocsikázás jó ötlet...Ha meg arra van energiája,h bedőljön az ágyba esténként,akkor hidd el,h nem fog repesni az autókázásért...

Mennyi idősek a gyerekek?sztem legkésőbb tizkor alszanak,nem?na,ha ő is bealudna addig,egy kis "fuvolázással" szerintem simán felébresztheted,az én férjem extra morcos,ha vmiért felkeltem,de ha így ébresztem az éjszaka közepén,mert nekem olyanom van,akkor nem éppen morgósan reagál..

2012. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, csak a férjed dolgozik. Van autótok, gondolom vannak hiteleitek is. Gondolom van LCD TV meg mindenféle játék a gyerekeknek, hogy ne szenvedjenek hiányt. A párod egész nap dolgozik! Nem otthon, hanem munkahelyen. Fáradt. Neked annyi gondod van ,hogy nincs szex. Ez van, valamit valamiért. Aki sokat akar, sokat kell markolnia, amihez az átlagembernek sokat kell dolgoznia.
2012. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdező kommentje:


Igen,dolgozom."


Utolsónak. Olvass, mielőtt hülyeséget írsz.

2012. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
75%

#25


De égő basszus hogy egy nőnek kell kuncsorognia a FÉRFINAK szexért,ez annyira megalázó


le lehet pontozni sértődött,befásult életű anyucik :P

2012. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!