Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált asszonyok és emberek!...

Elvált asszonyok és emberek! Mennyi idő után döntöttetek a válás mellett? Mi volt a fő indok? Haragban, vagy békességben tértetek külön utakra?

Figyelt kérdés
Gyerekek esetében, volt hogy a másik félnek joga lett volna láthatásra, ám ő mégsem élt a lehetőséggel, úgymond lemondott a gyerekről a tetteivel? Mit gondoltak az ilyen szülőről?
2012. jún. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Asszonyok és emberek?
2012. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bő 1 évig voltam tudatában hogy folyamatosan csal a férjem.Válás mellett azért döntöttem mert nem változott semmit a helyzet miután ez kitudódott otthon.Sokáig én is így gondoltam hogy eldobta a gyerekeinket egy másik nőért,mire rájöttem hogy őket még ha nem is látogatja(a távolság miatt)szereti.Akit lecserélt az én voltam.Bár a sztorit nem ismerem,nem tudom nálatok mi volt a gond így nem is tudok érdemben választ adni.Még annyit,hogy mi tényleg békében váltunk el.Azóta is beszélünk sokat telón és ha van alkalom személyesen is.Szerintem meg lehet beszélni a dolgokat.De erre mondtam nem ismerem a sztoritokat!
2012. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözött a férjemegy nő miatt, ezért adtam be pár hónap után, rendezni kellett a gyt-t, elhelyezést. Láthatással hol él, hol nem(fárasztja), de nem segítene semmiben, ezért már rossz a kezdetben elfogadható viszony. A környéken mindenkinek megvan a véleménye róla, mondanom sem kell nem pozitív.
2012. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!